Erotinė virtuvė: kaip sužadinti geidulį

Teksto dydis:

Erotinė virtuvė: kaip sužadinti geidulį

2011 liep. 13 00:00

Nuo neatmenamų laikų žmonės ieškojo būdų, kaip patraukliau atrodyti ir seksualiau jaustis. Nenuginčijama ir pačia žymiausia šios srities lydere buvo Egipto karalienė Kleopatra. Ji buvo tokia gundanti ir patraukli ne tik įgimto žavesio dėka, bet ir todėl, kad maitinosi pagal ypatingą sistemą. Bėgant metams žmonės sužinojo vis daugiau tokių „stebuklingų” receptų.
 
Visų pirma, reikia nepamiršti teigiamo šviežių vaisių ir daržovių poveikio

Patys naudingiausi yra sezoniniai vaisiai, kurie dar nespėjo prarasti didelės dalies organizmui vertingų medžiagų. Svogūno laiškai, česnakas ir petražolės su alyvų aliejumi ne tik paskanins jūsų patiekalus, bet ir padarys „skanesniu” jūsų seksualinį gyvenimą.
 
Duonos, miltinių patiekalų, mėsos, stipraus alkoholio ir kavos vartojimą reikėtų riboti, keičiant juos šviežiomis sultimis, šaltomis vaisių sriubomis, riešutais ir uogomis.

Ypač vertingi yra produktai iš jūros gėrybių, nes juose daug druskų ir mineralų, kurie įeina ir į lytinių hormonų sudėtį.
 
Rūpinkitės savo figūra
Jūs galite valgyti dažnai, bet taip, kad neapkrautumėte organizmo. Nepamirškite pusryčių. Jų metu galite suvalgyti kiaušinį. Jame yra vitaminų B 1, E, A, kurie taip pat turi poveikį hormonams. Špinatai, alaus mielės, kriaušės, saulėgrąžos ir pienas turtingi svarbiu vitaminu B6. Galite keisti įprastą duoną stambiagrūde, o kavą – žolelių ar žaliąja arbata (jei jums svarbus žvalumo efektas, neabejokite, šie gėrimai tai padarys dar geriau).
 
Dietinis maistas, apie kurį galima kalbėti valandomis – tai, žinoma, proza. Jei jau nusprendėte imtis ko nors egzotiško, atkreipkite dėmesį į šią trijulę – bananas, avokadas ir datulės.

Bananas, jau vien savo forma, reiškia užuominą. Valgyti jį galima įvairiai, vienas iš variantų – sumaišyti jį kartu su „seksualiaisiais” riešutais (bananai sluoksniuojami su graikiškais riešutais, sviestu ir kariu).
 
Avokadas yra toks maistingas, kad jį galima valgyti vietoj mėsos. Jame yra kalio, sočiųjų rūgščių, vitamino A. Avokadas seniai naudojamas lytinio aktyvumo stimuliavimui.
 
O dalulės bus puikus pagalbininkas nusprendusiems meilės žaidimuose praleisti visą naktį. Cukrus, kurio juose tiek daug, suteikia šiuose reikaluose taip būtinos ištvermės. Jūs galite save padžiuginti ir originaliais suktinukais iš datulių ir migdolų. Sumaišykite datulių minkštimą su smulkintais migdolais ir susukite masę į kokoso plokšteles.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (13)

Dainius 2014 lapkr. 17 16:55

Spedra reikia išgert likus maždaug pusvalandžiui iki lytinių santykių.

Vacys 2014 lapkr. 17 14:21

o prieš kiek laiko iki lytinių santykių reikia išgert tabletę?

Dainius 2014 lapkr. 12 16:13

ne tai reiškia, kad vaistas tiek valandų yra veiksmingas ir pora turi galimybę spontaniškai ir natūraliai pasirinkti kada ir kiek kartų mylėtis.