Kaip rūpintis grožiu jei tau 50 ir daugiau?

Teksto dydis:

Kaip rūpintis grožiu jei tau 50 ir daugiau?

2012 birž. 18 00:49

Kelios raukšlelės ir žilų plaukų sruoga - natūralūs senėjimo pokyčiai neišvengiami. Tačiau pasitelkus į pagalbą odos rejuvenaciją, kitus nechirurginius veido atjauninimo būdus ir tinkamas plaukų priežiūros priemones, lengva išsaugoti natūralų grožį ir tada, kai Tau daugiau nei 50.

Kas nutinka odai ir plaukams, kai senstame

Saulės spindulių poveikis, rūkymas, mityba ir paveldimumas laikui bėgant tampa aiškiai matomas mūsų odos paviršiuje. Stresas ir nutukimas taip pat turi įtakos odos išvaizdai. Mums senstant ląstelės nebeatsinauja taip greitai, kaip jaunystėje. Oda palaipsniui tampa mažiau elastinga ir linkusi sausėti.

Kažkas panašaus vyksta ir su mūsų plaukų ląstelėmis, kurios suteikia plaukams spalvą. Plaukų pigmento ląstelės vis lėčiau atsinaujina, todėl ant mūsų galvų išryškėja vis daugiau žilų sruogų, rašo webMD.com.

Patarimai natūraliai odos priežiūrai

Keli paprasti žingsniai yra viskas, ko reikia tavo odai išgelbėti:

  • Patartina nerūkyti. Rūkymas “padeda” odai senti greičiau.
  • Pasakyk NE saulės vonioms ir soliariumams. Stenkis nebūti saulėje tarp 10 ir 16 valandos, nes tokiu metu saulės spinduliai kaitriausi. Jei neturi išeities ir privalai būti lauke, turėk su savimi skrybėlę, marškinius ilgomis rankovėmis ir akinius nuo saulės. Raukšlės, senatvinės dėmės ir spuogai gali būti susiję su saulės spindulių poveikiu.
  • Naudok apsauginį kremą nuo saulės. Jei nenaudoji kremo nuo saulės, nesistebėk, kad tavo oda išvagota raukšlių ir yra netolygios spalvos.
  • Kartais pasitikrink dėl odos vėžio.

Išbandyk produktus, lėtinančius odos senėjimą. Pentapeptidas, kolagenas, cheminiai veido odos valymai, mikrodermabrazija ir kitos procedūros bei medžiagos gali padėti kovojant su raukšlėmis. Jomis pradėkite domėtis dar iki 50-ojo jubiliejaus.

Kad plaukai būtų sveiki 

Nors mokslininkai dar neišrado vaisto nuo žilimo, kirpėjai gali padaryti stebuklus, jei tik jums nepatinka pilka plaukų spalva.

Išryškink natūralų plaukų grožį, jei tau daugiau nei 50:

  • Jei tavo plaukai žilsta gražiai, išbandyk jų paryškinimą sruogelėmis. Nereikės dažyti visų plaukų, o ir spalva atrodys įdomiau.
  • Nori vieno tono plaukų spalvos? Puiku, bet atmink, kad tokiu atveju kas šešias ar aštuonias savaites turėsi reguliariai lankytis kirpykloje, nes teks dažyti ataugusias plaukų šaknis.
  • Nauja šukuosena? Kodėl gi ne. Tik nebūtina kirpti plaukų trumpai vien dėl to, kad esi vyresnė. Ilgi plaukai puošia bet kokio amžiaus moterį.
  • Atstatyk plonų plaukų būklę. Plonų plaukų savininkėms labiau tinka trumpi plaukai - taip jiems vizualiai suteikiama daugiau apimties. Plaukų dažymas sruogelėmis ar vientisa spalva čia taip pat neblogas sprendimas. Be to, kosmetikos prekių parduotuvėse yra galybė priemonių plaukų apimčiai didinti.

Be šių patarimų nepamiršk vadovautis ir gražios šypsenos receptu. Vien jau tai, kad būdama daugiau nei 50-ties vis dar trokšti rūpintis savimi, yra gražiausias dalykas pasaulyje.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

kristina 2012 rugs. 9 15:15

yaptingai gerai padeda argano aliejus nuo senejimo procesu...pati naudoju is www.argan.lt ir labai patenkinta, galim pasirinkti ne tik aliejaus bet ir ivariu kremuku su argano aliejumi