Odontologo paslaugos - svajonių šypsenai pasiekti

Teksto dydis:

Odontologo paslaugos - svajonių šypsenai pasiekti

2019 bal. 14 09:00

Apsilankyti odontologo kabinete bent kartą per metus yra būtina kiekvienam asmeniui, nepriklausomai nuo amžiaus. Periodinė dantų patikra, reguliariai kartą per metus atliekama burnos higienos procedūra tampa sveikos šypsenos dalimi bei sumažina dantų ėduonies, akmenų susidarymo ir kitų ligų riziką. Profesionalios specialistų paslaugos, naudojamos kokybiškos medžiagos užtikrina patikimą dantų bei dantenų gydymą, todėl yra svarbios kiekvienam iš mūsų.

Kadangi odontologo paslaugos yra nepigus malonumas, daugelis žino, jog norint gauti tinkamą gydymą, teks plačiai atverti piniginę. Neturint pakankamo santaupų kiekio, sprendimu gali tapti paskola, finansuojanti odontologines procedūras. Kreipkitės čia ir sužinosite daugiau informacijos. Tikslų gydymą kiekvienam besikreipiančiam nustato specialistas, todėl pirmasis vizitas dažnu atveju būna apžiūra ir tolimesnio gydymo etapo aptarimas.

Norint turėti svajonių šypseną, vieniems pacientams prireikia ortodontinio gydymo, kitiems taikomas estetinio dantų plombavimo metodas, o tretiems pakanka atlikti dantų plombavimą bei jau minėtą burnos higienos procedūrą. Kadangi ne visi asmenys iš prigimties yra apdovanoti balta šypsena, dantų balinimas taip pat gali tapti sprendimu, norint turėti svajonių šypseną. Dėl įvairių priežasčių netekus danties kaulo, taip pat atliekamos dantų restauravimo procedūros, dedami implantai. Taigi, atsižvelgiant į kiekvieno poreikius, sudaromas atitinkamas gydymo planas ir palaipsniui suteikiamos odontologinės paslaugos.

Siekiant atstatyti pažeistus danties audinius, pakeisti dantų formą, išsidėstymą lauke ar panaikinti tarpus, esančius tarp dantų, gali būti atliekama estetinio plombavimo procedūra. Estetinis plombavimas atliekamas tiek keletui dantų, tiek visiems, priklausomai nuo jų būklės. Atkuriant anatominę danties formą, šie atrodo ypač natūraliai. Taip pat pacientui galima pačiam pasirinkti norimą dantų atspalvį, o plombavimas yra atliekamas tiek priekiniams, tiek krūminiams ar bet kokiems kitiems dantims. Pastebėjus pirmus dantų dilimo, skilimo ar kitus nemalonius požymius, pasikonsultavus su odontologu per neilgą laiko tarpą galima pasiekti puikių rezultatų.

 Jeigu reikalingas dantų atstatymas, viena moderniausių ir patikimiausių atliekamų procedūrų – dantų implantavimas. Įvairių dydžių implantai įprastai įsukami vos kelių vizitų metu, todėl tai yra vadinama vienu greičiausių būdų, sugrąžinančių šypseną. Atkurti prarastus dantis odontologams nėra sunki užduotis, kadangi patyrę ir profesionalūs meistrai suteikia galimybę pacientams per trumpą laiką atgauti natūraliai atrodančią šypseną. Skirtingi implantų tipai yra pritaikyti individualiems atvejams: nebeturint daugiau ar mažiau dantų, todėl tikslesnį rekomenduojamą implantų tipą visuomet rekomenduoja profesionalai. Visiškai neskausminga dantų atstatymo procedūra – protezavimas. Senjorams šis metodas dažnu atveju tampa priimtiniausias, tačiau verta paminėti, kad protezai reikalauja tam tikros priežiūros.

Dantų balinimas odontologo kabinete gali būti atliekamas lazeriu arba naudojant kapas namuose, į kurias reikia sušvirkšti tam tikrą kiekį balinamojo gelio. Nors dantų balinimas lazeriu yra brangesnė paslauga negu kapos, tačiau pastebima tendencija, jog nemaža dalis pacientų dažniausiai nori greito efekto. Naudojant lazerį, pasirinktas dantų baltumas yra išgaunamas vos vieno vizito metu, tuo tarpu balinimas kapomis namuose trunka apie 10 naktų (kadangi kapos yra dedamos nakčiai). Pasirinkus pastarąjį balinimo metodą, gydytojo kabinete pagal asmens dantų reljefą yra pagaminamos specialios formelės, į kurias prieš naktį belieka įšvirkšti balinamojo gelio. Šis metodas yra saugi procedūra, kurią atliekant apmokius odontologui, pasiekiami akivaizdūs baltesnės šypsenos rezultatai.

Dantų plombavimas, endodontijos paslaugos, profesionali burnos higiena yra dar vienos svarbios procedūros, atliekamos odontologo kabinete, kurios, atsižvelgiant į gydymo sudėtingumą, sugrąžina sveiką ir gražią šypseną.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

Raminta 2019 liep. 16 22:30

Tinkama dantu prieziura ir profilaktinis apsilankymas pas odontologus leidzia taip ir nesuzinoti dantu protezavimo <a href="https://www.sbklinika.lt/paslaugos/odontologu-paslaugos/dantu-protezavimas/" alt="kainos">kainos</a> issaugant sypsena. Investuok i save kasdien ir nereikes patirti didesniu islaidu