Kodėl, kai moterys laikosi dietų, priauga svorio?

Teksto dydis:

Kodėl, kai moterys laikosi dietų, priauga svorio?

2015 birž. 30 09:52

Laidos „Sveikatos kodas“ organizuojamas konkursas „(Su)lieknėk,... ir patik sau!“ rodomas sekmadieniais 11 val. per BTV, tačiau sveikas.lt internetiniame puslapyje galite stebėti konkurso ištraukų seriją. Joje pamatysite, kaip sekasi projekto dalyviams atsikratyti nereikalingų kilogramų, kokius patarimus dalija specialistai ir sužinosite, kaip visa tai galite pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime.

Tyrimų duomenimis maždaug apie 80 proc. moterų yra išbandžiusios vienokią ar kitokią dietą. Deja, dalis dailiosios lyties atstovių nesusimąsto, jog norint numesti svorio, badavimas nepadeda, o grįžta bumerangu.

Treniruočių namų ,,Body lounge“ vadovas Regimantas Lukoševičius tokį lieknėjimo procesą įvardija kaip kovą su Galiotu. Organizmas po treniruotės pareikalauja dar daugiau energijos, kurią mes gauname iš maisto. Todėl vakare pavalgę sočią vakarienę, gausime neigiamą rezultatą.

Tačiau griebtis labai intensyvių treniruočių norint sulieknėti – nepatartina. R. Lukoševičius pataria, jog verta pradėti nuo malonesnių treniruočių, tokių kaip kalanetika ar pilates, kurios orientuotos į vidinius ir smulkiuosius raumenis. Tokie pratimai pataiso laikyseną, atsiranda elegancija, grakštumas ir pasitikėjimas savimi.

Plačiau apie tai žiūrėkite – reportaže.

Komentuoti