Ekologija - organiški kvepalai

Teksto dydis:

Ekologija - organiški kvepalai

2011-09-22 07:00

Organiški kvepalai tai puikus pasirinkimas, nes galite tikėtis:

  • Grynos organikos ir natūralių botaninių ingredientų.
  • Jokių žalingų chemikalų, kurie naudojami įprastinių kvepalų gamyboje.
  • Jokių žalingų chemikalų, naudojamų auginant gėles ir augalus.

Tos ilgai trunkančios kvapo paieškos

Visos moterys svajoja turėti vienetinį kvapą, kuris kažką primintų ir būtų malonus sielai. Dažnai to ypatingojo kvapo ieškojimas užtrunka metų metus. Kvapas turi patikti jau tik pauosčius ir kurį laiką pabuvęs ant odos, nes sureagavęs su oda jis gali pakisti ir erzinti patį kvepalų turėtoją arba aplinkinius.

Prieš pradedant ieškoti to vienintelio aromato, patariama išsiaiškinti, kokie ingredientai naudojami kuriant kvapus. Dauguma kvepalų maišomi iš keleto natūralių ir kur kas daugiau sintetinių ingredientų. Neleiskite savęs apgauti kvepalų pavadininimams, nes kokie nors „persiko žiedai“ nebūtinai reiškia, kad kvepalai buvo pagaminti iš persiko žiedų. Todėl patariama perskaityti kvepalų sudėties aprašą, kuris būna atspausdintas ant pakuotės arba kvepalų buteliuko. Deja, dažnai būna taip, kad pateiktas aprašas mums nieko nesako, nes tai vien nežinomų cheminių junginių pavadinimai. Tad, atrodytų, visai nepavojingas produktas kvepalai gali būti tikras organizmui kenkiančių cheminių medžiagų šaltinis.

Plačiai paplitę kvepalai prisideda kuriant gamtos problemas, nes tiek daug pesticidų, trąšų ir herbicidų naudojama auginant gėles, kurios vėliau naudojamos kvepalų gamyboje, o jei dar imtume kalbėti apie į kvepalus pilamas kitas nesaugias medžiagas.

Štai kodėl organiška parfumerija geriausias pasirinkimas. Kvepalus galima sukurti naudojant tik kelis ingredientus. Kai dairotės organiškos parfumerijos ar natūralių kvepalų, žymiai mažiau tikėtinas dalykas, kad ant jų pakuotės rasite tik nežinomų medžiagų pavadinimus, kaip yra su įprastais kvepalais. Kai kurios organiškų kvepalų kompanijos netgi parašo, iš kokios šalies naudoti ingredientai atgabenti.

Pagrindiniai organiškų kvepalų ingredientai:

  • Organiški eteriniai aliejai. Kai kurie organiški kvepalai pagaminti naudojant tik dviejų ar trijų rūšių eterinį aliejų.
  • Distiliuotas vanduo.
  • Iš natūraliai užaugintų grūdų (gali būti įvairūs) išgautas alkoholis.

Kaip matote, nenaudojami jokie klausimų keliantys igredientai. Organišką parfumeriją saugiau naudoti, nes sumažiname savo odos sąlytį su cheminėmis medžiagomis. Be to, gauname naudos organizmui, nes naudojame eterinius aliejus, kurie ne tik skaniai kvepia, bet ir padeda atsipalaiduoti, teikia energijos arba padeda susikaupti ir t.t.

Kvepalai ir alergija

Kvepalai tai vienas dažniausių alergenų, nes sintetinių medžiagų komponentai gali sukelti įvairias alergijas. Kaip tik todėl daugeliui alergiškų žmonių organiška parfumerija teikia vilties. Tačiau neapsigaukite, nes kai kurie aromaterapiniai aliejai taip pat gali būti alergijos kaltininkais. Visgi, eteriniai aliejai tai gėlių ir augalų esencijos, tad jei esate alergiški, pavyzdžiui, pakalnutėms, jų eteriniai aliejai privers pajusti visus nuo šių gėlių kylančius alergijos simptomus. Problemą išspręsti galima renkantis organiškus kvepalus tik iš vieno ar dviejų eterinių aliejų komponentų ir vengti tų, kuriems galite būti alergiški.

Šaltinis: natural-living-for-women.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Blank Atm Card Hack For Sale +393512615163 2022-06-19 23:46


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

KVEPALAI INTERNETU - KVEPALU SALA 2012-01-03 17:50

KVEPALAI INTERNETU - KVEPALU SALA