Ekologija - susipažinkite su ekologiškais baldais

Teksto dydis:

Ekologija - susipažinkite su ekologiškais baldais

2012-01-06 00:28

Ekologiškas gyvenimo būdas nebematuojamas vienu ar dviem naudingais darbais. Atrodo, praėjo tik keletas metų, tačiau vartotojų supratimas, kad medžiagų perdirbimas gali teigiamai atsiliepti gamtai ėmė vis sparčiau plisti, o gamintojai beveik kiekvieno tipo produktui pritaikė ekologišką gamybos būdą. Dabar išėję apsipirkti pamatome mažiausiai vieną ekologišką produktą parduotuvės lentynoje. Namų baldai tai viena iš ekologiškos produkcijos rūšių. Be kitų namų ūkio išlaidų žmonės nori investuoti ir į ekologiškus baldus, kurie nekenkia gamtai ir sveikatai. Parduotuvėje pamatę baldą, kuris neva yra gamtai draugiškas, išsiaiškinkite, ką tai galėtų reikšti.

Baldas pagamintas iš perdirbtų ir galimų perdirbti medžiagų

Ekologiškų baldų gamybai gali būti panaudotos perdirbtos medžiagos, kurios gaunamos iš vartotojų ir fabrikų atliekų. Panaudotos medžiagos, tokios kaip stiklas, plastikas, metalas ir medis gali būti perdirbtos į naujus baldus. Taip pat ekologiški baldai yra tie, kurie pagaminti iš greičiau atsinaujinančių medžiagų, pavyzdžiui, bambuko ir t.t. Taip sumažinama grėsmė mūsų planetos ekosistemos žlugimui. Kompanijos netgi gali supakuoti baldus į perdirbtų arba greitai atsinaujinančių medžiagų pakuotes, arba gali naudoti pakavimo medžiagos mažiau.

Baldas pagamintas taupant energijos šaltinius

Daugelis rankų darbo baldų gali būti laikomi gamtai draugiškais, nes sunaudojama mažiau energijos, nei gaminant baldus fabrike. Taip pat baldas gali būti pagamintas iš augalo, iš kurio gaminant baldus prireikia sunaudoti mažiau energijos išteklių.

Balde nėra sveikatai pavojingų chemikalų

Gamtai draugiški baldai turėtų būti pagaminti iš medžiagų, kurios išskiria labai mažai arba visai neišskiria karcinogenų, toksinų, erzinančių medžiagų ir volatilo organinių junginių. Pavyzdžiui, baldų dažais, kuriuose yra švino, padengtas baldas negali būti laikomas ekologišku, nes jame yra nuodingo metalo, kuris ypač pavojingas mažiems vaikams, kadangi jie mėgsta ragauti viską, kas valgoma ir ne. Toksiniai junginiai, tokie kaip medžio sluoksnį apsaugančios medžiagos ir kitos ozono sluoksnį ardančios medžiagos nebus laikomos ekologiškomis, o ir jų turintys baldai taip pat.

Baldai tiekiami iš kompanijų, kurios pripažįsta sąžiningą prekybą

Sąžininga prekyba vadovaujasi sąžiningu elgesiu su fabrikų darbininkais, t.y. moka jiems tokį užmokestį, kad jie galėtų pragyventi ir rūpinasi kitomis darbininkų teisėmis: darbo aplinka, sauga ir t.t. Kartais tokios kompanijos samdo darbuotojus iš tų pasaulio kampelių, kur sunku susirasti darbo ir taip suteikia žmonėms pragyvenimo šaltinį.

Ekologiški baldai tai saugus pasirinkimas vaikų kambariui. Jie gaminami be kenksmingų medžiagų, lengvai valomi. Įsivaizduokite, kad baldus galima pagaminti net iš kartoninių kiaušinių dėžučių, kurias paprastai išmetame. Žalingo poveikio neturinčios kartotinės kiaušinių dėžutės dažniausiai naudojamos mažesniems suolams, stalams ir vaikiškoms kėdutėms gaminti. Jų pluoštas taip pat puikiai tinka sofų gamybai.

Iš perdirbtų medžiagų pagaminti baldai puikus pasirinkimas darbo kabinetui, o jei dar suderinami su energiją taupančiais šviestuvais, ekologiškesnio kabineto ir būti negali. Nuostabūs ekologiški baldai gali būti pagaminti ir iš nendrių bei bambuko, paįvairinančių aplinką ir padedančių sukurti specifinį interjerą. Daugelyje Azijos dalių bambukas ir nendrė greitai auga, o baldai iš jų gaminami rankomis.

Ekologiškų baldų gamybai nereikia mašinų, kurios teršia aplinką. Dar daugiau, tokie baldai lengvai sunaikinami ir po savęs nepalieka kenksmingų pėdsakų. Todėl rinkdamiesi gamtai draugiškus baldus jūs galite lengvai tapti „žaliuoju" ir prisiimti dalelę atsakomybės išsaugant gamtą.

thegreenlivingexpert.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank atm Card +393512615163 2022-06-19 21:29


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.