Kovoje su antsvoriu svarbu reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje

Teksto dydis:

Kovoje su antsvoriu svarbu reguliuoti gliukozės kiekį kraujyje

2012 lapkr. 5 09:09

Kas bent kartą bandė atsikratyti antsvorio žino, kad tai lengvai pavyksta tik ekrano žvaigždėms, o paprastiems mirtingiems reikia gerokai paplušėti. Tačiau staigiai pasaulyje išgarsėjusio gydytojo dr. Wolfgango Auerio iš Austrijos pažintis su indiškomis vaistažolėmis ir jo mokslinių tyrimų rezultatai jau padėjo ištirpdyti daugybę antsvorio kilogramų.

Nesusidoroja su gliukozės pertekliumi

Gydytojas W. Aueris pastebėjo, kad daugelis žmonių tunka ne tik nuo riebaus maisto. Jie vartoja per daug angliavandenių turinčio maisto arba jų organizmo medžiagų apykaita neįstengia susidoroti su gliukozės pertekliumi. Tokie pacientai dažnai sako: „Valgau tiek nedaug, bet vis tiek pilnėju“.

Iš tiesų, neįvertinus maisto energinės vertės, netgi valgant tik kartą per dieną galima priaugti svorio. Taip atsitinka, dėl to, kad pavalgius kraujyje staigiai padaugėja gliukozės, bet tik dalis jos patenka į mūsų ląsteles ir suteikia mums energijos. „Gliukozės perteklius atidedamas glikogeno pavidalu, o gliukozės perteklius, negalintis virsti glikogenu, kaupiasi kūne riebalų pavidalu, ypač tose vietose, kur nesinorėtų, kad jų būtų“, – teigė gydytojas W. Aueris. Palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje, o taip pat ir sumažinti svorį, padeda ne tik griežtos dietos ar alinančios treniruotės, bet ir vaistažolės. Dr. W. Aueris iš indiškų vaistinių žolelių sukūrė specialios medicininės paskirties dietinį maisto produktą „Exadipiną, kuris padeda atsikratyti antsvorio, todėl sparčiai populiarėja pasaulyje: daugelyje Europos šalių, Afrikoje, Lotynų Amerikoje, Meksikoje, arabų šalyse.

Austrijoje išrastas preparatas išpopuliarėjo jau per pirmus pardavimo metus. Kadangi jis padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje ir atsikratyti antsvorio, o jo poveikis įrodytas moksliniais tyrimais, dr. W. Aueris tapo įžymybe.

Atkreipė dėmesį į vaistažoles

Daug keliaujantis 48 metų gydytojas ir mokslininkas dr. W. Aueris nė neketino kurti produkto, padedančio kovoti su antsvoriu. Prieš šešerius metus jis su bendraminčių komanda ieškojo natūralių būdų, kaip padėti sergantiems diabetu. Tokios paieškos privertė atkreipti dėmesį į Indijoje augančias vaistažoles, kurias šiai ligai gydyti daugiau kaip 4 tūkst. metų naudoja ajurvedos specialistai.

Mokslininką susidomėti būtent tinkline salacija (Salacia reticulata) ir indine kokcinija (Coccinia indica) paskatino būtent tai, jog su jomis buvo atlikta nemažai mokslinių tyrimų ir buvo įrodytas jų poveikis gliukozės apykaitai organizme.

„Japonai indiškas žoles tyrė jau prieš 50 metų. Jie nudirbo didžiąją dalį darbo, o mums beliko baigti tyrimus“, – teigė dr. W. Aueris. Indiškos vaistažolės: tinklinė salacija ir indinė kokcinija padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje. Šią tinklinės salacijos savybę dr. W. Aueris sėkmingai panaudojo kurdamas preparatą „Exadipiną“, padedantį mažinti antsvorį.

Dr. W. Aueris teigia, jog „Exadipinas“ tinkamas žmonėms, norintiems atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. „Geriausia, jei lieknėjama palengva. Vartojant kapsules rekomenduočiau laikytis subalansuotos mitybos, aktyvaus gyvenimo būdo, riboti alkoholio ir saldžiųjų gėrimų vartojimą“, – aiškino dr. W. Aueris.

Formuoja taisyklingos mitybos įpročius

„Daugelis žmonių trokšdami sulieknėti ima daugiau judėti. Tačiau pasportavę ir sudeginę 600–800 kalorijų, jie suvalgo maisto, kuriame yra 1200 kalorijų. Ir šitaip sulaukia priešingo rezultato“, – tikino dr. W. Aueris.

Dr. W. Aueris pastebėjo, jog paprasta priaugti svorio netgi valgant vaisius, pavyzdžiui, rūgščius obuolius. Taip atsitinka todėl, kad neįvertinamos vaisiuose esančios kalorijos ir paslėpti angliavandeniai. „Tai viena didžiausių mitybos klaidų, – teigė mokslininkas. Kad tuo įsitikintume, galime obuolius bent 10 minučių pakepti orkaitėje, – jie pasaldės.

Tačiau paslėpti angliavandeniai, anot dr. W. Auerio, tik pusė paslapties. Kai kraujyje cirkuliuoja per daug gliukozės, organizmas jai įsisavinti išskiria daugiau insulino. Staigus insulino išsiskyrimas greitai sumažina gliukozės kiekį kraujyje, tuomet žmogus pradeda jausti alkį. Jeigu alkiui malšinti suvalgysite obuolį ar šokoladinį saldainį, po valandos vėl norėsite valgyti.

Preparatas „Exadipinas“ padeda formuoti taisyklingos mitybos įpročius, nepersivalgyti ir išmokti lengviau atsisakyti saldaus maisto: ramiai praeiti pro kvepiančių konditerijos gaminių skyrių ar susilaikyti nuo papildomo šaukštelio cukraus į arbatą.

KMI ir liemens apimtis

Specialistas patarė atkreipti dėmesį ir į savo kūno masės indeksą (KMI). Jei KMI viršija 25, turite antsvorio, todėl būtina susirūpinti. Tačiau KMI ne visuomet gali būti svarbiausiu rodikliu. Pavyzdžiui, sunkiąja atletika užsiimančio sportininko KMI gali būti net 40, tačiau jis nėra nutukęs, nes jo didžiąją masės dalį sudaro kaulai ir raumenys.

Jei norite įvertinti, ar neturite antsvorio – pasimatuokite ir liemens apimtį. Jei moterų liemens apimtis viršija 80 cm, o vyrų – 95 cm, delsti taip pat nereikėtų. Tuomet dar rekomenduojama atlikti detalią kūno sudėties analizę: specialus aparatas, kurį paprastai turi medicinos įstaigos ir dietologai, parodo kūno raumenų ir riebalų masės santykį.

Remia neturtingas šeimas

Pietų Indijos Bangaloro mieste dr. W. Aueris turi įmonę, kuri rūpinasi žaliavomis specialios medicininės paskirties dietinių maisto produktų gamybai. Vaistažolės auginamos Indijoje, o galutinis produktas iš paruoštų ekstraktų gaminamas Austrijoje. 

„Indijoje didelė tarša, todėl svarbu stebėti, kur ir kaip auginamos vaistažolės, kaip nuimamas derlius. Indai – geri prekybininkai, todėl, jei bandysi augalus pirkti, gali įsigyti pasenusios žaliavos, kuri užauginta prieš kelerius metus. Be to, labai svarbu, kad tinklinė salacija būtų išaugusi 1200–1800 metrų aukštyje virš jūros lygio, – tik tuomet išskiriama daugiau ekstrakto“, – sakė specialistas.

Žaliava specialios medicininės paskirties dietiniams maisto produktams auginama mažuose žemės plotuose, kuriuos dirba vietos valstiečiai. Jie užsidirba augindami vaistažoles ir parduodami jas W. Auerio įmonei. Toks ūkininkavimas – dr. W. Auerio įmonės socialinės politikos dalis.

„Taip padedame neturtingoms šeimoms. Žinome, kad Indijoje moterys dažnai gimdo, bet daug gimusių mergaičių nužudo. Kai šeima turi pajamų, tikime, kad daugiau naujagimių išlieka gyvos“, – pasakojo verslininkas.

Šeštos gydytojų kartos atstovas

Dr. W. Aueris baigė psichiatrijos mokslus, Graco Karlo Franzenso universitete (Austrija) apsigynė medicinos mokslų daktaro laipsnį, o gydytojo praktiką pradėjo mažame Štirijos kalnų miestelyje Nomarkte.

Prieš šešerius metus gydytojas pasinėrė į natūralių gydymo priemonių, ypač specialios medicininės paskirties dietinių maisto produktų tyrimus. Todėl daugiau nei 20 metų medicinos praktikos patirtį sukaupęs gydytojas pacientus stengiasi gydyti natūraliais preparatais.

„Esu labai žingeidus ir negaliu ilgai nusėdėti vienoje vietoje. Be to, mano šeimoje – visi gydytojai. Esu šeštos gydytojų kartos atstovas. Matyt, gimiau trokšdamas padėti žmonėms“, – šypsojosi dr. W. Aueris.

Tyrimais įrodyta, kad mažinant antsvorį ar išlaikant esamą svorį, svarbu, jog gliukozės kiekis kraujyje būtų stabilus. Į „Exadipin" sudetį įeinantys vaistingojo augalo tinklinės salacijos (Salacia reticulata) ekstraktas ir vitaminas D (cholekalciferolis) padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje ir pagerinti insulino pasiskirstymą, kai kraujyje gliukozės kiekis padidėjęs. Vitaminas D (cholekalciferolis) tiesiogiai veikia insulino sekreciją.
Kai mes pavalgome, mūsų kraujyje staigiai padidėja gliukozės. Organizmas jai įsisavinti išskiria daugiau insulino. Nesant pakankamam kiekiui insulino, mūsų kraujyje liks padidėjęs gliukozės kiekis. Gliukozės perteklius atidedamas glikogeno pavidalu, o gliukozės perteklius negalintis virsti glikogenu, kaupiasi kūne riebalų pavidalu. Tuomet auga svoris.
Susiduriama su užburtu ratu. Staigus insulino išsiskyrimas greitai sumažina gliukozės kiekį kraujyje. Tuomet mes pradedame jausti alkį ir stiprų norą užkąsti. Taip nuolatos užkandžiaujama ir nereikalingi kilogramai pamažu auga. „Exadipin" atlieka „kontrolę“, kad nebūtų jaučiamas alkis kuomet dar nereikia papildyti maistinių ir energinių medžiagų atsargų. Dėl to neužkandžiaujama tarp valgymų.
„Exadipin" yra specialios medicininės paskirties dietinis maisto produktas skirtas mitybai reguliuoti turint antsvorio. Jis padeda palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje ir mažinti antsvorį. Specialios medicininės paskirties dietinis maisto produktas padeda formuoti teisingos mitybos įpročius.
„Exadipin"
  • Padeda mažinti gliukozės kiekį kraujyje pavalgius
  • Padeda pastoviai palaikyti normalų gliukozės kiekį kraujyje
  • Padeda mažinti antsvorį

Daugiau informacijos www.exadipin.lt

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

Get program blank atm card +393512615163 2022 birž. 16 15:15


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Get program blank atm card +393512615163 2022 birž. 16 15:15


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Elena 2021 rugs. 26 05:37

Aceasta este o mărturie pe care o voi spune tuturor să o audă. sunt căsătorit de 4 ani și în al cincilea an de căsătorie, o altă femeie a avut o vrajă pentru a-mi lua iubitul de la mine și soțul meu m-a părăsit pe mine și pe copii și am suferit de 2 ani până când am vrut să spun o postare în care acest lucru om Dr.Wealthy am ajutat pe cineva și am decis să-l încerc să mă ajute să-mi aduc soțul iubit acasă și crede-mă, doar îi trimit fotografia lui și a soțului meu și după 48 de ore așa cum mi-a spus, am văzut o mașină a intrat în casă și iată că era soțul meu și el a venit la mine și la copii și de aceea sunt fericit să vă fac pe toți dintre voi în probleme similare să se întâlnească cu acest bărbat și să-l revină pe iubitul vostru e-mail: wealthylovespell@gmail.com sau îl puteți contacta sau whatsapp la acest +2348105150446