Neįtikėtinos Holivudo žvaigždžių grožio paslaptys

Teksto dydis:

Neįtikėtinos Holivudo žvaigždžių grožio paslaptys

2013 vas. 20 12:04

Nepaslaptis, kad kai kurios įžymybės leidžia sau tokias grožio procedūras, apie kurias paprastas mirtingasis galėtų tik pasvajoti. Tiesa, kartais tie neįprasti grožio puoselėjimo būdai pasirodo ne tokie jau malonūs. Štai Holivudo aktorė Demi Moore prisipažino, kad organizmą valyti jai padeda dėlės, o Madonna naudoja kūno kremą su žmogaus placenta.

Manote, kad už tai nieko baisesnio ir būti negali? Galvokite iš naujo! Štai keletas neįtikėtinų grožio priemonių, kuriomis naudojasi įžymybės.

Veido kaukė su paukščių išmatomis 

Taip, perskaitėte teisingai. Veido kaukė, kurios pagrindinis ingredientas — paukščių išmatos. Estetiškesnis jos pavadinimas skamba „Geišos veido kaukė“. Ši grožio procedūra kilo iš Japonijos. Teigiama, kad paukščių išmatos skaistina ir švelnina veido odą.Victoria ir Deividas Beckhamai negaili pinigų kaukėms, kurių pagrindinis ingredientas yra lakštingalų ekskrementai, ryžių dribsniai ir vanduo, rašo shape.com. 

Dirbtiniai gyvačių nuodai 

Gwyneth Paltrow, Katie Holmes ir Debra Messing moka didžiausius pinigus už tai, kad galėtų ant veido užsitepti kremo su dirbtiniais gyvačių nuodais. Šis senėjimą stabdantis kremas veikia kaip botoksas: lygina raukšles ir atpalaiduoja veido raumenis. 

Puldamos gyvatės suparalyžiuoja auką savo nuodais. Šveicarų grožio specialistai nusprendė sukurti dirbtinius gyvačių nuodus, kurie paralyžiuotų žmonių veido raumenis.

Burnos skalavimas degtine 

Pabodo skalavimo skystis „Listerine“? Tarp įžymybių paplito būdas dantis skalauti degtinės, mėtų lapelių, citrinų ir cinamono mišiniu. Žvaigždčių stomatologė Jennifer Jablow teigia, kad šis skalavimo skystis geriau naikina blogą burnos kvapą ir padeda išvengti dantų spalvos pokyčių. Ar tikrai ši priemonė tokia jau gaivinanti ir veiksminga, belieka išsiaiškinti pačioms. 

Žuvelių pedikiūras 

Kodėl įžymybės nebenaudoja įprastų pedikiūro priemonių? Ogi todėl, kad tai atlieka gyvi padarėliai – tam tikros rūšies žuvelės. Kojos pamerkiamos į indą, kuriame plaukioja žuvytės, nuėdančios negyvos odos ląsteles. Angelinai Jolie taip patiko ši procedūra, kad ji nusprendė atliksianti ją ir savo įsūniui. 

Kremas nuo hemorojaus paakiams 

Ir tai ne senų bobučių pasakos! Žvaigždžių makiažo specialistas Victor Henao teigia, kad hemorojų gydantis kremas ypač gerai veikia paakių odą: stangrina ir puoselėja ją. Šios priemonės ypač nesibaido aktorė Sandra Bullock. Gal todėl vis dar atrodo nuostabiai? 

Kremas nuo raukšlių su sliekų ekskrementais 

Ruošdamosis žengti raudonuoju kilimu, įžymybės išbando ne tik paukščių, bet ir sliekų ekskrementus. Teigiama, kad produktas padeda kovoti su raukšlėmis, gydo psoriazę ir egzemą. 

Keisti botokso panaudojimo būdai 

Jei manote, kad botokso injekcijos skirtos tik raukšlių šalinimui, klystate. Holivudo žvaigždės taip mėgsta botokso injekcijas, kad neatsisako jų į įvairias kūno vietas. Įžymybių plastikos chirurgės NevinElizabethGolkap teigimu, siekiant išvengti skausmo, kurį sukelia aukštakulniai, botoksas leidžiamas į pėdas, gelbstintis nuo prakaitavimo — į pažastis ir delnus, bandant užkirsti kelią krūtų nukarimui — į tarpkrūčio raumenį. 

Chirurgės teigimu, įžymybės — užsiėmę žmonės, todėl ne visada turi laiko gultis po skalpeliu, o botokso injekcijos greitas ir patogus būdas pašalinti kai kuriuos trūkumus.

Komentuoti