Projektas „Sulieknėk ir patik sau“

Teksto dydis:

Projektas „Sulieknėk ir patik sau“

2015-06-18 14:31

Projektas ,,Sulieknėk ir patik sau“ rodomas kiekvieną sekmadienį 11val. laidoje ,,Sveikatos kodas“. Projekto metu dalyvės: Asta, Justina, Erika, Indrė,  Jolanta, Eglė ir Simona rungiasi ne tik dėl pagrindinio prizo – 6 d. kelionės kruizu dviem po Viduržemio jūrą, bet ir dėl savęs.

Pagrindinis visų narių tikslas – atsikratyti nereikalingų kilogramų. Moterų norai skirtingi: vienos jų atėjo su dideliais užmojais ir siekia numesti bent 10 kg, kitų dalyvių pageidavimai mažesni – joms užtektų atsikratyti bent keleto kilogramų.

Konkurso metu dalyvės intensyviai sportuoja „Body lounge“ treniruočių namuose bei „Savicko sporto klube“. Individualią treniruočių programą joms sudarė asmeninis sporto treneris Bronius Burneika ir kiti „Savicko sporto klubo“ treneriai. Dalyvių nuomone, energingas ir šiltas treneris yra daug reikalaujantis, tačiau tiesa tokia, kad snausti – nėra kada.

Siekiant efektyvių rezultatų, kiekvienai konkurso dalyvei buvo sudaryti individualūs mitybos planai, pagal jų antsvorį, lytį, mėgstamus produktus ir sveikatos būklę. Mitybos planus sudarė doc. dr. Edita Gavelienė,  klinikos „Dietos sistema“ vadovė bei jos komanda.

„Mūsų tikslas šiame projekte, kad žmonės, kurie pasirinko būti dalyviais ir žmonės, kurie jau yra kitoje ekrano pusėje, tiesiog motyvuotųsi visam savo ateities gyvenimui. Noriu, kad jie išmoktų džiaugtis savimi ir maistu, džiaugtis sveika kūno mase, kurią mes padėsime pasiekti“, – kalbėjo E. Gavelienė.

Taip pat vadovaujant prof. Kaziui Milašiui, Lietuvos edukologijos universitete konkurso dalyviams buvo atlikti išsamūs fizinio išsivystymo, kraujotakos sistemos funkcinio bei aerobinio pajėgumo tyrimai. Analogiški tyrimai taip pat bus atlikti konkurso viduryje bei pabaigoje, todėl dalyvių sveikatos būklė ir rodikliai bus stebimi viso projekto metu.

Su kokiais iššūkiais susidūrė lieknėjantys projekto dalyviai, kokių patarimų jiems bei televizijos žiūrovams davė specialistai – visa tai žiūrėkite sekmadieniais 11:00 per BTV, LNK GO ir www.sveikatoskodas.com.

VIDEO REPORTAŽUS ŽIŪRĖKITE IR SVEIKAS.LT VIDEO RUBRIKOJE:

Gabija Matusaitė

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 13:29


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Amelia Ava 2021-07-15 02:35

Atėjo laikas pasidalinti savo liudijimu, aš esu Nelsonas ir laimingas, nes čia liudiju. Mama supažindino su Baba Ogbogo, kai ji atrado, kad po 3 metų santuokos negaliu pastoti savo žmonos. Taigi, tai įnešė tiek daug rūpesčių į mano santuoką ir paskatino skyrybas. ji sakė, kad jis yra labai dvasingas ir gali priversti mano žmoną grįžti pas mane su džiaugsmu ir mes galime susilaukti vaikų. Iš pradžių abejojau tik tada, kai susisiekiau su juo, o paskui užmyniau man galingus kerus ir privertiau žmoną grįžti pas mane padariusi reikalingą. Dabar džiaugiamės mielais vaikais. Nuo tos dienos, kai „Great BaBa Ogbogo“ dirbo man ir sprendė mano problemas. Aš daviau tvirtą įžadą, kad kol gyvensiu, aš ir toliau paliudysiu jo didžių darbų gerumą, o tie, kurie ten susiduria su santykių ir vedybiniais sunkumais, turėtų greitai su juo susisiekti ir tapti laimingu liudytoju kaip aš. Čia atsisakiau jo kontakto, el. Paštas: greatbabaogbogotemple@gmail.com arba susisiekiau su juo naudodamas savo „WhatsApp“ numerį. +2349020168697
Jis privertė mano buvusią žmoną grįžti pas mane iš džiaugsmo
Jis išgydė mane nuo impotento iki tikro vyro.