Žuvies kukuliai karštame pomidorų padaže

Teksto dydis:


Įvetink šį receptą

Ingredientai

4 porcijos:

675 g menkių, juodadėmių menkių ar jūrų ešerių filė;

žiupsnis šafrano;

1/2 ryšelio plokščialapių petražolių;

1 kiaušinis;

25 g be pieno keptos duonos trupinių;

1,5 šaukšto alyvuogių aliejaus;

1 šaukštas citrinų sulčių;

druskos ir juodųjų pipirų;

šviežių plokščialapių petražolių ir citrinų, pjaustytų trikampėliais (puošti).

Padažui:

1 labai smulkiai pjaustytas svogūnas;

2 grūstos česnako skiltelės;

6 pomidorai, nulupti, pašalintomis sėklomis ir smulkinti;

1 žalia arba raudona aitrioji paprika, išvalyta ir pjaustyta griežinėliais;

6 šaukštai alyvuogių aliejaus;

150 ml vandens;

1 šaukštas citrinų sulčių.

Paruošimas

1. Nulupkite žuvų odelę ir, jei būtina, pašalinkite ašakas. Supjaustykite žuvį dideliais gabalais ir sudėkite į maišytuvą ar į virtuvinį kombainą.

2. Ištirpykite šafraną 2 šaukštuose verdančio vandens ir supilkite į maišytuvą ar virtuvinį kombainą kartu su petražolėmis, kiaušiniu, duonos trupiniais, alyvuogių aliejumi ir citrinų sultimis. Pagardinkite druska ir pipirais ir trinkite 10–20 sekundžių, kol žuvis bus visiškai susmulkinta.

3. Suformuokite iš mišinio rutuliukus ir sudėkite juos vienu sluoksniu į lėkštę.

4. Pasigaminkite padažą: svogūnus, česnakus, pomidorus, aitriąsias paprikas, alyvuogių aliejų ir vandenį sudėkite į prikaistuvį. Užvirinkite ir kaitinkite ant lėtos ugnies 10–15 minučių, kol padažo šiek tiek sumažės.

5. Supilkite citrinų sultis, tada į lėtai verdantį padažą sudėkite žuvies kukuliukus. Uždenkite ir virkite ant labai silpnos ugnies 12–15 minučių, kol žuvies kukuliai išvirs. Patiekite tuoj pat, papuoškite plokščialapių petražolių lapeliais ir citrinų trikampėliais.

 

Tai neįprastas ir nepaprastai aromatingas patiekalas, kuriam nereikia beveik jokio pasiruošimo ir po kurio suplauti tenka labai nedaug, nes visas gaminamas viename kaistuve. Tiekiamas keturiems žmonėms kaip pagrindinis patiekalas arba aštuoniems kaip užkandis.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.