Ekologija ir internetas

Teksto dydis:

Ekologija ir internetas

2011-10-03 07:00

Mintimis grįžkime atgal į tuos laikus kai reikėdavo aplakstyti begales parduotuvių, norint ko nors įsigyti. Šitaip mes eidavome iš parduotuvės į parduotuvę, kad galėtume rasti tai, kas geriausiai mums tinka, be to, degindavome benziną ir teršdavome gamtą mašinų išmetamosiomis dujomis. Taip darėme tada, kai neturėjome interneto. Daugelis mūsų taip daro ir dabar.

Šiomis dienomis, išplitus internetui, visi produktai, kurių mums reikia gali būti nusipirkti vieno mygtuko paspaudimu. Benzino kainos pakankamai didelės, todėl žmonės vis dažniau ima pirkti internetu. Daugelis žmonių tiki, kad pirkimas internetu ne tik atsieina pigiau, bet ir padeda saugoti gamtą.

Krovinio gabenimas ir pakuotė

Kai kurie pasakytų, kad prekių siuntimas klientui negali būti vadinamas gamtai draugišku ir tai tiesa; tačiau grįžkime prie anksčiau pateiktų pavyzdžių:

  • Žmogus turi naudoti kurą ir juo teršti orą, kad nuvyktų nusipirkti norimą prekę.
  • Jūsų siuntinys, kurį užsisakote internetu, tuo pačiu metu keliauja su daugeliu kitų. Įsivaizduokite, jei visi šie žmonės, kurių užsisakytos prekės yra prekių pristatymo automobilyje, važiuotų jų pirkti atskirai. Gamta būtų užteršta šimteriopai daugiau.

Vienas neigiamas pirkimo internetu aspektas tai papildomas pakavimas; tačiau pastaruoju metu daugelis internetu prekiaujančių firmų pakavimui naudoja perdirbtas medžiagas.

Pirkdami internetu turite galimybę sumažinti siuntinio gabenimo kelią. Pavyzdžiui, produktas X į jūsų mieste esantį prekybos centrą gali atkeliauti iš kitos šalies. Ieškodami norimos prekės internetu, galite rasti lygiai tą patį produktą, kuris buvo pagamintas jūsų šalyje ir parduodamas už prieinamesnę kainą.

Pirkimas tiesiai iš sandėlio

Prekybos centrai tai gigantiški energijos šaltinių ištroškę pastatai. Visa šviesa, oro kondicionieriai, kuo įmantresni, kad pritrauktų mūsų, pirkėjų, akį. Kai apsipirkinėjate internetu, jūsų pirkiniai dažniausiai atkeliauja tiesiai iš sandėlio, kuriame nėra blizgių energiją siurbiančių įtaisų ir instaliacijų.

Ekologiškesni produktai, daugiau pasirinkimo

Nors daugelis prekybos centrų vis dažniau įrengia ekologiško maisto skyrelius, kai kurių produktų tiesiog neįmanoma nusipirkti parduotuvėje, tačiau jų galima įsigyti internetu. Internetinis pasaulis taip pat duoda galimybę turėti savo verslą visiems ekologija besidomintiems žmonėms, kurie siekia pakeisti pasaulį. Juk puiku palaikyti šias idėjas, o gal ir prisidėti patiems.

Produktų paieška

Net jei jums ir nepatinka idėja pirkti kažką, ko negalite pačiupinėti, internetas gali sutaupyti jūsų laiką, pinigus ir energijos šaltinius, nes atliekate paiešką jų nenaudodami. Pavyzdžiui, ieškote nusipirkti energiją taupančią skalbimo mašiną? Jūs galite paskaityti internete pirkėjų atsiliepimus, apžiūrėti jus dominančius skalbimo mašinų modelius ir prekinius ženklus. Internetas mus informuoja, padeda priimti geresnius sprendimus ir išsirinkti tikrai ekologiškus produktus.

Pirkimo internetu saugumas

Vieniems pirkimas internetu kasdienybė, kitiems tai dar vis kelia baimę. Ir tai suprantama, ypač kai perskaitote istorijas apie kredito kortelių numerių vagystės atvejus.

Tačiau, faktas tas, kad kreditinės kortelės naudojimas tikrame prekybos centre beveik niekuo nesiskiria nuo jos naudojimo internete, nes kreditinės kortelės numeriai įtraukiami į duomenų bazes, kurios sujungtos su virtualia erdve.

Pirkti internetu smagu ir ekologiška, nes jums nereikia gaišti savo brangaus laiko, teršti gamtą išmetamosiomis dujomis, eikvoti energijos šaltinių. Naudodamiesi internetu jūs galite tapti atsakingais ir tuo pačiu palaikančiais „žaliųjų“ gretas pirkėjais.

Šaltinis: greenlivingtips.com

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Blank atm Card +393512615163 2022-06-19 23:11


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.