Dantų protezavimas – tiesiausias kelias į tobulą šypseną

Teksto dydis:

Dantų protezavimas – tiesiausias kelias į tobulą šypseną

2018 geg. 8 13:00

Laiku neatlikus dantų protezavimo, tokios dantų problemos kaip kreivi dantys, tarp dantų esantys tarpeliai ar prarastas dantis, gali sukelti ne tik estetines, bet ir sveikatos problemas. Technologijoms žengiant pirmyn, galimybių turėti idealią šypseną daugėja. Apie dantų protezavimo galimybes pasakoja klinikos vadovė gydytoja odontologė ortopedė Viktorija Pekšienė.

Tik nuolat tobulėjant ir žengiant koja kojon su pasaulinėmis odontologijos naujovėmis ir tendencijomis, išlaikome bekompromisinį reiklumą kokybei. Šiuolaikinės odontologijos galimybės leidžia ne tik visiškai atstatyti pavienius dantis, bet ir bedantį žandikaulį, o po dantų atkūrimo procedūrų vėl galima valgyti bet kokio tipo maistą ir nevaržomai šypsotis. Bene didžiausias darbas – išsirinkti reikiamas procedūras ir priemones.  

Pacientai paprastai bijo dėl to, kad yra išgąsdinti odontologų ir tikisi skausmo. Tačiau 90 proc. atvejų labiau skauda po danties rovimo, negu po dantų protezavimo procedūrų tikina V. Pekšienė.

 

Kokius modernius gydymo būdus siūlote savo klientams?

Jeigu svajojate apie nuostabią šypseną ir sveikai atrodančius priekinius dantis, siūlome Jums dantų protezavimą laminatėmis. Tai vienas moderniausių, aukščiausią estetikos lygį išgaunančių dantų protezavimo būdų.

 

Pasitelkiant pažangias skaitmenines odontologijos technologijas prarasti ar pažeisti dantys atkuriami taip, kad savo forma, spalva, skaidrumu, paviršiaus mikrostruktūra prilygtų natūralaus danties vaizdui net ir esant skirtingam apšvietimui. Šiuolaikinis dantų protezavimas atliekamas naudojant pačias moderniausias ir ypač tikslias technologijas. Didelis dėmesys skiriamas ne tik burnos ertmės funkcijos atstatymui, bet ir estetinei jos išvaizdai pasakoja V. Pekšienė.

 

Dantų protezavimo paslaugos išsimokėtinai ir lanksti atsiskaitymo sistema.

Savo pacientams siūlome visas odontologijos paslaugas, už kurias galima atsiskaityti išsimokėtinai. Dantų protezavimui naudojamos restauracijos yra tvirtos, ilgaamžiškos ir patogios, todėl būtent dantų protezavimo ir implantavimo paslaugos vertinamos brangiausiai. Taip pat savo klientams siūlome atsiskaitymą atidedant mokėjimo terminą arba apdrausti privačiu sveikatos draudimu už suteiktas odontologines paslaugas pacientai gali atsiskaityti sveikatos draudimu.


Kasmet savo sveikatą mums patiki per 3000 tūkstančius pacientų.

Mūsų sėkmingo dantų gydymo pagrindas – nuolat investuojame į moderniausią medicinos įranga ir šiuolaikines technologijas, renkamės žinomiausių pasaulio gamintojų sertifikuotas ir kokybiškas, laiko patikrintas medžiagas. Atliekame visas dantų protezavimo paslaugas, kurios leidžia pasiekti nepriekaištingu darbo rezultatų. Džiaugiamės galėdami savo pacientams dovanoti vis daugiau šypsenų atviravo V. Pekšienė.

 

Patikima odontologijos klinika

Jeigu jūsų tikslas – rimtos, sudėtingos odontologinės procedūros, kvalifikuoti, išsilavinę ir puikiai savo darbą išmanantys gydytojai - ateikite į estetinės odontologijos ir implantologijos kliniką “Gidenta” ir įsitikinkite išskirtiniu paslaugų profesionalumu pačiame Vilniaus miesto centre. Vienas didžiausių ,,GIDENTOS“ klinikos privalumų tas, kad visas reikalingas odontologijos paslaugas ir visapusišką dantų gydymą bei priežiūrą galima pasinaudoti vienoje vietoje. Klinikos specializacija - estetinė odontologija ir implantologija.

Komentuoti