Kokios ligos traukiasi atsikračius antsvorio?

Teksto dydis:

Kokios ligos traukiasi atsikračius antsvorio?

2011-04-04 00:00

Antsvorio „dovanos“

 • hipertonija ir išeminė širdies liga. Lieknėjant gerėja kraujotaka, todėl audiniai geriau aprūpinami deguonimi.
 • kraujagyslių (tarp jų ir galvos smegenų) aterosklerozė. Vartojant mažiau riebalų ir daugiau vaisių ir daržovių, formuojasi mažiau aterosklerozinių plokštelių, atsistato kraujagyslių sienelės, todėl sumažėja insulto, stenokardijos, širdies nepakankamumo rizika.
 • kepenų ligos. Keičiant mitybą ir renkantis augalinės kilmės produktus, kepenys pačios laipsniškai apsivalo.
 • neinfekcinis toksinis hepatitas, kurį sukelia persivalgymas ir papildomas kepenų apkrovimas.
 • pankreatitas – sunki kasos liga, susijusi su gausiu, riebiu ir mėsišku maistu.
 • stuburo osteochondrozė. Sumažėjus kūno svoriui, stuburas patiria mažesnį krūvį.
 • artrozės. Sąnarių susidėvėjimas ir deformacija dažnai susiję su medžiagų apykaitos sutrikimais, kuriuos sukelia persivalgymas.
  Protingas lieknėjimas padeda
  Gydytojai endokrinologai pastebi, kad netenkant svorio sumažėja mikrospazmų rizika ir kraujagyslės pamažu sveiksta, normalizuojasi angliavandenių ir riebalų apykaita, nuo kurios priklauso fizinė ir psichinė savijauta. Be to, mūsų organizmas atsikrato:
 • polinkio į cukrinį diabetą, kuris susijęs su nutukimu;
 • nevaisingumo, kuris dažnai priklauso nuo kiaušidžių disfunkcijos, kylančios dėl hormoninio fono sutrikimų;
 • apatinių galūnių kraujagyslių ligų, net varikozės, kurią provokuoja papildomas kojų apkrovimas.
  Kilogramai nyksta – auga savigarba!
  Pasak gydytojų psichologų, daugumai žmonių laikytis dietos sunku psichologiškai. Atrodo, kad kartu su skaniais pyragėliais iš gyvenimo pasitrauks ir teigiamos emocijos. Jiems reikšmę turi ne aplinkinių vertinimas („Tu kažko pastorėjai...“), o tik sava nuomonė. Reikia suprasti, kad dieta – tai ne likimo smūgis, o būtina pagalba savo kūnui ir sielai.
  Sulieknėjęs žmogus pradeda suprasti, kad griežtos ribos ir draudimai dažniausiai yra tik vidiniai, o ne išoriniai dalykai. Ir, norint juo nugalėti, reikia tik noro. Jei po dietos pagrakštėjo kūnas ir atsirado vidinis lengvumas, pasitikėjimas savimi, tai ir išorinis pasaulis gali pasikeisti. Kuo labiau mylime savo kūną ir patys save, tuo daugiau teigiamų emocijų patiriame ir gyvenime: išnyksta išoriniai apribojimai, o daugelis negatyvių veiksnių visai nustoja egzistavę.
  Nepulkite į dietas neapgalvotai
  Dietologai ir gastroenterologai nepataria pradėti laikytis dietos, prieš tai nepasikonsultavus su gydytoju. Bet kokia dieta, net pati paprasčiausia, – stresas organizmui. Prieš keičiant maitinimosi įpročius, būtina pasidaryti bendrus ir biocheminius kraujo ir šlapimo tyrimus.
  Specialistų kontrolė ypač būtina, esant kai kurioms nutukimo formoms, hormoniniams, psichosomatiniams sutrikimams. Be to, labai atsargūs turėtų būti žmonės, turintys žarnyno ir širdies bei kraujagyslių sistemų veiklos sutrikimų.
  Viena pavojingiausių dietų – sausas badavimas. Kai žmogus laikosi dietos arba net gydomojo badavimo kurso, skysčių kiekį reikia padidinti. Atsisakant vandens prasideda organizmo dehidracija, o kadangi vanduo šalina toksinus, tai įvyksta intoksikacija irimo produktais.
  Jei antsvoris vargina jau seniai, vienkartinė dieta vargu ar bus efektyvi. Norint atsikratyti papildomų kilogramų, o kartu ir ligų, reikia keisti įprastinį gyvenimo būdą ir maitinimosi stilių.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-26 18:56


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Elena 2021-09-26 05:26

Aceasta este o mărturie pe care o voi spune tuturor să o audă. sunt căsătorit de 4 ani și în al cincilea an de căsătorie, o altă femeie a avut o vrajă pentru a-mi lua iubitul de la mine și soțul meu m-a părăsit pe mine și pe copii și am suferit de 2 ani până când am vrut să spun o postare în care acest lucru om Dr.Wealthy am ajutat pe cineva și am decis să-l încerc să mă ajute să-mi aduc soțul iubit acasă și crede-mă, doar îi trimit fotografia lui și a soțului meu și după 48 de ore așa cum mi-a spus, am văzut o mașină a intrat în casă și iată că era soțul meu și el a venit la mine și la copii și de aceea sunt fericit să vă fac pe toți dintre voi în probleme similare să se întâlnească cu acest bărbat și să-l revină pe iubitul vostru e-mail: [email protected] sau îl puteți contacta sau whatsapp la acest +2348105150446