Projektas „Sulieknėk ir patik sau“

Teksto dydis:

Projektas „Sulieknėk ir patik sau“

2015 birž. 18 14:31

Projektas ,,Sulieknėk ir patik sau“ rodomas kiekvieną sekmadienį 11val. laidoje ,,Sveikatos kodas“. Projekto metu dalyvės: Asta, Justina, Erika, Indrė,  Jolanta, Eglė ir Simona rungiasi ne tik dėl pagrindinio prizo – 6 d. kelionės kruizu dviem po Viduržemio jūrą, bet ir dėl savęs.

Pagrindinis visų narių tikslas – atsikratyti nereikalingų kilogramų. Moterų norai skirtingi: vienos jų atėjo su dideliais užmojais ir siekia numesti bent 10 kg, kitų dalyvių pageidavimai mažesni – joms užtektų atsikratyti bent keleto kilogramų.

Konkurso metu dalyvės intensyviai sportuoja „Body lounge“ treniruočių namuose bei „Savicko sporto klube“. Individualią treniruočių programą joms sudarė asmeninis sporto treneris Bronius Burneika ir kiti „Savicko sporto klubo“ treneriai. Dalyvių nuomone, energingas ir šiltas treneris yra daug reikalaujantis, tačiau tiesa tokia, kad snausti – nėra kada.

Siekiant efektyvių rezultatų, kiekvienai konkurso dalyvei buvo sudaryti individualūs mitybos planai, pagal jų antsvorį, lytį, mėgstamus produktus ir sveikatos būklę. Mitybos planus sudarė doc. dr. Edita Gavelienė,  klinikos „Dietos sistema“ vadovė bei jos komanda.

„Mūsų tikslas šiame projekte, kad žmonės, kurie pasirinko būti dalyviais ir žmonės, kurie jau yra kitoje ekrano pusėje, tiesiog motyvuotųsi visam savo ateities gyvenimui. Noriu, kad jie išmoktų džiaugtis savimi ir maistu, džiaugtis sveika kūno mase, kurią mes padėsime pasiekti“, – kalbėjo E. Gavelienė.

Taip pat vadovaujant prof. Kaziui Milašiui, Lietuvos edukologijos universitete konkurso dalyviams buvo atlikti išsamūs fizinio išsivystymo, kraujotakos sistemos funkcinio bei aerobinio pajėgumo tyrimai. Analogiški tyrimai taip pat bus atlikti konkurso viduryje bei pabaigoje, todėl dalyvių sveikatos būklė ir rodikliai bus stebimi viso projekto metu.

Su kokiais iššūkiais susidūrė lieknėjantys projekto dalyviai, kokių patarimų jiems bei televizijos žiūrovams davė specialistai – visa tai žiūrėkite sekmadieniais 11:00 per BTV, LNK GO ir www.sveikatoskodas.com.

VIDEO REPORTAŽUS ŽIŪRĖKITE IR SVEIKAS.LT VIDEO RUBRIKOJE:

Gabija Matusaitė

Komentuoti