Prastas seksas. Ką daryti?

Teksto dydis:

Prastas seksas. Ką daryti?

2012 gruod. 18 21:46

Šviesos pritemdytos, židinyje jaukiai spragsi malkos, vyno taurės pustuštės, jūsų drabužiai nejučia nukrenta ant grindų, atsiduriate lovoje... Ir nieko neįvyksta: jokios protą atimančios aistros, jokių gilių dūsavimų, galų gale jokio orgazmo. Atrodo, seksas ne toks geras, kaip buvo tikėtasi, apima nusivylimas ir neigiami jausmai. Galvoje iškyla mintis, kad viskas ne taip gražu, kaip rodoma filmuose ir, matyt, reikės pasistengti. 

Seksologės ir santykių ekspertės Logan Levkoff tegimu televizijos laidos ir filmai seksą mums pristato visai kitokį, nei dažnai jis yra iš tiesų. Filmuose per kraštus liejasi nevaržoma aistra, visi ir visos patiria orgazmus, garsiai šūkauja, dejuoja. Deja, toks sekso pateikimas formuoja daugelio moterų ir vyrų klaidingą vaizdinį apie seksą. Imama galvoti, kad kažkas ne taip su partneriu arba pačiu savimi. 

Tikras seksualinis gyvenimas gali gerokai prasilenkti su idealu, pristatomu filmuose, tvirtina Isadora Alman, sekso terapeutė iš Kalifornijos. Lytiniai santykiai realiame gyvenime ne visada būna tobuli, ne visada du žmonės mylisi apimti aistros, ir ne visada patiria sienas drebinančius orgazmus. Seksologės ir santykių ekspertės L. Levkoff manymu, geras seksas nebūtinai turi baigtis orgazmu. Kartais užtenka, kad lytiniai santykiai būtų emociškai užpildantys. 

Kita vertus, jei partneriai ar sutuoktiniai ima jausti, kad seksualinis gyvenimas nesiklosto taip, kaip norėtųsi, būtina kažką keisti. Svarbiausia žinoti, ko abu trokštate. 

Kaip lovoje gauti tai, ko trokštate? 

Nereti tokie atvejai, kai moteriai patinka ilgos įžangos, tuo tarpu vyras gali pradėti mylėtis iš karto. Ji mėgsta šlapius, jausmingus, gilius bučinius, jam iš viso nepatinka bučiuotis. Arba: jam sekso reikia kelis kartus per dieną, jai užtenka trijų kartų per savaitę. Net jei visose kitose srityse santykiai klostosi tobulai, seksualiniai neatitikimai gali sukelti daug problemų ir trikdyti partnerių bendravimą. Seksualiniai neatitikimai dažniausiai būdingi naujai iškeptoms porelėms. 

Sekso terapeutės I. Alman manymu, seksas natūraliai negali būti tobulas − kaip ir šokio, jo reikia išmokti. Kartais net ir ilgai kartu esančios poros turi pasistengti. Didžiausia problema yra ta, kad partneriai bijo vienas kitam pasakyti, kokie yra jų seksualiniai lūkesčiai. Labai lengva paprašyti vyro apsivilkti jums patinkančius marškinius, bet sunku prabilti apie ilgesnių glamonių troškimą. Ši baimė kyla iš to, kad bijoma koreguoti antrosios pusės įpročius, nusistovėjusią tvarką sekso rutinoje. Norint gero sekso, baimių teks atsikratyti. Pokalbis turi būti ramus, neįžeidžiantis ir aiškiai išsakantis partnerių lūkesčius. 

Jei reikalai nesitaiso 

Jei nepadeda pokalbis, pabandykite sekso metu paeksperimentuoti. Gal atrasite tai, kas patiks jums abiems: įsigykite sekso žaisliukų, nusipirkite knygą apie seksą ar pažiūrėkite drauge mokomąjį video įrašą (ne pornografinį filmą). 

Kartais nevykusio sekso priežastis būna fiziologinės arba emocinės problemos, kaip, pavyzdžiui, priešlaikinė ejakuliacija arba darbe patiriamas stresas. Tokiais atvejais gali praversti sekso terapeuto pagalba, kuris padeda išsiaiškinti priežastis ir jas šalinti. Jei reikalai ir toliau nesiklosto tinkamai, ar verta vaidinti, kad lovoje viskas gerai? Ekspertai sako, kad ne. Tai gali lemti partnerių atitolimą ir santykių baigtį. 

Jei partneriai vienas kitam jaučia meilę, tačiau jų seksualinis gyvenimas ne itin puikus, vertėtų nuspręsti, ar tai gali būti kliūtis tolimesnei santykių eigai. Seksologų teigimu, kai kurios poros sukuria sėkmingus santykius net ir neturėdamos puikaus sekso, svarbiausia − tikri jausmai.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (21)

Get program blank atm card +393512615163 2022 birž. 16 14:56


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Karolis 2014 gruod. 11 11:57

aš dažniausiai, jei su receptu, vaistus įsigyju internetinėse vaistinėse.Prisipažinsiu, kad nemėgstu stovėti eilėse ir šiek tiek gėda tokius vaistus pirkti.

Viltė 2014 gruod. 6 20:28

Tik nepirkite jūs tų tablečių juk dauguma kur per skelbimus, tai nelegaliai gaminamos. Taip tik kepenys neatlaikys skaidyt neaiškius chemikalus. Jei nesikreipiat pas gydytojus, tai geriau į vaistinę nueikit ir pasitart su vaistininku galima ir be recepto įsigyt gali pavykt, nes vaistinės jo nepasilieka.