VelaShape III – atsisveikinkite su celiulitu

Teksto dydis:

VelaShape III – atsisveikinkite su celiulitu

2020 lapkr. 9 09:32

98% moterų yra susidūrusios su celiulito problema: dėl sukeltų pakitimų poodiniame riebaliniame audinyje jis dažniausiai paveikia sėdmenų bei šlaunų odą. Tuomet ji praranda lygumą ir stangrumą, suglemba, tampa grublėta. Šis nepageidaujamas reiškinys stipriau paveikia moteris, turinčias antsvorio ar po gimdymo. Nors celiulito ir neįmanoma pašalinti visam gyvenimui, tačiau kai kurios priemonės leidžia jį paversti beveik nematomu.

Celiulito gydymas

Daugelis esame girdėjusios, jog kovojant su celiulitu efektyvių rezultatų leidžia pasiekti sportas ir sveika mityba. Džiugi naujiena, ta, jog estetinė medicina šiandien gali pasiūlyti dar vieną, itin veiksmingą priemonę, kuri, derinama su anksčiau išvardintais būdais, gali padaryti stebuklus. VelaShape III mechanizmu atliekama procedūra yra neinvazinis, anticeliulitinis masažas, nesukeliantis diskomforto. Šis aparatas veikia keliomis kryptimis: pirmiausia, bipolinis radijo dažnis, šildydamas riebalinį audinį, sukelia riebalų ląstelių žūtį, taip sumažindamas riebalinį audinį bei skatindamas elastino ir kolageno gamybą. Tuo tarpu infraraudonieji spinduliai leidžia šildyti odą 3 milimetrų gylyje, šitaip atpalaiduodami jungiamąjį audinį, kuris atsakingas už riebalų sankaupų laikymą. Pulsuojantis aparato vakuumas veikia gerindamas kraujotaką ir skatindamas limfos drenažą, ko pasekoje pasišalina suskaidyti riebalai ir toksinai, be ko neįmanomas celiulito gydymas. Geriausi rezultatai su šiuo įrenginiu pasiekiami po kelių procedūrų kurso, tačiau efektas dažnai matomas jau po pirmosios procedūros: oda taps pastebimai lygesnė ir stangresnė. Kartojant procedūras, pastebimai sumažėja šlaunų, sėdmenų ar pilvo apimtys (priklausomai nuo to, kokią procedūrą pasirinksite), odos  paviršius išsilygina, visapusiškai pagerėja jos išvaizda. Visame pasaulyje populiarėjantis VelaShape III – kol kas veiksmingiausias būdas atsikratyti celiulito, o jo efektyvumas pagrįstas klinikiniais tyrimais.

Neapsigaukite

Lietuvoje vis dažnėja atvejų, kuomet celiulito gydymas atliekamas neprofesionalaus personalo su VelaShape III  padirbiniais, tokiais atvejais klientai dažniausiai suviliojami itin žemomis kainomis ir registracijomis tą pačią ar kitą darbo dieną. Kaip įsitikinti, jog procedūra atliekama su originaliu įrenginiu? Prietaiso priekyje turi būti matomas jo modelio pavadinimas – VelaShape III bei gamintojo Syneron logotipas, kuris šviečia įjungus įrenginį. Apsidrausti padės ir tai, jei prieš procedūrą internete pasižiūrėsite kaip atrodo šis aparatas – jam būdinga unikali forma ir kontūrai. Svarbiausia – saugodami savo sveikatą bei siekdami efektyviausių procedūros rezultatų, kreipkitės tik į licencijuotas medicinos įstaigas, kuriose dirba medicininį išsilavinimą turintys specialistai.

Komentuoti