Sužinokite, kuo būtent Jums gali būti naudinga kalanetika

Teksto dydis:

Sužinokite, kuo būtent Jums gali būti naudinga kalanetika

2015 liep. 2 09:57

Laidos „Sveikatos kodas“ organizuojamas konkursas „(Su)lieknėk,... ir patik sau!“ rodomas sekmadieniais 11 val. per BTV, tačiau sveikas.lt internetiniame puslapyje galite stebėti konkurso ištraukų seriją. Joje pamatysite, kaip sekasi projekto dalyviams atsikratyti nereikalingų kilogramų, kokius patarimus dalija specialistai ir sužinosite, kaip visa tai galite pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime.

Norite sulieknėti ir gerai jaustis, patobulinti savo kūną ir laikyseną? Išbandykite kalanetiką! Kalanetika – tai plastinės gimnastikos rūšis, kurią sudaro trys elementai: joga, pilvo šokis ir baletas.

Mildos Jokimienės, treniruočių namų „Body Lounge“ kalanetikos trenerės teigimu, jau po dviejų mėnesių reguliarių treniruočių paplokštėja pilvas, pastangrėja kūno linijos ir sulaibėja liemuo.

Kalanetikos pratimai yra paremti tempimu, dirba gilieji kūno raumenys. Tokiu būdu ne tik sustiprėja raumenys, bet gerėja laikysena, patobulinama eisena ir žinoma, lieknėjama.

Kodėl verta rinktis kalanetiką?

Kalanetika padeda ugdyti ištvermę, pusiausvyrą, koordinaciją, lankstumą, jėgą. Kalanetika sukurta jogos ir baleto pagrindais, spaudimo ir tempimo principu. Pratimų metu kraujagyslės susitraukia, kraujas intensyviau teka, raumenys dirba stipriau ir tvirtėja. Dėl intensyvios kraujotakos visi organai ir funkcijos gauna daugiau maistinių medžiagų, deguonies. Tai dar viena labai svari kalanetikos nauda moterims – stiprėja kaulinis audinys, didėja apsauga nuo osteoporozės. Kalanetika  tiesiog pabrėžtinai moteriška mankštos rūšis. Kodėl? Aktyviai treniruojama dubens sritis, pagerėja kraujotaka, susireguliuoja fiziologiniai procesai. Kalanetikos pratimai tarsi išslaisvina moteriškumą, kiekviena gali pasijusti žavi, patraukli, pasitikinti savimi.

Kalanetikos pratimus taip pat išbandė ir konkurso „(Su)lieknėk,... ir patik sau!“ dalyviai.

Plačiau apie tai žiūrėkite – reportaže.

Komentuoti