10 klausimų prieš dietą

Teksto dydis:

10 klausimų prieš dietą

2013-06-25 00:00

Daugelis populiarių svorio metimo programų pateikia išsamią informaciją apie maisto medžiagas, maistą ir dietinių patiekalų receptus, tačiau pamiršta apie skirtingus gyvenimo būdo aspektus. Todėl rinkdamiesi dietą turėtumėte būti atidūs, nes net pats idealiausias mitybos planas žlunga, jei nepritaikomas prie jūsų kasdienės rutinos. Štai keletas klausimų, kurių verta savęs paklausti, renkantis mitybos planą.

Kokie jūsų mitybos įpročiai?

Niekados nevalgote prie stalo? Galbūt užkandžiaujate mašinoje ar autobuse? Ką valgote tokiu atveju? Ar pritaikysite naująjį mitybos planą šiose situacijose?

Ar esate pasirengę susibūrimų metu valgyti kitaip, nei jūsų draugai?

Maistas ir bendravimas dažnu atveju neatsiejami vienas nuo kito. Kaip valgo jūsų draugai? Ar vakarėlių metu valgomas maistas, kurį mėgsta jūsų draugai, bus suderinamas su planuojama dieta? Ar nesijausite blogai, jei kartais negalėsite valgyti drauge su visais?

Ar esate pasiruošę pakeisti savo namų aplinką?

Ar jūsų namų aplinka suderinama su naujaisiais planais? Galbūt pasirinkote valgyti atidžiai ir neskubėdami. O ką daryti, jei namuose nuolatos vyrauja chaosas, triukšmas ir netvarka, nėra vietos atsisėsti? Ar sugebėsite rasti mielą kampelį, kuriame galėsite ramiai mėgautis patiekalais?

Ar prie naujojo mitybos plano pritaikomi jūsų dabartiniai įpročiai?

Leisdami laisvalaikį nevengiate pasimėgauti greitu maistu? Ar sugebėsite jo atsisakyti laikydamiesi dietos? Kaip tą padarysite? Gal keisite mitybos įpročius? Ieškosite maisto, kuris pakeistų greitą maistą, tačiau būtų vienodai skanus? O gal sumažinsite porcijas? Pagalvokite apie tai. 

O kaip valgymas kavinėse ir restoranuose?

Ar dažnai valgote restoranuose? Kokiuose dažniausiai lankotės? Ar rasite juose pasikeitusiai mitybai tinkančių maisto produktų? Ar esate pasiruošę palikti dalį patiekalo lėkštėje, jei porcija pasirodys per didelė? 

Ar jūsų virtuvė pritaikyta maistui gaminti?

Pažvelkite į savo virtuvę. Nutarėte imti maitintis sveikai ir gaminti namuose. Bėda ta, visi virtuvės rakandai, kuriuos turite tai trys šakutės ir kamščiatraukis…O jūs taip svajojote pasigaminti gaivinančio ir nekaloringo šerbeto. Tikriausiai pats metas įsigyti kokteilių plaktuvą. O gal nutarėte nebevalgyti kavinėse ir maistą pirkti parduotuvėje, kad vėliau galėtumėte kažką pasigaminti? Ar šaldytuve pakaks vietos maisto produktams?

Ar esate sąžiningi su savimi?

Įsivaizduokite situaciją, kad skaitote dietos aprašymą žurnale, o ten parašyta, jog reikia valgyti daug daržovių. Jūs labai norite numesti svorio, bet žinote, kad daržovių pakęsti negalite. Kurios jūsų mintys nugalės? Tikriausiai balsas, sakantis, kad nekenčiate daržovių. Išsiaiškinkite, kodėl jums nepatinka daržovės? Ar esate pasiruošę dažniau gaminti ar išmokti būdų kaip skaniai paruošti daržoves?

Ar susitaikote su tais dalykais, kurių negalite pakeisti?

Negalite pakęsti žmonių, sakančių: “O, tu ir vėl bandai imti gyventi sveikai, tiesa?”…Tačiau jūs galite pasirinkti, ką į tokį klausimą atsakyti savo viduje ir išorėje.

Ar stengsitės siekti tikslo?

Daugelis žmonių pasiekę idealų kūno svorį grįžta prie senų mitybos įpročių. Šiuo atveju tereikia pastebėti keletą pavojaus signalų, kad spėtumėte laiku susirūpinti, vienas iš tų signalų tai spaudžiančios kelnės. Ar jūs nuspręsite augantį svorį ignoruoti? O gal imsitės veiksmų?

Kaip jūsų šeimos narių ir draugų gyvenimo būdas veikia jūsų pastangas atsikratyti papildomų kilogramų?

Visą gyvenimą, tiek šeimoje, tiek draugų tarpe jus supo antsvorio turintys, o gal mažai aktyvūs žmonės? Ar jūs sugebėsite staiga tapti kitokiu? Ar šie žmonės turi įtakos jūsų fizinei būklei ir mitybos įpročiams?

Atsakykite sąžiningai į šiuos klausimus ir žinosite, kokie jūsų šansai pakeisti mitybą ir atsikratyti nepageidaujamo antsvorio. 

Šaltinis: freedieting.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-16 12:34


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.