Trumpai apie augalą tinklinę salaciją ir revoliucinį produktą EXADIPIN

Teksto dydis:

Trumpai apie augalą tinklinę salaciją ir revoliucinį produktą EXADIPIN

2013 liep. 18 12:18

Tinklinė salacija (Salacia reticulata arba dar vadinama Kothala himbutu) yra vietinis Šri Lankos augalas, priklausantis Salacia rūšiai ir augantis sausuose miškuose. Ajurvedoje (tradicinėje indų medicinoje)  jau virš 4000 metų ji naudojama kaip vaistažolė diabetui gydyti – tikrai ilgas istorinis tarpsnis. Gydymui naudojamos augalo šaknys ir kotai. Diabetu sergantys žmonės dažnai iš salacijos medienos gamindavosi puodelius ir iš jų gerdavo vandenį.

Kai kurie žmonės linkę tukti, net ir tada, kai jų riebalų suvartojimas yra itin mažas. Taip atsitinka dėl to, kad kraujyje pavalgius smarkiai padidėja gliukozės kiekis, kurio perteklius virsta riebalais, o šie „nusėda“ kūne. Šiai problemai spręsti turime sprendimą – medicininės paskirties maisto produktą EXADIPIN. Jo sudėtyje yra tinklinės salacijos ekstrakto ir vitamino D (cholekaciferolio). Toks derinys sudaro sąlygas reguliuoti cukraus kiekį kraujyje pavalgius. Tai, savo ruožtu, sudaro sąlygas mažinti svorį.

Veikliosios tinklinės salacijos medžiagos įtakoja angliavandenių ir riebalų metabolizmą. Jos normalizuoja cukraus kiekį kraujyje. Dažnai pamirštama, kad tai – ypač svarbu, norint sumažinti savo svorį. Moksliniai tyrimai parodė, kad būtent stabilus cukraus kiekis kraujyje yra vienas esminių faktorių, sėkmingai mažinant svorį, o po to – išlaikant jį stabilų.

Cukraus kiekio kraujyje reguliavimas yra itin svarbus veiksnys daugeliui organizmo funkcijų, trumpiau tariant – organizmo homeostazei. Šis terminas kilęs iš graikų kalbos ir reiškia „subalansuota būklė“. Organizmas stengiasi optimizuoti savo procesus taip, kad būtų išlaikytas bendras funkcinis balansas.

Cukraus lygis kraujyje svyruoja specifiškai – lyg ant svarstyklių. Pavalgius cukraus kiekis kraujyje staigiai kyla, sukeldamas staigų insulino išsiskyrimą. Cukraus molekulės skubiai transportuojamos į organizmo ląsteles. To pasekoje cukraus lygis kraujyje staigiai sumažėja. Savo ruožtu dėl šio staigaus sumažėjimo kyla puikiai žinomi alkio priepuoliai, liaudiškai dar vadinami vilko alkiu.

Padidėjęs cukraus lygis kraujyje įtakoja riebalų metabolizmą. Dėl jo sumažėja riebalų deginimas ir suintensyvėja gliukozės virtimas riebalais. Nuolat palaikant žemą cukraus lygį kraujyje užkertamas kelias riebalinių ląstelių formavimuisi! Rezultatas: lieknėjama.

Pridėjus prie tinklinės salacijos ekstrakto vitamino D, daugiau insulino išsiskiria tiems žmonėms, kurių kraujyje cukraus lygis yra nuolat padidėjęs. Be to, mažinamas jų rezistentiškumas insulinui.

Iki šiol nebuvo užfiksuota jokio žalingo sveikatai pašalinio poveikio ar sąveikos su kitais vaistais. Vartoti EXADIPIN yra saugu ir veiksminga, juk jį sukūrė profesionalių ekspertų komanda.

Aš kaip gydytojas ir šio produkto „krikštatėvis“ asmeniškai tai jums garantuoju. Gyd., dr. Wolfgang R. AUER

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Elena 2021 rugs. 26 05:32

Aceasta este o mărturie pe care o voi spune tuturor să o audă. sunt căsătorit de 4 ani și în al cincilea an de căsătorie, o altă femeie a avut o vrajă pentru a-mi lua iubitul de la mine și soțul meu m-a părăsit pe mine și pe copii și am suferit de 2 ani până când am vrut să spun o postare în care acest lucru om Dr.Wealthy am ajutat pe cineva și am decis să-l încerc să mă ajute să-mi aduc soțul iubit acasă și crede-mă, doar îi trimit fotografia lui și a soțului meu și după 48 de ore așa cum mi-a spus, am văzut o mașină a intrat în casă și iată că era soțul meu și el a venit la mine și la copii și de aceea sunt fericit să vă fac pe toți dintre voi în probleme similare să se întâlnească cu acest bărbat și să-l revină pe iubitul vostru e-mail: wealthylovespell@gmail.com sau îl puteți contacta sau whatsapp la acest +2348105150446