Norite būti liekni ir sveiki? Ko nevalgyti?

Teksto dydis:

Norite būti liekni ir sveiki? Ko nevalgyti?

Ne paslaptis, kad moterims, o kartais ir vyrams didžiausią galvos skausmą kelia kūno svoris. Jei jis netenkina, griebiamasi įvairių drastiškų dietų, tačiau jos iš tiesų visai nereikalingos. Ar žinojote, kad atsikratyti papildomų kilogramų galima visiškai atsisakius arba su saiku ėmus vartoti tuos maisto produktus, kurie didina kūno svorį. Taigi, kokie tie kūno linijoms pavojų keliantys produktai?

Aliejuje gruzdinti patiekalai

Jei dažnai lepinatės aliejuje gruzdintais patiekalais: bulvytėmis, Kijevo kotletais, čeburekais ir t.t., galite išsyk pamiršti grakščias kūno linijas ir negana to iš anksto užsirašyti vizitui pas kardiologą. Gruzdinimas aliejuje yra bene nesveikiausias maisto ruošimo būdas. Ir neapgaudinėkite savęs, nes net ir lengvas pagruzdinimas aliejuje lygiai taip pat kenkia. Patarimas: prieš kepindami maistą apdorokite jį kitokiais būdais, pavyzdžiui, patroškinkite garuose. Kai maistas jau apdorotas, galima jį šiek tiek pakepinti šlakelyje alyvuogių aliejaus. Tai suteiks jūsų patiekalams geresnį skonį ir norimą išvaizdą, o jūs suvartosite mažiau riebalų ir išlaikysite grakščias kūno formas.

Balta duona

Bumbt. Ar girdėjote? Tai balta minkšta ir lipni duona leidžiasi jūsų stemple žemyn. Ji greitai suvirškinama ir netrukus vietoje to, kad valytų žarnyno sieneles, dar labiau jas aplips, ar jaučiate? Nemalonu, tiesa? Tad kodėl žmonės valgo baltą duoną, kuri gaminama iš denatūruotų miltų ir neturi naudingų maisto medžiagų? Belieka mesti visus batonus lauk. Juos keiskite pilno grūdo duona, nes organizmui reikia ne krakmolo, o tikrų grūdų. Tad nuo šiol vietoje sumuštinio su balta duona ar batonu, valgykite sumuštinį su tamsia duona ir su džiaugsmu stebėkite, kaip mažėja kūno apimtys.

Margarinas

Hidrogenizacijos metu pakeičiama riebalinių rūgščių struktūra ir atsiranda vadinamosios transriebalinės rūgštys. Tikriausiai ne vienas mūsų yra girdėjęs apie transriebalinių rūgščių daromą žalą organizmui, o būtent jų ir turi margarinas. Šis į sviestą panašus produktas mažina “gerojo” cholesterolio kiekį kraujyje ir didina “blogojo”. Gerai, kad parduotuvių lentynose vis dar turime sviesto. Sviestas, priešingai nei margarinas, didina “gerojo” cholesterolio kiekį kraujyje. Tik vartokite sviestą saikingai. Jei nepajėgiate atsisakyti margarino, pabandykite pasigaminti jo patys: nesūdytą sviestą sumaišykite su alyvuogių aliejumi ir padėkite į šaldytuvą. Štai jums minkštas skanus margarinas, tik 300 kartų sveikesnis!

Baltieji ryžiai

Dar vis valgote baltuosius ryžius? Deja, galime nuliūdinti, kad jie pilni…nieko. Skaidulų nerasta, apie vitaminą B išvis nieko negirdėti, be to, baltieji ryžiai didina cukraus kiekį kraujyje, tad 2 tipo diabetas gali tykoti visai čia pat už virtuvės kampo. Norite gauti vitaminų ir išvengti ligų? Meskite lauk baltuosius ryžius ir nuo šiol valgykite ruduosius. Juose tris kartus daugiau skaidulų, daugiau vitamino B ir kitų maistinių medžiagų, mažai angliavandenių. Baltuosius ryžius pakeitę rudaisiais kaip mat sumažinsite kūno apimtis ir pagerinsite sveikatą.

Baltasis cukrus

Tikriausiai nutuokėte, kad cukrus atsidurs šiame sąraše. O kaip gi kitaip. Ar žinojote, kad baltojo cukraus vartojimas blogina baltųjų kraujo kūnelių veiklą. Tai reiškia, kad cukrus neigiamai veikia imuninę sistemą, nes baltosios kraujo ląstelės už ją atsakingos. Cukrus ne tik kad gadina dantis, bet ir didina pilvo apimtį, blogina imuninę sistemą. Tikriausiai protinga būtų atsisakyti baltojo cukraus ir pradėti sveiką gyvenimo būdą. Ne kas, tiesa? Tačiau jei norite kažko saldaus, visada prie arbatos galite suvalgyti šiek tiek vaisių ar gabalėlį juodojo šokolado, turinčio daug fitonutrientų. Mėgstate uogas? Nuo šiol negardinkite jų cukrumi, o verčiau apibarstykite juoduoju šokoladu. Šitaip sumažinsite kūno svorį ir džiaugsitės puikia sveikata.

Šaltinis: diet.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-27 23:53


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Greta 2013-04-15 20:28

Na man skamba keistai,kad ryžių negalima valgyti..

stani 2012-07-22 12:38

Siulau gerai užsidirbti be dideliu pastangu!!!
Man pavyko gerai užsidirbti bunant namuose, pabandykite ir Jus!!!
Viename iš skelbimu aš perskaiciau apie ši darba ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigu, idedant tik 12 litu. Iš pradžiu nepatikejau, bet vis tiek perskaiciau. Taigi, skelbimas siule persiusti po 2 litus i kiekvieno saraše esancio asmens banko saskaita, paskui išbraukti pirma saskaitos numeri ir irašyti savo saskaitos numeri i paskutine šešta eilute, ir patalpinti ši straipsni kaip imanoma daugiau forumu ir skelbimu (200 forumu, skelbimu, elektroniniu laišku – tai užtikrinantis skaicius). Supratau, kad apgaules cia nera. Be to, pervedes šešiems žmonems po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galu gale pradžiuginsiu kita. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
Po keliu dienu man i saskaita pradejo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar syki sau pripažinau, kad tai veikia. Per pora savaiciu susikaupe apie 2000 litu, po triju savaiciu prisidejo dar apie 2000 litu. Dabar jau turiu uždirbes 4000 litu, po pusantro menesio turetu buti apie 16000 litu. Ir ši suma po truputi toliau dides. O prasidejo tik nuo 12lt. Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, negu tikites, per daug nesistengdami.
Siulau perskaityti šia informacija pora kartu ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukcija ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir Jusu indelis yra tik 12 litu ir pora valandu internete. Jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonemis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite demesi: tiksliai sekdami šia paprasta instrukcija, Jus uždirbsite daug – per kelis menesius 60000 litu ir dar daugiau bus Jusu. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu sažiningumo.

Trys paprastos taisykles:

1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti saskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia I žemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykde, Jus padarote paslauga, gražu gesta, ir taip pat prašote teisetos paslaugos, už kuria mokate.
1. LT417300010092516172
2. LT032140030002124087
3. LT102140030002124058
4. LT702140030002124045
5. LT697300010096781437
6.LT287300010126430807

O dabar išbraukite iš sarašo nr. 1 saskaitos numeri, perneškite visas saskaitas vienu eiles numeriu i viršu, o i atlaisvinta nr. 6 eilute irašykite savo banko saskaitos numeri.

3. ši mano laiška keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindine ideja, išplatinkite šita straipsni kaip imanoma daugiau (aš jums siulau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumete dideli uždarbi, kuris Jums taip reikalingas) straipsniu ,forumu ir naujienu juostu, skelbimuose arba asmeniniais laiškais - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsni, tuo didesnes bus Jusu pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jusu ir tai turbut yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jus sulaukiate šimteriopo dosnumo.
Šis internetinis verslas sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu sažiningumo ir rimtumo. Todel viska atlikite kruopšciai ir nepagailekite 12 litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmones tik tada bus sotus, kai pamaitins vienas kita.
Nera ko prarasti - tik 12 litu, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nera ko atideti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra del ko, taip stengtis?
O štai kaip Jus uždirbate:
Mokykline aritmetika: sakykim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litu budamas šeštoje sarašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su Jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 litu i saskaita. Toliau šie 25 žmones dar 200 kartu talpina ši pasiulyma su Jusu saskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vel tik 5 žmones – Jusu pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmones, patalpina po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmones. Jums tai duoda 12500 litu pajamu (Jus 3 pozicijoje).
Toliau dar idomiau: šitie 625 žmones 200 kartu skirtinguose skelbimuose patalpina Jusu saskaitos numeri nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 žmones – tai 62500 litu. Paskaiciuokite, kiek daug galite užsidirbti, juk ispudingas skaicius!!. Šiame versle svarbiausia buti sažiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite isivaizduoti, kiek žmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju, ir toliau ju skaicius nuolat auga!!! Iš tiesu tai didele galimybe daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad toki šansa praleistumete. Man pasiseke pasiseks- ir Jums!

PS. Jei darote pavedimą internetine bankininkyste ir praso gavejo pavadinimo, tai į tą skiltį įrašome brukšnį.
Reikalavimai:
minimalios zinios kompiuteriu