Kaip suformuoti antakius?

Teksto dydis:

Kaip suformuoti antakius?

2011 geg. 31 07:00

Antakių formavimas tai nereikalingų plaukelių pašalinimas po antakiu ir virš jo, kad būtų sukurta aiški ir patraukli, akis išryškinanti antakių forma.

Antakių formavimas pakankamai techniškas ir daugeliui nelabai malonus, tačiau drastiškai pakeisti išvaizdą galintis dalykas. Idealiais galima vadinti prižiūrėtus ir pernelyg neišpešiotus antakius. Taip pat patartina vengti per aukštos antakių lanko formos. Jei norite sukurti tobulą antakių formą, sekite žemiau pateiktais nurodymais.

Pradinis taškas: pažvelkite į veidrodį. Laikydamos pieštuką vertikaliai vienai nosies šnervei nuspręskite, kur jūsų antakio pradžia. Ten, kur pieštukas susitinka su antakiu, ir yra pradžios taškas. Tą patį pakartokite su kitu antakiu.

Tvarkingi antakių galai: laikykite pieštuką vertikaliai kairei arba dešinei nosies šnervei. Sukite pieštuką nuo nosies šnervės tol, kol jis atsidurs prie išorinio akies krašto. Ten, kur pieštukas susitinka su antakiu ir yra antakio galas.

Tobulai suformuoti antakiai: antakių forma tinkama bus tada, kai antakio pradžia bus vienoje tiesėje su jam priešingos nosies šnervės centru, o antakio lankas atsitraukęs nuo akies trečdaliu.

Tinkamas antakių ilgis

Pirmiausia nustatytkite, kur turėtų prasidėti antakis. Jei jūsų akys arčiau viena kitos, tarpą tarp antakių išpešiokite kiek įmanoma daugiau. Patariama daugiau papešioti ir antakių vidinius kraštus. Ir priešingai, jei akys toli viena nuo kitos, pernelyg nepešiokite vidinės antakių pusės, kad akys atrodytų arčiau viena kitos.

Tinkamas antakių lankas

Pirmiausia nustatykite, kur aukščiausias antakių lanko taškas, laikydamos liniuotę ties nosies šnervės kampu taip, kad ji kirstų akies rainelę. Pasižymėkite surastą tinkamą tašką. Jei jau atlikote visus prieš tai nurodytus veiksmus, sujunkite pasižymėtus taškus: pradinio antakio taško, galų ir ilgio. Šie taškai padės nepasimesti formuojant antakius ir kuriant tinkamą jų formą.

Kaip pešioti antakius?

Labiausiai paplitęs antakių formavimo būdas tai pešiojimas pincetu, nors kai kurios moterys mieliau renkasi vašką. Tačiau antakių pešiojimas pincetu neerzina odos, kaip kad nutinka pešiojant antakius vašku. Štai keletas patarimų, kaip pešioti antakius pincetu:

  • Prieš imdamos pešioti antakius, nusipieškite norimą jų formą antakių pieštuku arba pašviesinkite tuos plaukelius, kuriuos ruošiatės pašalinti.
  • Įsitikinkite, kad kambaryje pakankamai šviesu.
  • Patepkite antakius dezinfekuojančiomis medžiagomis, kad išvengtumėte infekcijos ir numalšintumėte skausmą.
  • Jei antakių plaukeliai labai ilgi, pakirpkite juos manikiūrinėmis žirklutėmis. Tai darykite prieš pešiodamos antakius.
  • Pradėkite pešioti nuo vidinio antakių kampo (arčiausiai nosies).
  • Pešiodamos antakius odą patempkite. Taip mažiau skaudės.
  • Plaukelius peškite pagal jų augimo kryptį.
  • Išpešusios eilę plaukelių, pažiūrėkite, kaip atrodo jūsų antakiai. Tai padės jų per daug neišpešioti.
  • Po antakių pešiojimo patrinkite paraudusias vietas raminančiu kremu arba uždėkite ant jų šaltus arbatos maišelius.

Šaltiniai: ayurvediccure.com; ayurvediccure.com

Komentuoti