Daugiausiai kalorijų sudeginančios treniruotės

Teksto dydis:

Daugiausiai kalorijų sudeginančios treniruotės

2011 bal. 4 00:00

Jei planuojate numesti svorio, privalote žinoti, kokia treniruotė padės sudeginti daugiausiai kalorijų. Svorio numetama tik tada, kai žmogus išeikvoja daugiau kalorijų, nei sukaupė per dieną. Kaip žinote, kiekvieno žmogaus kalorijų poreikis skiriasi. Jei iš maisto gaunama daugiau kalorjų, nei jų sudeginama, žmogus priauga svorio. Todėl gydytojai pataria papildomai sportuoti, kad butų išdeginamas kalorijų perteklius ir deginami kūno riebalai. Tad jau dabar sužinokite, kokia fizine veikla užsiimdami galėsite sudeginti daugiausiai kalorijų.

Daugiausiai kalorijų sudeginanti mankšta

Kai kuriems pratimams atlikti reikia daugiau energijos. Šie pratimai skirti norimtiems gauti maksimumą iš trumpos mankštos. Jei manote, kad jėgos pratimai arba svorių kilnojimas padeda išdeginti daugiausiai kalorijų, klystate. Aerobika ir kardio treniruotės yra daugiausiai kalorijų sudeginančių treniruočių pirmuosiuose sąrašuose. Kai kurie tikriausiai nežino, kad daugelio kardio treniruočių metu per valandą sudeginama daugiau nei 500 kalorijų. Be to, jas lengva atlikti ir dažnai tam net nereikia papildomų įrengimų. Stepo aerobika padeda sudeginti ~500-700 kalorijų per 60 minučių. Antrasis pagal sąrašą kopimas laiptais arba mankšta, kurios metu naudojamas specialus įrenginys steperis. Vienos tokios mankštos metu sudeginama 500-600 kalorijų. Kiti nemažai energijos išeikvojantys pratimai tai joga, vaikščiojimas, ritminė gimnastika, šokinėjimas per virvutę, t.t. Išvardintos treniruotės padės sudeginti 300-600 kalorijų per valandą, nors, išeikvotų kalorijų skaičius dažnai priklauso nuo treniruotės tempo ir kitų veiksnių. Kai kurie žmonės mėgsta greitą vaikščiojimą arba bėgiojimą, nes jų metu galima išdeginti iki 800 kalorijų per valandą priklausomai nuo treniruotės tempo.

Daugiausiai kalorijų išeikvojanti veikla

Nemėgstate aerobikos ir kardio treniruočių, o mieliau leidžiate laiką gamtoje arba kas savaitgalį praleidžate SPA centre? Tai nereiškia, kad negalite pasportuoti. Atvykote su draugais prie ežero, o gal SPA centre aptikote puikį baseiną, tinkamą plaukti ilgus nuotolius? Puiku. Ar žinojote, kad paplaukioję vieną valandą išeikvosite nuo 500 iki 750 kalorijų? Ir vilkas bus sotus, ir avis sveika, t.y., naudos gausite tiek jūs, veikdami tai, kas patinka, tiek jūsų organizmas. Antroje vietoje, labiausiai kalorijas deginančių veiklų sąraše atsiduria krepšinis, daugelio vyrų mėgstamas žaidimas. 60 minučių pakovoję dėl kamuolio vyrukai sudegina 500-700 kalorijų. Kai kurios kitos veiklos, pavyzdžiui, kopimas į kalnus, taikvondo, važinėjimasis riedučiais, kikboksas, slidinėjimas ir dailusis čiuožimas per 50-60 minučių padės sudeginti daugiau nei 500 kalorijų.

Svarbu atminti, kad išeikvotų kalorijų kiekis priklauso nuo individo amžiaus, lyties ir treniruotės atlikimo greičio bei judesių dažnumo. Be to, daug reiškia ir tai, kaip taisyklingai atliekama treniruotė. Jei siekiate greičiau numesti svorio, išbandykite plaukimą, aerobiką, nes jų metu treniruojami beveik visi kūno raumenys.

Kaip matote, yra įvairių būdų, padėsiančių greičiau netekti svorio ir džiaugtis dailiomis kūno linijomis. Bet tuo pačiu atminkite, kad tik sportuoti nepakaks. Norint numesti svorio būtina sveikai ir saikingai maitintis. Tad rūpinkitės savo kūnu visapusiškai ir sulauksite geriausių rezultatų!

Šaltinis: buzzle.com

Komentuoti