LIVIN pataria, kaip puoselėti odą vasarą

Teksto dydis:

LIVIN pataria, kaip puoselėti odą vasarą

2021 rugp. 10 09:51

Saulėtos dienos, banguojanti jūra ir laikas gryname ore – tikra palaima širdžiai ir sielai, tačiau būtent šie faktoriai dažnai tampa pavojumi mūsų odai. Vis labiau kaistantis oras priverčia odą išskirti daugiau sebumo, tad veidas ima riebaluotis, užsikemša poros ir gali atsirasti spuogelių. Be abejonės, bene svarbiausia priemonė šiltuoju metų laiku – veido kremas, losjonas ar kita mėgstama apsauga nuo saulės. Be jos oda patirs tikrų tikriausią iššūkį – išsausės, paraus, ir, tikėtina, ims formuotis pigmentinės dėmelės. Viso to galite išvengti – tereikia užtikrinti tinkamą veido priežiūros rutiną.

Drėkinimas – šilkinės odos paslaptis

Šiltuoju sezonu į odos priežiūros rutiną yra tiesiog privalu įtraukti drėkinimą. Vasarą patogu ir sumanu odą drėkinti intensyvaus ir ilgalaikio poveikio geliais. Jie akimirksniu efektyviai numalšina odos troškulį be sunkumo ar riebumo pojūčio, o besvorė intensyvaus poveikio formulė ištroškusią odą prisotina tyros natūralios drėgmės. Tokio gelio patogu įsigyti Livin.lt puslapyje. Kruopščiai atrinkto veido priežiūros asortimento gausa nustebins net ir pačias reikliausias moteris. Tiesa, itin karštomis dienomis rankinėje pravartu turėti ir veido dulksnos, kuri akimirksniu atgaivins odą ir padės jai atgauti prarastą drėgmę. Savaime suprantama, drėkinimas tik iš išorės bus beprasmis, jei vartosite nepakankamai vandens. Tik užtikrindami skysčių balansą organizme galėsite džiaugtis skaisčia ir švytinčia oda vasarą.

Kruopščiai atrinktas odos prausimo priemonių asortimentas

Vasarą, kai odą veikia kaitra ir vėjas, ši ima dar labiau prakaituoti, o riebi oda tampa dar riebesnė, ima išskirti daugiau sebumo. Be to, nugairinta saulės spindulių ir vėjo sausa ir jautri oda gali lengviau sudirgti. Kad išvengtumėte porų užsikimšimo ir spuogelių, odą būtina kruopščiai prausti tiek ryte, tiek vakare.

Mišriai ir riebiai odai rekomenduojame išbandyti bemuiles prausimosi putas su penkių rinktinių augalų ekstraktais, kurie pašalina perteklinius odos riebalus ir nešvarumus. Toks prausiklis efektyviai nupraus prakaitą, dulkes ir makiažą visiškai nesausindamas odos. Jautriai, sausai ir normaliai veido odai rinkitės drėkinamuosius prausiklius, kurie papildomai aprūpins odą drėkinamosiomis medžiagomis ir neleis odai prarasti drėgmės.

Nepamirškite, kad pernelyg stiprus odos valymas gali pažeisti odos hidrolipidinę plėvelę ir paskatinti odą stipriau riebaluotis. Taip oda kompensuoja sebumo trūkumą savo paviršiuje. Tad stiprias valomąsias priemones, tokias kaip veido kaukes ar šveitiklius, naudokite iki 2 kartų per savaitę.

Dėmesys jautriausioms zonoms

Ne paslaptis, kad jautriausios veido zonos – paakiai ir lūpos. Savaime suprantama, būtent šios vietos labiausiai nukenčia ir nuo tiesioginių saulės spindulių, vėjo bei kitų aplinkos veiksnių. Būtent šioms zonoms derėtų skirti ypatingą dėmesį, nes plona oda greičiau praranda glotnumą, žvilgesį bei skaistumą. Tiesa, renkantis produktus jautriausioms veido vietoms, verta įsigilinti ir į jų sudėtį. Štai iš ekologiniuose ūkiuose užauginamos produkcijos gaminami lūpų balzamai padės išvengti šerpetojimo, o saulėgrąžų ir alyvuogių aliejaus bazė minkština bei apsaugo lūpas. Gera žinia ir tai, kad balzamą galite rinktis pagal patinkantį aromatą – išbandykite gaivinantį pipirmėčių, gaivių citrusų, medetkų ar kito kvapo lūpų priežiūros priemones. Savo ruožtu paakiams rinkitės intensyvesnio poveikio priemones. Jos užkirs kelią ne tik neigiamiems oro sąlygų padariniams, bet ir ankstyvo odos senėjimo požymiams, tokiems kaip smulkios raukšlės bei tamsūs ratilai aplink akis.

Komentuoti