Aktyvaus laisvalaikio įrangai apmokėti - paskola sveikatinimo paslaugoms

Teksto dydis:

Aktyvaus laisvalaikio įrangai apmokėti - paskola sveikatinimo paslaugoms

2018 rugp. 27 15:01

Aktyvus gyvenimo būdas yra svarbus kiekvienam savo sveikata besirūpinančiam asmeniui. Laisvalaikį aktyviai galima praleisti pačiais įvairiausias būdais: sportuojant sporto salėje, plaukiojant baseine, lankant šokių, bokso, ledo ritulio, krepšinio, futbolo ar bet kokias kitas treniruotes, slidinėjant, užsiimant vandenlenčių sportu ir pan. Kiekviena iš minėtų sporto šakų reikalauja tam tikro inventoriaus, specialios aprangos, avalynės ir kitų prekių. Priklausomai nuo sporto šakos, aktyvaus laisvalaikio įrangai įsigyti gali prireikti plačiai atverti piniginę, todėl neturint reikiamo santaupų kiekio, asmenys, atitinkantys bankų taikomus reikalavimus, gali pildyti paraišką paskolai gauti. Medicinos ir sveikatinimo išlaidoms padengti skirta paskola gali finansuoti ne tik jau minėtą laisvalaikio įrangos, inventoriaus įsigijimą, sporto klubų abonementus, asmenines treniruotes, bet ir tyrimus, gydytojų konsultacijas, odontologinius gydymus, reabilitacijas sanatorijose, vaistus, medicinines prekes. Todėl pritrūkus santaupų, paskolų bankas gali tapti sprendimu, finansuojančiu reikiamų prekių ir paslaugų įsigijimą.

Vieni svarbiausių aspektų, į kuriuos atsižvelgia bankuose dirbantys specialistai nagrinėdami pateiktą paskolos paraišką, yra asmens amžius, uždirbamos pajamos, darbo stažas, gera kredito istorija. Kai paraišką teikiančio asmens pajamos yra mažesnės negu reikalauja bankas, kreiptis dėl finansavimo galima kartu su bendraskoliu. Jeigu asmens kredito istorijoje yra esamų įsiskolinimų, pradelstų mokėjimų, prieš kreipiantis dėl paskolos specialistai pataria įsiskolinimus nedelsiant padengti. Taip pat, jeigu asmuo nėra tikras, ar gautas finansavimas jam netaptų našta, galvos skausmu, patariama atlikti nedidelę treniruotę ir mažiausiai porą mėnesių atsidėti tam tikrą pinigų sumą, kurią ateityje su numatyto dydžio palūkanomis reikės mokėti bankui. Šis metodas leidžia pastebėti, ar uždirbamų pajamų pakanka ne tik kasdienio vartojimo prekėms įsigyti, bet taip pat jų lieka anksčiau nenumatytoms išlaidoms. Tam, kad būtų atsidedama preliminari pinigų suma, pirmiausia, rekomenduojama paskaičiuoti, kokio dydžio finansavimą iš banko bus siekiama gauti. Jeigu žinoma, kad reikės įsigyti, pavyzdžiui, aktyviam laisvalaikiui pritaikytą specialią avalynę, aprangą, mokėti už treniruotes, keliones į/iš jų, patariama paskaičiuoti, kiek finansų apytiksliai pareikalaus minėtos išlaidos. Tuomet, atkreipiant dėmesį į paskolos grąžinimo trukmę, preliminariai apskaičiuoti, kokio dydžio įmokas teigiamu paraiškos atveju reikėtų mokėti bankui, ir tokią ar net šiek tiek didesnę sumą atsidėti.

Pastebima tendencija, jog didžiausio finansavimo prireikia profesionaliai sportuojantiems asmenims. Be jau minėtos aktyvaus laisvalaikio įrangos, treniruočių, sportininkams prireikia įvairių masažų, sveikatinimo procedūrų, padedančių jaustis energingai ir žvaliai. Taip pat tam tikrose sporto rūšyse būtina vartoti specialius maisto produktus, papildus, gėrimus, kurie gerina fizinį aktyvumą ir leidžia gerai jaustis treniruočių metu. Jeigu sportuojama profesionaliai, dalyvaujama varžybose, papildomų išlaidų gali prireikti kelionėms, kadangi varžybos gali vykti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. O taip pat priklausomai nuo sporto šakos, tam tikrą pinigų sumą gali reikėti skirti varžybų dalyvio mokesčiams.

Kai kurioms sporto rūšims skirta įranga kainuoja nemažus pinigus, o profesionaliai užsiimti tokiomis sporto šakomis kaip pramoginiai šokiai, plaukimas vandenlente, dalyvavimas sportinėse kūno rengybos varžybose pareikalauja plačiai atverti piniginę. Taigi, pritrūkus santaupų aktyvaus laisvalaikio įrangai apmokėti, kurią gali sudaryti ne tik inventorius, bet ir išvykos, treniruotės, dalį arba visą trūkstamą pinigų sumą gali finansuoti paskola. Specialistai rekomenduoja kartu su specialistu ypač gerai įvertinti asmenines skolinimosi galimybes ir preliminariai paskaičiavus, ar reikiama pinigų suma netaps našta ar galvos skausmu, priimti paskolos paraiškos pildymo sprendimą.

Komentuoti