Ekologija mūsų namuose

Teksto dydis:

Ekologija mūsų namuose

2011-04-10 13:22

Svarbu, kur esame, ką valgome ir ką vartojame. Žinios apie žmogaus ryšį su supančia aplinka. Galbūt perskaitėte straipsnį apie tai, kaip surengti ekologiškas vestuves. Jums patiko ši idėja ir ja pasinaudojote? Puiku. O dabar, vestuvėms pasibaigus ir pradėjus šeimyninį gyvenimą vertėtų pamąstyti, ką galėtumėte padaryti dėl gamtos kaip sutuoktinių pora. Pagaukite įkvėpimą, kad išgrįstumėte ekologišką kelią ateities kartoms, t.y. savo vaikams.

Transportas. Nuo hibridinių mašinų iki „Vespa" skuterio ir viešojo transporto bei dviračių, yra daugybė būdų sustabdyti šiltnamio efektą ir sutaupyti pinigų bei laiko. Jei gyvenimas be mašinos ne jūsų porai, padarykite kompromisą ir vietoje kelių mašinų turėkite tik vieną.

Virtuvė. Senovinis stiklas ir mediniai indai tai tik keletas puikių žaliosios virtuvės idėjų. Tešlą maišyti mediniame dubenyje ne jums, nes dairotės šiuolaikinių technologijų? Tuomet ieškokite energiją taupančių buitinių elektros prietaisų. Jie padės saugoti gamtą ir taupys jūsų pinigus.

Maisto prekių parduotuvės. Tegu savaitgalio ritualu tampa jūsų ir jūsų vyro apsilankymas ūkininkų turguje, kur galėsite atidžiai apžiūrėti ir išsirinkti po atviru dangumi parduodamų maisto produktų. Tik nepamirškite pasakyti NE plastikiniams maišeliams ir atsineškite popierinius, medžiaginius arba kitus greitai suyrančius maišelius. 

Komentuoti