3 žingsniai sveikos gyvensenos link

Teksto dydis:

3 žingsniai sveikos gyvensenos link

2013 kov. 25 11:25

Sveika gyvensena yra plati sąvoka, apimanti ne vieną gyvenimo sritį. Daugelis nori gyventi sveikai, tačiau nežino nuo ko pradėti. Kada pradėti gyventi sveikai? Ar rūpintis savimi ir taip atitolinti senatvę ir prailginti gyvenimą? Kaip keisti gyvenimo būdą?

1 žingsnis - SUBURKITE SAVO KOMANDĄ
 
Jei Jūsų šeima nesutiko sukurti naujus, sveikos gyvensenos įpročius kartu su jumis, ieškokite keletą draugų, žmonių, turinčių panašių tikslų. Nesvarbu, būsite 2, 10 ar keli tūkstančiai.  Bendraukite su bendruomenėmis internete.
 
pvz Facebook'e http://www.facebook.com/sveikas.lt., http://www.facebook.com/manodieta.lt?ref=hl ar kitomis. Tapkite šių bendruomenių draugais. 
 
2 žingsnis - SUKURKITE PLANĄ
 
Sukurkite savo 90-dienos tikslus. Šis laikotarpis suteikia Jums pakankamai laiko pasiekti didelių savijautos skirtumų, o taip pat sukurti naujus ir ilgalaikius įpročius. Žinoma, Jūsų tikslai turi būti realūs.
 
Konsultuokitės su specialistais: 
Dabar jūs turite planą: kokį maistą valgyti ir kiek, kokius pratimus daryti ir kaip dažnai... 
 
3 žingsnis - MYLĖKITE SAVE
 
Planas turi būti įdomus ir nekankinantis! Pasirinkite Jums tinkamas priemones - būkite kūrybingi. Sukurkite paskatas – motyvuokite save! Pasilepinkite sveikatą stiprinančiais malonumais ir pasirūpinkite savo grožiu. 
Apsilankykite SPA ar periodiškai poilsiaukite Druskininkuose. Pasilepinkite sveikatinimo procedūromis už draugišką kainą>>
 
Pirmyn! Pradėkite! Sveikos gyvensenos esmė: 
  • Asmens higiena
  • Žalingų įpročių atsisakymas
  • Sveika mityba
  • Fizinis aktyvumas
  • Streso kontrolė
  • Sveika aplinka
  • Medicininė priežiūra

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Get program blank atm card +393512615163 2022 birž. 16 14:07


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Arnas 2013 bal. 2 17:14

Kalbant apie sveiką ir skanų maistą - nuoširdžiai rekomenduoju paragauti Afrikinio Šamo! Taikome naują žuvies pristatymo į Jums patogiausią vietą sistemą, kuomet žuvis visada pristatoma tik pati šviežiausia. Daugiau informacijos kaip ją įsigyti, kainos, ir informacijos apie šią įdomią žuvį – skanizuvis.weebly.com, arba arnas.k (eta) giedrupe.lt