Saulėje džiovintų pomidorų duona

Teksto dydis:


Įvetink šį receptą
(5)

Ingredientai

Derinant pieną ir pomidorus iškepama žavinga saldi duona, kuriai nereikia druskos. Skani duona, kilusi iš pietinės Italijos dalies.

4 nedideli kepaliukai:

675 g baltos duonos miltų;

2 šaukštai cukraus pudros;

25 g šviežių mielių;

400–475 ml šilto pieno;

1 šaukštas pomidorų tyrės;

5 šaukštai aliejaus, kuriame buvo saulėje džiovinti pomidorai;

1 šaukštas ypač tyro alyvuogių aliejaus;

75 g saulėje džiovintų pomidorų aliejuje, nusunktų ir susmulkintų;

1 didelis smulkintas svogūnas.

Paruošimas

1. Į dubenį suberkite cukrų ir miltus, viduryje padarykite duobutę. Sutrupinkite mieles, sumaišykite su 150 ml šilto pieno ir supilkite į miltus.

2. Pomidorų tyrę gerai išmaišykite su likusiu pieno kiekiu, tuomet supilkite į miltus kartu su pomidorų ir alyvuogių aliejumi.

3. Palaipsniui berkite miltus į skystą mišinį, kol gausite tešlą. Perdėkite ant negausiai miltais apibarstyto paviršiaus ir minkykite 10 minučių, kol pasidarys glotni ir elastinga. Įdėkite į švarų dubenį, uždenkite virtuviniu rankšluosčiu ir palikite šiltoje vietoje apie 2 valandas, kad pakiltų.

4. Patrankykite tešlą ir suberkite pomidorus ir svogūnus. Minkykite, kol jie tolygiai pasiskirstys tešloje. Suformuokite keturis apskritimus ir sudėkite juos ant negausiai aliejumi ištepto kepimo lakšto. Uždenkite virtuviniu rankšluosčiu, palikite apie 45 minutes, kad pakiltų.

5. Įkaitinkite orkaitę iki 190 laipsnių C. Kepkite duoną 45 minutes arba kol pirštais pabeldus į bandelės apačią skambės taip lyg būtų tuščiavidurė. Sudėkite ant metalinių grotelių, kad atvėstų. Valgykite šiltas. 

DAUGIAU RECEPTŲ RASITE ČIA>>

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

Order for a blank ATM card now: +393512615163


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

elena

Turbūt turima omenyje šviesios duonos miltų mišinys, būna parduotuvėse

Jurgita

Baltos duonos miltai tai tiesiog kvietiniai miltai?