Gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis!

Teksto dydis:

Gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis!

2014 rugp. 29 00:00

Žurnalo „Mieste“ nuotrauka

Dainininkė Liepa Mondeikaitė (24) visai neseniai dalyvavo žurnalo ir portalo MIESTE.lt organizuotame sporto projekte ir jo metu vartojo preparatą „Exadipin“, padedantį sutvardyti alkio priepuolius ir mažinantį saldumynų poreikį. Šio preparato mergina neatsisako net ir pasibaigus projektui. Jį visada galima rasti jos rankinėje, net atostogų metu!

Liepa, 3 mėnesius intensyviai sportavai ir vartojai preparatą „Exadipin“, ar vis dar jį vartoji?

Žinoma, nesvarbu, kad projektas baigėsi, savimi rūpinuosi ir toliau. Projektas tiesiog buvo gera atspirtis pradėti kitokį gyvenimo būdą.

Ar vis dar sportuoji?

Tikrai neapleidau sporto salės. Nors, prisipažinsiu, savaitgaliais dėl koncertų nespėju pasportuoti, tačiau įprastomis savaitės dienomis – dažnai. Tiesa, net ir atostogaudama su vaikinu kiekvieną rytą pradėdavome sporto salėje.

Kodėl neleidote sau per atostogas pailsėti?

Leidome! Juk nevaržėme savęs, ragavome įvairius patiekalus, todėl kas rytą bent šiek tiek pasportuodavome.

Prieš pradėdama vartoti „Exadipin“ pasakojai, kad esi tikra smaližė, ar vis dar tokia esi?

Aš negalėdavau ištverti nė dienos be saldumynų. Šokoladas buvo tiesiog būtinas namuose, o pradėjus vartoti „Exadipin“ gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Saldumynų man nebereikia. Tiesa, kartais pasilepinu vaisiniais ledais (nusišypso).

Kokį dar „Exadipin“ poveikį jauti?

Pradėjusi vartoti šį preparatą pamiršau, ką reiškia grįžus vakare namo ragauti viską iš eilės (nusijuokia). Iš tiesų dabar daug lengviau sureguliuoju mitybą, valgau kelis kartus per dieną, taip, kaip ir reikia.

Kodėl pasirinkai šį preparatą?

Tai, kas natūralu, iš gamtos, yra naudinga. Žolelės niekada nekenkia, o šis preparatas – natūralus. Jį vartodama tikrai jaučiu teigiamą poveikį.

Gydytoja dietalogė Daiva Pipiraitė-Lazarevičienė:

„Geri ir ilgalaikiai svorio kontrolės rezultatai pasiekiami tuomet, kai taikomos kelios priemonės iš karto: ir mitybos reguliavimas, ir fizinio aktyvumo didinimas. Jeigu yra indikacijos, kaip papildoma priemonė gali būti pasirenkami ir medikamentai. Mitybos klaidų taisymas yra pirmas ir kertinis dalykas, ką reikia padaryti. Dažniausiai tai paprastųjų angliavandenių (cukraus turinčių produktų, miltinių, bulvių) atsisakymas, valgymo režimo sutvarkymas, alkoholio, riebaus maisto vartojimo sumažinimas. Jaunos, intensyviai dirbančios, neturinčios kada pavalgyti moterys dažnai sunkiai susitvarko su saldumynų poreikiu. Taip, tuomet kartais tenka į pagalbą pasitelkti medikamentus, kurie reguliuoja cukraus kiekį kraujyje. Tinklinių salacijų ekstraktas žarnyne slopina angliavandenius į gliukozę skaidantį fermentą a-gliukozidazę, todėl dalis su maistu gaunamų angliavandenių dar neįsisavinti natūraliai pašalinami.“

Žurnalo „Mieste“ straipsnis

Komentuoti