Kai naujas mylimasis yra nesenai paliktas vyras

Teksto dydis:

Kai naujas mylimasis yra nesenai paliktas vyras

2012 lapkr. 18 16:00

Įsimylėjote neseniai paliktą vyrą? Netvirtiname, kad esate jam tik gelbėjimosi šiaudas, o jūsų santykiai pasmerkti iš anksto. Vis dėlto keletą dalykų įsidėmėti reikėtų.

Bėgant metams daugeliui moterų ima atrodyti, kad tikimybė būti nutrenktai tikro žaibo kur kas realesnė, nei patirti kibirkščiavimą sutikus sau tinkamą vyriškį. Ir ne todėl, kad dėl demografinės situacijos šalyje jų trūktų, ne. Problema kita – sunku sutikti vyrą, galintį pasigirti ne tik pasiekimais darbe ar gyvenimiška patirtimi, bet ir emocine branda. Antraip kam ta patirtis, jei paskatos augti jokios? Visos kalbintos moterys tvirtino antros pusės neieškojusios techno vakarėliuose ar studentų sąskrydžiuose. Tik kas iš to.

Trisdešimt penkerių Violeta pasakoja: „Visi vyrai, su kuriais susipažindavau, atrodė tvarkingi, sumanūs, gerai arba bent jau neblogai išauklėti. Tačiau po kelinto pasimatymo vis dažniau pradėdavau jaustis atliekanti ne moters, o mamos, socialinės darbuotojos ar psichoterapeutės vaidmenį. Man pasidarydavo nuobodu. Laimė, neilgam. Keisčiausia, kad pačiai netekdavo pajudinti nė piršto – kur buvę kur nebuvę vyrukai be jokių pasiaiškinimų tiesiog... išgaruodavo. Kai po eilinių „skyrybų“ leidau vakarą siurbčiodama savo Chardonnay ir spoksodama į besikeičiančius vaizdus televizoriaus ekrane, staiga sumečiau radusi mano buvusiuosius vienijantį bendrą vardiklį – visi jie buvo palikti kitų moterų.

Palikti neseniai. Moterų, kurios jiems buvo tikrai svarbios. Mano vaidmuo jų gyvenime? Pereinamoji moteris. Guodėja. Užsimiršimo garantas. Žinau tik viena: jei būčiau iš karto atkreipusi dėmesį į tam tikrus pavojaus signalus, būčiau išvengusi emocinio išsekimo ir tuščio laiko švaistymo.“

Pavojaus signalas nr. 1: Jis buvo paliktas. Ir nežino kodėl!

Nepamirškite: moteris, palikusį mūsų naują vyrą, turėjo tam priežastį. Postringavimai apie tai, kad ji neįvertino aukso gabalo ar buvo nesubrendusi rimtiems santykiams skamba, švelniai tariant, įtartinai. Nė viena moteris, perkopusi trisdešimtmetį, nepaliks tikrai puikaus vyro. Kitas klausimas: kokias išvadas iš to padarė vyriškis.

Liūdna, tačiau tenka pripažinti, kad savų veiksmų analizė daugeliui vyrų vis dar yra tabu. Paprasčiau vadovautis logika: Skauda? Nesiimsiu naikinti priežasčių, bet išgersiu vaistų simptomams numalšinti. Nauja moteris ir tampa ta stebuklinga piliule, turinčia ištrinti prisiminimus, grąžinti pasitikėjimą savo jėgomis, o galiausiai gal netgi pasijausti nugalėtoju pasielgiant su ja taip, kaip buvo pasielgta su juo – paliekant. Bėda ta, kad daugelis moterų entuziastingai įsitraukia į naują žaidimą – dalinasi prisiminimais, guodžia, gamina vakarienes, jei reikia ir ašarą nubraukia.

Pavojaus signalas nr. 2: Iš karto po skyrybų jis užmezga naujus santykius.

Kol skausmas šviežias, visiems verkiant norisi peties, ant kurio būtų galima išsiverkti ir susikurti iliuziją, kad viskas gerai, o gyvenimas tęsiasi. Tiesa paprasta ir šimtą sykių girdėta: šį laiką telieka išlaukti. Geriausia – pačiam arba su artimųjų pagalba. Šiukštu nepuolant į pirmus pasitaikiusius santykius.

Keisčiausia, kad moterys dažniausiai yra linkusios ignoruoti šį faktą. Užuot išgirdusios pavojaus varpus, jos planuoja bendrą ateitį ir užsimerkusios tikisi, kad jų rūpestis ir atidumas viską sustatys į reikiamas vietas. Retorinis klausimas: ar jos labai skiriasi nuo vyrų, vengiančių ieškoti ankstesnių santykių žlugimo priežasčių?

Pavojaus signalas nr. 3: Jis atviras visoms naujovėms. Ne tik Jums.

Kol moteris sėdi šalia savo naujo išrinktojo, fantazuodama apie pirmas atostogas drauge, vyrukas guviai dairosi aplink. Grožėdamasis ne senamiesčio architektūra ar sulapojusiais medžiais, o dailiosios lyties atstovių figūromis. Likęs laisvas jis pagaliau neslėpdamas gali tą daryti ir naudojasi proga. Pažvelkite ir į save – nauji drabužiai, nauja šukuosena, lovoje – žiežirbos, kokių jau seniai nebuvo. Viskas, ką mato vyro akys, byloja: jis nuostabus ir nepakartojamas.

Pasikeitimai įvyksta tada, kai moteris savo planais pasidalina garsiai. Elektroniniai laiškai darosi vis trumpesni, telefonas nutyla, į skambučius neatsakoma. Prasideda intensyvus darbymetis ir išvykos į tarptautines konferencijas, suaugusiam sūnui staiga prisireikia tėvo dėmesio, o tetai – pagalbos persikraustant. Jo gyvenime tiek planų, kuriuose nauja moteris nefigūruoja iš viso arba atlieka trečiaplanį vaidmenį. Mieloji, kam tie įsipareigojimai, galiausiai šelmiškai mirkteli jis.

Pavojaus signalas nr. 4: Jam neįdomūs Jūsų jausmai.

Norėtumėte jam pažadėti būti pačia geriausia moterimi pasaulyje ir niekada jo nepalikti? Jis mėgaujasi Jūsų atsidavimu, tačiau retai į jį atsiliepia? Panašu, kad kol su geriausia drauge išradinėjate būdus jam paguosti, jis seniai apsisprendė neįsileisti Jūsų į savo gyvenimą. Jam nereikia pastovios draugės ar žmonos. Jam reikia paguodos ir pakaitalo. Patvirtinimo, kad vis dar yra gyvas ir geidžiamas.

Puiku, jei nauji santykiai paliktam žmogui padeda atsitiesti ir vėl džiaugtis gyvenimu. Tačiau paliktieji įgyja polinkį mėgautis savo kančia. Vos pajutęs besimezgant tvirtesnį ryšį, vyrukas kaip raudoną kilimą išvynioja naują priežastį jaustis auka. Klausimas, ar Jūs tikrai norite būti garbės viešnia jo „Ašarų pakalnės“ apdovanojimuose?

Pavojaus signalas nr. 5: Jis užsiblokuoja.

Moteris įsitikinusi, kad geriau ir negalėtų būti – jūsų charakteriai sutampa, požiūris į gyvenimą – taip pat, leisdami laisvalaikį net ir nesitarę susitiktumėte tose pačiose vietose. Regis, gyvenk ir mėgaukis nauja meile. Brandžia ir kur kas įvairiapusiškesne nei impulsyvūs paaugliški susižavėjimai.

Ties tokiais svarstymais Jūs atsiduriate toje pačioje stotyje, tačiau pasiruošę lipti į skirtingus traukinius. Jūs jaučiatės pasiruošusi kurti ilgalaikius santykius, jis – gavęs tai, ko norėjo. Augantis moters prisirišimas neseniai paliktam vyrui suteikia dar didesnį galios jausmą. Vienas juo mėgausis trumpiau, kitas ilgiau. Kol galiausiai liks su moterimi, kuri nebus nei geresnė, nei gražesnė už Jus. Nes bus užgiję žaizdos ir išlauktas tinkamas momentas.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022 birž. 16 15:07


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.