Baltasis molis – kelias į porcelianinę odą

Teksto dydis:

Baltasis molis – kelias į porcelianinę odą

2017 liep. 13 14:00

Švelni ir skaisti oda – kiekvienos moters siekiamybė, todėl norint džiaugtis nepriekaištinga išvaizda, tenka į pagalbą pasitelkti ir papildomas kosmetikos priemones. Nors dažniausiai esame linkusios išbandyti rinkos naujienas, vis dėl to, ieškant veiksmingiausios priemonės odos priežiūrai, vertėtų pasidairyti ir tarp natūralių produktų. Vienas iš jų yra baltasis molis – kokie šio produkto privalumai?

Ši molio rūšis yra viena populiariausių ir dažniausiai naudojamų kosmetikoje, dar kitaip vadinama kaolinu. Jo dėka oda tampa elastingesnė ir švelnesnė, todėl reguliariai naudojant šį produktą, netrukus galima pastebėti pirmuosius džiuginančius pokyčius ir pašalinti ilgai kamavusias odos problemas. Baltasis molis taip pat skatina kraujotaką – dėl šios priežasties į odą patenka daugiau deguonies ir kur kas lengviau atsinaujina pažeistos ląstelės.

Šis produktas visiškai nekenkia organizmui ir yra tinkamas visų tipų odai, todėl jį galima naudoti net ir tuomet, kai oda ypatingai jautri ar sausa. Baltojo molio pagalba galima pašalinti inkštirus ar kitus nešvarumus, panaikinti riebų blizgesį ir tokiu būdu odai suteikti gaivumo, o sau – daugiau pasitikėjimo pasivimi. Jame esančios mineralinės medžiagos pamaitina odą, drėkina ją ir tonizuoja, todėl laikui bėgant oda ir vėl tampa skaisti, atrodo jauna ir įgauna natūralų žvilgesį.

Naudojant baltąjį molį, galima ne tik pasirūpinti savo oda, bet ir plaukais – jis padeda atstatyti pažeistus plaukus, skatina jų augimą ir veiksmingai kovoja su pleiskanomis. Baltasis molis – nepakeičiama plaukų priežiūros priemonė. Norinčioms sumažinti celiulito poveikį, taip pat vertėtų naudoti šį produktą, kadangi jis siaurina poras ir oda tampa kur kas glotnesnė.

Paprastas ir baltojo molio naudojimo būdas – jį galima užtepti kaip kaukę, o praėjus nurodytam laikotarpiui (dažniausiai jis siekia 5 – 30 min, priklausomai nuo kūno vietos) tiesiog nuplauti šiltu vandeniu. Šį produktą galima įsigyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje ir esant poreikiui sumaišyti su kitais papildomais natūraliais produktais – medumi, citrina, kiaušinio baltymu ir t.t. Vis dėl to, naudojant vien tik natūralų baltąjį molį, oda greitu metu taps skaisti ir švelni.

Tam, kad pavyktų pasiekti pastebimų ir džiuginančių rezultatų, svarbu šį produktą naudoti reguliariai. Kaukes odai rekomenduojama uždėti maždaug 2 – 3 kartus per savaitę, geriausiai – vakare, kadangi tuo metu oda būna labiausiai išvarginta. Baltąjį molį įsigyti ir naudoti itin paprasta, todėl paskyrus šiek tiek laisvo laiko grožio procedūros, galima efektyviai susitvarkyti su ilgai kamuojančiomis odos problemomis ir suteikti jai porcelianinį spindesį.

Komentuoti