3 žingsniai sveikos gyvensenos link

Teksto dydis:

3 žingsniai sveikos gyvensenos link

2013 kov. 25 11:25

Sveika gyvensena yra plati sąvoka, apimanti ne vieną gyvenimo sritį. Daugelis nori gyventi sveikai, tačiau nežino nuo ko pradėti. Kada pradėti gyventi sveikai? Ar rūpintis savimi ir taip atitolinti senatvę ir prailginti gyvenimą? Kaip keisti gyvenimo būdą?

1 žingsnis - SUBURKITE SAVO KOMANDĄ
 
Jei Jūsų šeima nesutiko sukurti naujus, sveikos gyvensenos įpročius kartu su jumis, ieškokite keletą draugų, žmonių, turinčių panašių tikslų. Nesvarbu, būsite 2, 10 ar keli tūkstančiai.  Bendraukite su bendruomenėmis internete.
 
pvz Facebook'e http://www.facebook.com/sveikas.lt., http://www.facebook.com/manodieta.lt?ref=hl ar kitomis. Tapkite šių bendruomenių draugais. 
 
2 žingsnis - SUKURKITE PLANĄ
 
Sukurkite savo 90-dienos tikslus. Šis laikotarpis suteikia Jums pakankamai laiko pasiekti didelių savijautos skirtumų, o taip pat sukurti naujus ir ilgalaikius įpročius. Žinoma, Jūsų tikslai turi būti realūs.
 
Konsultuokitės su specialistais: 
Dabar jūs turite planą: kokį maistą valgyti ir kiek, kokius pratimus daryti ir kaip dažnai... 
 
3 žingsnis - MYLĖKITE SAVE
 
Planas turi būti įdomus ir nekankinantis! Pasirinkite Jums tinkamas priemones - būkite kūrybingi. Sukurkite paskatas – motyvuokite save! Pasilepinkite sveikatą stiprinančiais malonumais ir pasirūpinkite savo grožiu. 
Apsilankykite SPA ar periodiškai poilsiaukite Druskininkuose. Pasilepinkite sveikatinimo procedūromis už draugišką kainą>>
 
Pirmyn! Pradėkite! Sveikos gyvensenos esmė: 
  • Asmens higiena
  • Žalingų įpročių atsisakymas
  • Sveika mityba
  • Fizinis aktyvumas
  • Streso kontrolė
  • Sveika aplinka
  • Medicininė priežiūra

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Arnas 2013 bal. 2 17:14

Kalbant apie sveiką ir skanų maistą - nuoširdžiai rekomenduoju paragauti Afrikinio Šamo! Taikome naują žuvies pristatymo į Jums patogiausią vietą sistemą, kuomet žuvis visada pristatoma tik pati šviežiausia. Daugiau informacijos kaip ją įsigyti, kainos, ir informacijos apie šią įdomią žuvį – skanizuvis.weebly.com, arba arnas.k (eta) giedrupe.lt