Sužinokite, kuo būtent Jums gali būti naudinga kalanetika

Teksto dydis:

Sužinokite, kuo būtent Jums gali būti naudinga kalanetika

2015-07-02 09:57

Laidos „Sveikatos kodas“ organizuojamas konkursas „(Su)lieknėk,... ir patik sau!“ rodomas sekmadieniais 11 val. per BTV, tačiau sveikas.lt internetiniame puslapyje galite stebėti konkurso ištraukų seriją. Joje pamatysite, kaip sekasi projekto dalyviams atsikratyti nereikalingų kilogramų, kokius patarimus dalija specialistai ir sužinosite, kaip visa tai galite pritaikyti savo kasdieniniame gyvenime.

Norite sulieknėti ir gerai jaustis, patobulinti savo kūną ir laikyseną? Išbandykite kalanetiką! Kalanetika – tai plastinės gimnastikos rūšis, kurią sudaro trys elementai: joga, pilvo šokis ir baletas.

Mildos Jokimienės, treniruočių namų „Body Lounge“ kalanetikos trenerės teigimu, jau po dviejų mėnesių reguliarių treniruočių paplokštėja pilvas, pastangrėja kūno linijos ir sulaibėja liemuo.

Kalanetikos pratimai yra paremti tempimu, dirba gilieji kūno raumenys. Tokiu būdu ne tik sustiprėja raumenys, bet gerėja laikysena, patobulinama eisena ir žinoma, lieknėjama.

Kodėl verta rinktis kalanetiką?

Kalanetika padeda ugdyti ištvermę, pusiausvyrą, koordinaciją, lankstumą, jėgą. Kalanetika sukurta jogos ir baleto pagrindais, spaudimo ir tempimo principu. Pratimų metu kraujagyslės susitraukia, kraujas intensyviau teka, raumenys dirba stipriau ir tvirtėja. Dėl intensyvios kraujotakos visi organai ir funkcijos gauna daugiau maistinių medžiagų, deguonies. Tai dar viena labai svari kalanetikos nauda moterims – stiprėja kaulinis audinys, didėja apsauga nuo osteoporozės. Kalanetika  tiesiog pabrėžtinai moteriška mankštos rūšis. Kodėl? Aktyviai treniruojama dubens sritis, pagerėja kraujotaka, susireguliuoja fiziologiniai procesai. Kalanetikos pratimai tarsi išslaisvina moteriškumą, kiekviena gali pasijusti žavi, patraukli, pasitikinti savimi.

Kalanetikos pratimus taip pat išbandė ir konkurso „(Su)lieknėk,... ir patik sau!“ dalyviai.

Plačiau apie tai žiūrėkite – reportaže.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 13:20


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Amelia Ava 2021-07-15 02:34

Atėjo laikas pasidalinti savo liudijimu, aš esu Nelsonas ir laimingas, nes čia liudiju. Mama supažindino su Baba Ogbogo, kai ji atrado, kad po 3 metų santuokos negaliu pastoti savo žmonos. Taigi, tai įnešė tiek daug rūpesčių į mano santuoką ir paskatino skyrybas. ji sakė, kad jis yra labai dvasingas ir gali priversti mano žmoną grįžti pas mane su džiaugsmu ir mes galime susilaukti vaikų. Iš pradžių abejojau tik tada, kai susisiekiau su juo, o paskui užmyniau man galingus kerus ir privertiau žmoną grįžti pas mane padariusi reikalingą. Dabar džiaugiamės mielais vaikais. Nuo tos dienos, kai „Great BaBa Ogbogo“ dirbo man ir sprendė mano problemas. Aš daviau tvirtą įžadą, kad kol gyvensiu, aš ir toliau paliudysiu jo didžių darbų gerumą, o tie, kurie ten susiduria su santykių ir vedybiniais sunkumais, turėtų greitai su juo susisiekti ir tapti laimingu liudytoju kaip aš. Čia atsisakiau jo kontakto, el. Paštas: greatbabaogbogotemple@gmail.com arba susisiekiau su juo naudodamas savo „WhatsApp“ numerį. +2349020168697
Jis privertė mano buvusią žmoną grįžti pas mane iš džiaugsmo
Jis išgydė mane nuo impotento iki tikro vyro.