Kaip išsirinkti dietą?

Teksto dydis:

Kaip išsirinkti dietą?

2011-10-19 07:00

Kasmet pasaulyje daugybė žmonių laikosi dietos, kad netektų antsvorio. Daugeliui jų sunku numesti bent kelis kilogramus ir tik keli iš jų sugeba numesto svorio ir nebepriaugti atgal. Šie sunkumai verčia antsvorio turinčiuosius kreiptis į profesionalius mitybos specialistus, kad pastarieji sudarydami specialią porgramą padėtų sumažinti kūno svorį. Dietą būtina pasirinkti protingai, nes tai lemia, ar pavyks atsikratyti antsvorio.

Beveik visos svorio metimo programos veikia, tačiau tik tada, jei jos motyvuoja dietos besilaikantįjį sumažinti gaunamų ir padidinti išdeginamų kalorijų skaičių kasdien fiziškai judant.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis svorio metimo programą?

  • Įsitikinkite, kad ji saugi. Nesvarbu, ar susikūrėte nuosavą svorio metimo programą ar naudojatės dietologo sudaryta, įsitikinkite, kad ji nepadarys žalos jūsų sveikatai. Saugi dieta yra ta, kurios metu gaunamos visos būtinos maisto medžiagos: vitaminai, mineralai, baltymai. Jei norite numesti svorio, turite suvartoti mažiau kalorijų, tačiau ne organizmui būtinų vitaminų ir mineralų.
  • Antsvoris turi būti prarandamas lėtai. Jei svorio metimo programa gera, kilogramai krenta iš lėto ir negrįžta su kaupu atgal. Geriausia atsikratyti 500g per savaitę ar dvi. Laikantis griežtų dietų jau per pirmąsias 1 – 2 savaites netenkama nemažai kilogramų, deja, skysčių sąskaita. Kai grįžtama prie normalaus mitybos režimo, visas numestas svoris grįžta, ir dar su kaupu. Kaip tik todėl metant svorį patartina vadovautis sveiku protu, o ne siekti kuo greitesnių rezultatų.

Jei užsisakote svorio metimo programą internetu, įsitikinkite, kad jums suteikiama detali informacija apie mokestį ar kainą, ypač tada, jei papildomai perkate maisto papildus. Kiti svarbūs klausimai:

  • Ar perkate dietos planą iš profesionalų, pavyzdžiui, žinomų dietologų, daktarų ir mankštos specialistų?
  • Ar maisto pasirinkimas sudarytoje dietoje įvairus ir jums priimtinas?
  • Ar svorio metimo tikslus drauge nustato klientas ir sveikatos specialistas?
  • Koks procentas žmonių pasiekia programos tiksla?
  • Koks vidutinis svoris tų žmonių, kurie baigia programą?
  • Koks procentas žmonių susilaukė pašalinio poveikio laikydamiesi šio mitybos plano? Koks jis?

Jei planuojate atsikratyti maždaug 7 – 9 kg, turite sveikatos problemų, reguliariai geriate vaistus, prieš mesdami svorį turite apsilankyti pas gydytoją. Daktaras ištirs jus ir nuspręs, ar dieta nekens jūsų organizmui. Taip pat daktaras turėtų pasiūlyti atitinkamą mitybos planą, padėsiantį protingai atsikratyti antsvorio.

Ką dar turėtumėte žinoti apie svorio metimo programas?

Į programą taip pat turėtų būti įtrauktas planas, kaip palaikyti svorio stabilumą tada, kai dieta baigta. Maža naudos, jei numetus daug svorio pusė jo atauga.

Svorio palaikymas pati sunkiausia dalis, tačiau dažnai neįtraukiama į svorio metimo programas. Programa, kurią pasirenkate turėtų padėti pagerinti mtybos įpročius, padidinti fizinį aktyvumą ir padėti pakeisti kitus gyvenimo įpročius, kurie galėjo daryti įtaką jūsų svoriui praeityje.

Antsvoris per dažnai traktuojamas kaip laikina problema, kuri gali būti pašalinta per kelis mėnesius. Tačiau, dauguma antsvorio turinčių žmonių žino, kad svorio kontroliavimas tai dažnai visą gyvenimą trunkantis reikalas. Mitybos programą siūlantis specialistas turi pagrįstai įrodyti, kad siūloma programa bus saugi ir padėsianti susilaukti ilgalaikio efekto, kitu atveju jums neverta švaistyti savo laiko ir pinigų.

Šaltinis: medicinenet.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Blank atm Card +393512615163 2022-06-19 23:01


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

daina 2012-06-20 10:50

nnn