Kodėl, kai moterys laikosi dietų, priauga svorio?

Teksto dydis:

Kodėl, kai moterys laikosi dietų, priauga svorio?

2015 birž. 30 09:52

Laidos „Sveikatos kodas“ organizuojamas konkursas „(Su)lieknėk,... ir patik sau!“ rodomas sekmadieniais 11 val. per BTV, tačiau sveikas.lt internetiniame puslapyje galite stebėti konkurso ištraukų seriją. Joje pamatysite, kaip sekasi projekto dalyviams atsikratyti nereikalingų kilogramų, kokius patarimus dalija specialistai ir sužinosite, kaip visa tai galite pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime.

Tyrimų duomenimis maždaug apie 80 proc. moterų yra išbandžiusios vienokią ar kitokią dietą. Deja, dalis dailiosios lyties atstovių nesusimąsto, jog norint numesti svorio, badavimas nepadeda, o grįžta bumerangu.

Treniruočių namų ,,Body lounge“ vadovas Regimantas Lukoševičius tokį lieknėjimo procesą įvardija kaip kovą su Galiotu. Organizmas po treniruotės pareikalauja dar daugiau energijos, kurią mes gauname iš maisto. Todėl vakare pavalgę sočią vakarienę, gausime neigiamą rezultatą.

Tačiau griebtis labai intensyvių treniruočių norint sulieknėti – nepatartina. R. Lukoševičius pataria, jog verta pradėti nuo malonesnių treniruočių, tokių kaip kalanetika ar pilates, kurios orientuotos į vidinius ir smulkiuosius raumenis. Tokie pratimai pataiso laikyseną, atsiranda elegancija, grakštumas ir pasitikėjimas savimi.

Plačiau apie tai žiūrėkite – reportaže.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Amelia Ava 2021 liep. 15 02:35

Atėjo laikas pasidalinti savo liudijimu, aš esu Nelsonas ir laimingas, nes čia liudiju. Mama supažindino su Baba Ogbogo, kai ji atrado, kad po 3 metų santuokos negaliu pastoti savo žmonos. Taigi, tai įnešė tiek daug rūpesčių į mano santuoką ir paskatino skyrybas. ji sakė, kad jis yra labai dvasingas ir gali priversti mano žmoną grįžti pas mane su džiaugsmu ir mes galime susilaukti vaikų. Iš pradžių abejojau tik tada, kai susisiekiau su juo, o paskui užmyniau man galingus kerus ir privertiau žmoną grįžti pas mane padariusi reikalingą. Dabar džiaugiamės mielais vaikais. Nuo tos dienos, kai „Great BaBa Ogbogo“ dirbo man ir sprendė mano problemas. Aš daviau tvirtą įžadą, kad kol gyvensiu, aš ir toliau paliudysiu jo didžių darbų gerumą, o tie, kurie ten susiduria su santykių ir vedybiniais sunkumais, turėtų greitai su juo susisiekti ir tapti laimingu liudytoju kaip aš. Čia atsisakiau jo kontakto, el. Paštas: greatbabaogbogotemple@gmail.com arba susisiekiau su juo naudodamas savo „WhatsApp“ numerį. +2349020168697
Jis privertė mano buvusią žmoną grįžti pas mane iš džiaugsmo
Jis išgydė mane nuo impotento iki tikro vyro.