Svarbiausias gydymo principas, siekiant išvengti plaukų slinkimo

Teksto dydis:

Svarbiausias gydymo principas, siekiant išvengti plaukų slinkimo

2017 birž. 26 11:30

Keičiantis metų laikams daugelis žmonių susiduria su sezoniniu galvos plaukų slinkimu. Deja, tai – ne mitas, o tikrai varginanti problema.  Šiandien yra žinoma, jog kasdien prarasti 35-100 plaukų yra normalu, nes jie natūraliai atauga ir užima vietą tų, kurie iškrito. Tačiau tris-keturis kartus didesnis iškrentančių plaukų kiekis per dieną signalizuoja apie būtinybę tuoj pat susirūpinti plaukų būkle, nes, kitu atveju, gresia nuplikimas. Ką svarbu žinoti, siekiant išvengti galvos plaukų retėjimo, plonėjimo bei nuo kaktos prasidedančio plikimo, varginančio tiek vyrus, tiek moteris?

Šiandien parduotuvių lentynose galime rasti neįtikėtiną kiekį pačių įvairiausių priemonių, skirtų plaukų priežiūrai – nuo plaukų serumų, kaukių iki įvairių prietaisų, gerinančių galvos odos kraujotaką. Tačiau, net ir naudojant labiausiai išgirtus produktus ar priemones, skirtus plaukų išvaizdai pagerinti bei puoselėti, rodos, plaukų slinkimas vis tik nepraeina. Dažniausiai tai atsitinka todėl, kad daugelis pamiršta pagrindinį ir svarbiausią plaukų slinkimo gydymo principą – reikia rūpintis ne plauko išore, bet vidumi – stiprių, sveikų plaukų pagrindu.

Atsižvelgiant į metų laiką, didžioji plaukų folikulų dalis yra telogeno stadijos (tai ramybės etapas. Plaukas nustoja augęs ir 2-4 mėnesius ilsisi, o po šio laikotarpio neaktyvus ar negyvas plaukas iškrinta) arba negyvojoje fazėje, kai plauko folikulas gali išbūti tokios neveiklios ramybės fazės ir neišauginti plauko 2-3 metus.

Maisto papildas TRX2 plaukų slinkimui sumažinti

Mokslininkas iš Oksfordo, Dr. Thomas Whitfieldas, kartu su kitais „Oxford Biolabs“ komandos nariais,  tyrinėjat plaukų slinkimo procesus, išsiaiškino, jog didžiausią įtaką galvos plaukų slinkimui turi plaukų kalio jonų kanalai – smulkios baltyminės struktūros, kurios rūpinasi maistinių medžiagų patekimu iš plaukų šaknies į plauko vidų. Jiems nusilpus – silpnėja plaukų šaknys, folikulas susitraukia ir todėl plaukai pradeda retėti. Skamba sudėtingai, tačiau viskas paprasta – jei plauką aprūpinsite specialiomis medžiagomis ir junginiais, kurie skatina sveiką ir natūralų plaukų augimą, galėsite džiaugtis sveikais, stipriais ir gražiais plaukais skalpo srityje.

„Idėja sukurti „TRX2“ kilo Oksforde tyrinėjant plaukų slinkimo procesus. Tai padėjo man geriau suprasti šios problemos priežastis bei tai, kaip ji paveikia kenčiančių nuo plaukų slinkimo gyvenimą. Mano darbo tikslas visuomet buvo surasti efektyviausią sprendimą žmonėms, kuriems tikrai reikėjo pagalbos.“ – teigė Oksfordo mokslininkas Dr. Whitfieldas.

Kitaip nei dauguma rinkoje esančių produktų, maisto papildas „TRX2“ sukurtas remiantis moksliniais tyrimais. Šio maisto papildo formulė padeda stimuliuoti kalio jonų kanalus plaukų folikuluose. Kasdieninės „TRX2“ dozės aprūpina plaukų šaknis maistingais stimuliantais  bei natūraliomis medžiagomis, kurios plaukų folikulams suteikia specialių junginių, reikalingų paskatinti sveiką ir natūralų plaukų augimą. Naudojamos tik natūralios sudedamosios dalys, kurios nesukelia žalingo šalutinio efekto. Trys pagrindiniai ingredientai, esantys „TRX2“, – selenas, cinkas ir biotinas – yra oficialiai pripažinti Europos Sąjungos Komisijos reglamento kaip padedantys palaikyti normalią plaukų būklę.

Neretai nerimaujama, kad plaukai gali atsirasti nepageidautinose vietose, tačiau „TRX2“ neveikia hormoninės sistemos, todėl plaukai nepradeda dygti tose vietose, kur anksčiau nebuvo plaukų folikulų. Be to, unikali formulė užtikrina, kad reguliarius šio maisto papildo vartojimas stimuliuoja tik miegančius, neaktyvius galvos plaukų folikulus.

Rūpinkitės plaukų sveikumu ir džiaukitės natūraliu plaukų augimu su maisto papildu TRX2.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

ssss 2018 lapkr. 21 19:51

<a href="https://www.118.lt/imones/grozio-studija-grozio-salonas/7321738">https://www.118.lt/imones/grozio-studija-grozio-salonas/7321738</a>