Natūralaus lieknėjimo koncepcija veikia!

Teksto dydis:

Natūralaus lieknėjimo koncepcija veikia!

2013-05-10 11:17

Grafikė, dainininkė ir pedagogė Edita Suchockytė prieš trejetą mėnesių ryžosi esminiams pokyčiams. Viename savo interviu išreiškusi norą sulieknėti, ji sulaukė pasiūlymo  pabandyti tai padaryti su medicininės paskirties maisto produkto EXADIPIN pagalba. Kaip sekėsi? Apie tai  kalbamės su Edita jaukioje jos galerijoje šalia Užupio simbolio – trimituojančio angelo. 

– Edita, atrodote puikiai. Jei neklystu, paskutinįkart Jūsų galerijoje matėmės prieš keturis mėnesius. Pokyčiai akivaizdūs!

– Dėkoju, išties, matėmės jau senokai. Dabar esu jau arčiau savo svajonės būti lieknai – per tris mėnesius atsikračiau 12 kg.

– Po kilogramą per savaitę?

– Iš esmės taip, nors pirmą mėnesį rezultatai buvo įspūdingiausi. Sulieknėjau net 5 kg. Vėliau netekdavau maždaug po kilogramą kas savaitę.

– Tikriausia, ir anksčiau bandėte laikytis dietų?

– Bandžiau, bet nelabai sekėsi, nes mėgstu pavalgyti. Juo labiau, kad mama labai skaniai gamina ir pasirūpina, kad šaldytuve nepristigtų maisto. Visada žavėjausi žmonėmis, kuriems pakanka valios nutarti, kad nevalgys vieno ar kito produkto arba po 18 val. gers tik vandenį, ir jiems pavyksta laikytis pažadų. Man nesisekė. Pakeisti gyvenseną pavyko tik EXADIPINO dėka.

– Edita, ar buvo sunku? Juk norint sulieknėti, būtina „perprogramuoti“ organizmą  sveikesniam gyvenimo būdui: aktyviau judėti, atsisakyti kaloringo maisto, nevalgyti vėlai vakare ir panašiai.

Prieš Po

– Didžiausias iššūkis man buvo atsisakyti saldumynų. Judėjimo netrūksta, nes gyvenu labai  aktyviai. Deja, bet anksčiau ne visada pavykdavo laiku pavalgyti, pietaudavau vėlai, o alkį malšindavau gausybe šokolado. Esu maloniai nustebinta, kad ėmus vartoti EXADIPIN, saldumynų poreikis dingo it burtų lazdele mostelėjus. Be to, nebejutau alkio priepuolių tarp valgymų.

– Ar norite pasakyti, kad siekiant tikslo nereikėjo didelių valios pastangų?

–Valios reikia visuomet, ko besiimtum. Labai norėjau sulieknėti, bet dvejojau, ar pakaks ryžto. Esu dainininkė, todėl man labai svarbus įvaizdis. Noriu patikti ir tiems žmonėms, kurie mato mane scenoje, ir ne tik. Moteriai tai stipri motyvacija. Prie jos pridėjus gydytojos dietologės Editos  Gavelienės patarimus ir EXADIPIN išeina stiprus kompleksas veiksnių, padėjusių man keisti mitybos įpročius, mitybos režimą. Tačiau su tokia pagalba lieknėjimas tapo malonumu, o ne kančia, kaip neretai nutinka laikantis įvairių griežtų dietų. Svarbiausia, kad per tuos tris mėnesius svoris krito ne raumenų, bet nereikalingų kūno riebalų sąskaita, glotnėjo oda, sumažėjo apetitas. Ir pati sau tapau gražesnė.

– Ar rašėte dienoraštį, kuriame fiksavote, ką, kiek ir kada valgote, svorio pokyčius?

– O taip! Tai irgi padėjo lengviau keisti gyvenimo būdą. Kai kasdien matai, kad svoris krenta, labai didėja motyvacija! (Juokiasi). Man labai svarbu, kad neprivalau atsisakyti to, ką mėgstu: tarkime, duonos, vaisių, bet visai nebenoriu saldumynų – saldainių, šokolado, kuriuos anksčiau labai mėgdavau, ir netgi vakare galiu ramiai praeiti pro šaldytuvą.

– Nejaugi per visą laiką nepasitaikė atvejų, kai teko pažeisti režimą?

– Porą kartų teko. Tačiau sąmoningai sau pasakiau, kad darau išimtį iš pagarbos draugei, kurios gimtadienį šventėme. Tačiau tai jokiu būdu negali tapti taisykle. Alkoholiniams gėrimams nedarau jokių išimčių: nevartoju. Kitą dieną vėl grįžau prie savo režimo. Tai, be kita ko, padeda ugdyti valią.

– Edita, kaip Jūsų figūros pokyčius vertina aplinkiniai?

– Jaučiuosi puikiai dar ir dėl to, kad sulaukiu gausybės komplimentų. Padaugėjo kvietimų dainuoti. Žmonės smalsauja, kas atsitiko?! (Juokiasi). O kai gerai jautiesi, tai ir viskas, ko imiesi, ima dar geriau sektis.

–Norėjau paklausti kaip vaistininkas: ar patyrėte kokių nors nemalonių pojūčių, kuriuos būtų galima sieti su EXADIPIN vartojimu?

Nejaučiau jokio šalutinio EXADIPIN poveikio. Manau, todėl, kad tai – ne cheminis, o augalinės kilmės preparatas. Atvirkščiai, galėčiau pakartoti tai, ką jau esu sakiusi viename interviu: EXADIPIN galiu drąsiai vadinti mokytoju, kuris padeda keisti gyvenimo būdą ir tapti ne tik gražesnei, bet ir sveikesnei. Juk, anot Sokrato, mes ne tam gyvename, kad valgytume, o valgome tam, kad gyventume. Esu tikra, kad daugelis žmonių, kol kas nedrįstančių pripažinti antsvorio keliamų problemų, vartodami EXADIPIN jas išspręstų nesunkiai, per gana trumpą laiką ir tikrai efektyviai.

– Ačiū už pokalbį.

Kalbino vaistininkas Tadas Žvirinskis

Gydytojos dietologės dr. Editos Gavelienės komentaras

Lieknėjimas – procesas be pabaigos. Norinčiųjų sulieknėti – daug.  Dar daugiau patarimų kaip tai padaryti. Interneto svetainėse, žurnaluose ir kituose įvairiausio pobūdžio leidiniuose nuolat „išlenda“ įvairių patarimų apie „stebuklingas“ dietas, liekninančius maisto produktus ir kt. Keistai nuteikia reklamos „šaukiniai“: „Lieknėkime be pastangų!“, „Nieko nedarau ir lieknėju!“. Man, tiek metų dirbančiai šioje srityje, tai kelia ne tik šypseną, bet kartais – ir nerimą. Kaip gali būti pokyčiai be pastangų, o be pokyčių – rezultatai? Kaip įmanoma be subalansuoto mitybos režimo, be aktyvaus judėjimo pakeisti kūno linijas?

Kūno masės kontrolė susijusi su maisto, fizinio aktyvumo, gyvensenos keitimu. Tačiau dar svarbiau, kad tie pokyčiai vyktų sklandžiai ir nežalotų organizmo. Tik tuomet, kai jie į žmogaus gyvenimą įeina pamažu ir „neskaudžiai“, nesukelia nemalonių fizinių jutimų (pvz. nuolatinio alkio), kai žmogus gali (žinoma, tam tikra tvarka ir su saiku) skanauti ir mėgstamo maisto, sulaukiama ir rezultato.

Edita – ne tik užimtas asmuo, ji – menininkė, o menininkams sudėtinga laikytis griežtų režimo reikalavimų. Džiugu, kad bendromis pastangomis Editos lieknėjimo procesą pavyko padaryti ne tik „neskausmingą“, bet netgi įdomų, patrauklų, uždegantį.

Edita nuolat konsultavosi. Kaskart ne tik džiaugėmės prarastais kilogramais, bet ir kontroliavome, kokių audinių sąskaita krenta svoris. EXADIPINO išskirtinumas, kad jis mažina saldumynų potraukį, o jų atsisakiusios Editos svoris krito būtent riebalinio audinio sąskaita. Kiekvienos konsultacijos metu matavome netektų riebalų kiekį, stebėjome, kad nemažėtų raumeninio audinio. Edita aktyviai gyvena, daug juda, todėl jos raumenų kiekis lieknėjant nesumažėjo. Konsultacijose tarėmės ir ieškojome tinkamiausio sprendimo tiek renkantis maisto produktus ir mitybos režimą, tiek skaičiuojant skysčių kiekį. Džiugu, kad bendros pastangos davė gerų rezultatų.

EXADIPIN buvo tas pagalbininkas, kuris leido sureguliuoti valgymo režimą, jo dėka pavyko pakoreguoti suvartojamų saldumynų kiekį, o tai ne tik palengvino lieknėjimo procesą, bet ir padėjo keisti gyvenimo būdą. Tai – patikimiausias kelias į tokį gyvenimą, kokio pageidauja daugelis žmonių, taip pat ir Edita: sulieknėti ir ateity nepriaugti nereikalingo svorio.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (7)

BUY BLANK ATM CARD AND MAKE UNLIMITED MONEY 2022-06-16 13:18


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Elena 2021-09-26 05:36

Aceasta este o mărturie pe care o voi spune tuturor să o audă. sunt căsătorit de 4 ani și în al cincilea an de căsătorie, o altă femeie a avut o vrajă pentru a-mi lua iubitul de la mine și soțul meu m-a părăsit pe mine și pe copii și am suferit de 2 ani până când am vrut să spun o postare în care acest lucru om Dr.Wealthy am ajutat pe cineva și am decis să-l încerc să mă ajute să-mi aduc soțul iubit acasă și crede-mă, doar îi trimit fotografia lui și a soțului meu și după 48 de ore așa cum mi-a spus, am văzut o mașină a intrat în casă și iată că era soțul meu și el a venit la mine și la copii și de aceea sunt fericit să vă fac pe toți dintre voi în probleme similare să se întâlnească cu acest bărbat și să-l revină pe iubitul vostru e-mail: wealthylovespell@gmail.com sau îl puteți contacta sau whatsapp la acest +2348105150446

as 2013-05-23 23:57

jei mityba bus per gausi kalorijomis ir judejimo mazai tai rezultatatu nebus nesvarbu kokius papildus vartosi ar nevartosi