Minus 145

Teksto dydis:

Minus 145

2013 saus. 3 00:08

Kalbiname p. Arnoldą Feldbaumerį iš Scheifling miestelio Austrijoje. Šis žmogus savo tėvynėje ir už jos ribų išgarsėjo tuo, kad per dvejus su puse metų atsikratė 140 kg. Kažkada svėręs daugiau nei 240 kg, dabar p. Arnoldas išlaiko stabilų maždaug 100 kg svorį.

– Sveiki, p. Arnoldai, labai džiaugiuosi, kad radote laiko atsakyti į mano klausimus ir pasidalinti savo patirtimi su Lietuvos žmonėmis.

– Sveikinimai iš Austrijos, malonu su jumis pakalbėti ir galbūt suteikti vilties Lietuvos žmonėms, kenčiantiems nuo nutukimo.

– Pradėkime nuo to, kuo užsiimate gyvenime, kaip ilgai jus kankino nutukimas bei kas paskatino imtis veiksmų?

– Dabar esu pensininkas, nes sverdamas 240 kg neturėjau galimybės eiti į normalų darbą. Mano tukimas iki 240 kg tęsėsi beveik 15 metų. Tai buvo kritinė riba, kurią peržengus reikėjo imtis neatidėliotinų veiksmų, antraip, esu tikras, nutukimas mane pražudytų.

– Kiek svėrėte vakar? Ar šiuo metu jūsų svoris stabilus?

– Vakar svėriau 92 kg. Tiek sveriu pastarąsias keletą savaičių. Esu patenkintas šiuo svoriu, tačiau daug treniruojuosi, kad kūnas įgautų atletiškų formų.

Prieš lieknėjimo kursą        Dabar            

– Žinome, kad lieknėdamas vartojote EXADIPIN, kuris jums itin pagelbėjo. Per kiek laiko jūs pajutote teigiamą produkto poveikį?

Visų pirma turiu pažymėti, kad EXADIPIN man tikrai daug padėjo. Pirmuosius šešis mėnesius vartojau jo daugiau, nei rekomenduotina. Po kelių savaičių pajutau, kad svoris ima pastoviai kristi. Pasiekęs 200 kg, ėmiau mankštintis su specialiu treniruokliu ergometru, kuris man taipogi labai pagelbėjo.

– Kiek kilogramų netekdavote kas mėnesį EXADIPIN vartojimo metu?

Vidutiniškai sulieknėdavau po 1 kg per savaitę. Kartais daugiau, kartais mažiau, priklausomai nuo metų laiko ir mano galimybių mankštintis.

– Kaip pasikeitė jūsų organizmo poreikiai lieknėjant ir tuo pačiu vartojant EXADIPIN: norėjote/nenorėjote vartoti tam tikrus produktus, ar nepritrūkote energijos, nejautėte šalutinių poveikių?

Jaučiau, kad galiu lengviau kontroliuoti alkio priepuolius. Pokyčiai, kuriuos patyriau, nenusakomi. Nenorėjau nieko saldaus. Netrūko energijos. Su kiekvienu numestu kilogramu mano noras mankštintis tik augo. Nepatyriau jokio pašalinio poveikio.

– Ar dabar tebevartojate EXADIPIN?

Taip, tai neatsiejama mano dabartinio gyvenimo dalis, kadangi noriu išlaikyti stabilų kūno svorį ir niekada nepriaugti svorio, viršijančio 100 kg.

– Kokių dar veiksmų ėmėtės atsikratydamas antsvorio? Kaip pakito jūsų valgiaraštis? Sakėte, kad ėmėte daugiau judėti – papasakokite plačiau.

Pirmaisiai mėnesiais mano valgiaraštis visiškai pakito. Visiškai atsisakiau cukraus, iki minimumo sumažinau riebalų vartojimą, vartojau daugiau baltyminio maisto. Dabar valgau kaip kiekvienas normalus žmogus, tik labai daug vaikštau ir mankštinuosi. Dabar kaip ir visi džiaugiuosi įprastu svoriu. Viršsvoris man nebėra problema.

– Kaip pasikeitė jūsų gyvenimo kokybė jau atsikračius antsvorio sveikatos/gyvenimo būdo atžvilgiu?

Patikėkite, to neįmanoma apibūdinti... kai sveri 240 kg. Dabar ir vėl galiu gyventi normalų gyvenimą.

– Sakykite, ar Austrijoje daugėja žmonių, turinčių viršsvorį?

Kaip ir visame pasaulyje, nutukimas yra vienas greičiausiai augančių negalavimų. Žmonės valgo itin daug cukraus ir perdirbto maisto. Greitojo maisto karta valgo greitai, saldžiai ir riebiai...

– Kodėl atidėliojantiems sulieknėti kraštiečiams ir kitų šalių gyventojams patartumėte to nebedaryti? Nuo ko siūlytumėte pradėti jau apsisprendusiems atskikratyti antsvorio?

Tinkamiausias metas pradėti lieknėti yra dabar. Jei nepradėsite, jūs niekada nebeatgausite normalaus svorio. Kartais tai gali išgelbėti gyvybę.

– Girdėjau, kad apie savo neeilinius fizinius pokyčius išleidote knygą. Kada ji pasirodė, ar bus angliškas leidimas?

Mano knyga „Minus 145“ Austrijoje pasirodė praeitų metų lapkričio pabaigoje, paklausa buvo neįtikėtina. Mano tikslas yra padėti kitiems žmonėms imtis veiksmų prieš nutukimą. Kad jie pamatyti, jog įmanoma atsikratyti net daugiau nei 140 kg.

– Dėkoju už pokalbį ir linkiu sėkmės!

– Ačiū jums už dėmesį.

Kalbino vaistininkas Tadas Žvirinskis


Specialistės komentaras

Visų pirma reikia akcentuoti tai, jog niekada nėra vėlu pradėti gydyti nutukimą.

Nutukimas – tai ne tik bloga sveikata, bei didelė rizika susirgti daugeliu ligų. Tai – ir nepasitenkinimas savimi, nusivylimai, vangumas, nenoras bendrauti ir t.t.

Nutukimo gydymas – sudėtingas procesas. Pirmiausia sudėtingas dėl to, kad nutukimo gydymo nutraukti negalima. Jeigu pasirinktas metodas pernelyg alina organizmą, verčia dar blogiau jaustis negu prieš gydymą, jis bus nutrauktas. Nutarus liesėti reikia keisti požiūrį į laiko planavimą, dienos režimą ir, žinoma, valgymo režimą, maisto porcijas, maisto parinkimą.

EXADIPIN – Austrijos gydytojo W. Auerio sukurtas preparatas, išbandytas eilėje tyrimų. Tai ne vaistas ir ne paprastas maisto papildas, tai – specialios medicininės paskirties dietinis produktas. Jo sudėtyje yra tinklinės salacijos (Salacia reticulata) ekstraktas su vitaminu D3. Šio preparato paskirtis – palengvinti liesėjimo procesą, sumažinti alkio jausmą, reguliuojant cukraus kiekį kraujyje, sumažinti su angliavandeniais gaunamų kalorijų įsisavinimą, sudaryti sąlygas valgyti reguliariai.

Preparatas saugus vartoti ilgą laiką (patartina nenutraukti vartojimo anksčiau nei po trijų mėnesių). Nėra pastebėtas nepageidaujamas šio preparato veikimas. Vis dėlto, prieš nusprendžiant liesėti ir vartoti šį preparatą, reikia pasitarti su gydytoju. Liesėjimo proceso metu reikia stebėti kraujo spaudimo kitimus, gliukozės koncentracijos kraujyje svyravimus, įvertinti vartojamus vaistus ir galimą jų sąveiką su EXADIPIN.

UAB „Dietos sistema“ vadovė

medicinos mokslų daktarė Edita Gavelienė

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Get program blank atm card +393512615163 2022 birž. 16 14:49


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Elena 2021 rugs. 26 05:37

Aceasta este o mărturie pe care o voi spune tuturor să o audă. sunt căsătorit de 4 ani și în al cincilea an de căsătorie, o altă femeie a avut o vrajă pentru a-mi lua iubitul de la mine și soțul meu m-a părăsit pe mine și pe copii și am suferit de 2 ani până când am vrut să spun o postare în care acest lucru om Dr.Wealthy am ajutat pe cineva și am decis să-l încerc să mă ajute să-mi aduc soțul iubit acasă și crede-mă, doar îi trimit fotografia lui și a soțului meu și după 48 de ore așa cum mi-a spus, am văzut o mașină a intrat în casă și iată că era soțul meu și el a venit la mine și la copii și de aceea sunt fericit să vă fac pe toți dintre voi în probleme similare să se întâlnească cu acest bărbat și să-l revină pe iubitul vostru e-mail: wealthylovespell@gmail.com sau îl puteți contacta sau whatsapp la acest +2348105150446