Šiaurietiškas vaikščiojimas – sportas kiekvienam!

Teksto dydis:

Šiaurietiškas vaikščiojimas – sportas kiekvienam!

2017 rugp. 11 12:15

Mėgstate ilgus pasivaikščiojimus, o galbūt tiesiog norite palaikyti gerą fizinę formą? Dabar tai galima daryti kur kas efektyviau – mūsų šalyje vis labiau populiarėjantis šiaurietiškas vaikščiojimas įdarbina kur kas daugiau kūno raumenų, todėl toks ėjimas gali atnešti ir daugiau džiuginančių rezultatų.

Pagrindinis principas – statyti į priekį vieną koją, priešingą ranką ir tokiu būdu žingsniuoti pasirinktu tempu. Šios ėjimo technikos išmokti nesunku, todėl šiaurietiškas vaikščiojimas dažnai suvilioja ir vyresnio amžiaus žmones, norinčius aktyviai praleisti savo laisvalaikį. Tuo labiau, jog šis sportas padeda kovojantiems su nugaros ar raumenų skausmais ir kitais būdais gerina mūsų savijautą.

Tokia sporto prekių naudojimo alternatyva patinka ir tiems, kurie siekia atsikratyti nereikalingų kilogramų – kadangi šiaurietiško vaikščiojimo metu dirba tiek viršutinės, tiek apatinės kūno dalies raumenys, pavyksta sudeginti kur kas daugiau kalorijų. Tokiu atveju beliks pasirūpinti atitinkamai subalsuota mityba, įtraukti į savo dienotvarkę šį pasivaikščiojimą ir tuomet bus galima tikėtis akivaizdžių rezultatų.

Šiaurietiškas vaikščiojimas tiks ir tiems, kuriuos nuolat kamuoja niūros mintys ir trūksta energijos – buvimas gryname ore leis prasiblaškyti, o aktyviai pajudėjus pagerės ir savijauta. Neigiamos emocijos dažniausiai užplūsta šaltuoju metu periodu, tačiau pasirūpine tinkama sportine apranga, šiuos pasivaikščiojimus galėsite tęsti bet kuriuo metų laiku.

Norint išbandyti šį aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, bus reikalingos ir šiaurietiško vaikščiojimo lazdos – gausi jų pasiūla ir gera kaina leis kiekvienam pasirūpinti šiuo atributu ir tuomet sėkmingai pradėti organizmą stiprinančias bei savijautą gerinančias treniruotes. Šiuo atveju svarbu pasirinkti tinkamą vaikščiojimo lazdos aukštį ir ėjimo dangai tinkamą antgalį – proporcijos ir lazdų pritaikymo galimybės dažniausiai yra pateikiamos kartu su instrukcija bei prekės aprašymu. Kadangi į šias lazdas įmaunami riešai, tokiu būdu yra atlaisvinama kraujotaka, tad laikui bėgant pagerėja ir širdies bei kraujagyslių veikla.

Norint pasiekti akivaizdžių rezultatų, rekomenduojama su jomis pasivaikščioti maždaug penkis kartus per savaitę ir šiam užsiėmimui skirti pusvalandį ar valandą.  Pirmą kartą išsirišus į kelionę su šiaurietiškomis lazdomis, vertėtų pasirinkti trumpesnį, gerai pažįstamą maršrutą – tuomet daugiau dėmesio reikės skirti technikos lavinimui, o vėliau galėsite pereiti ir prie ilgesnių ar įdomesnių treniruočių.    

Šiaurietiškas vaikščiojimas tiks kiekvienam, kuris nori pasirūpinti savo sveikata, pataisyti laikyseną, sustiprinti motyvaciją ar tiesiog smagiai praleisti laiką gryname ore. Tokie pasivaikščiojimai smagūs ir su kompanija, ir vienam – užteks pasirūpinti tinkamomis vaikščiojimo lazdomis ir pradėti savo kelionę link geresnės savijautos.

Platų šiaurietiškų ėjimo lazdų asortimentą internetu rasite elektroninėje pigu.lt parduotuvėje.

Komentuoti