Ekologiškos vestuvės

Teksto dydis:

Ekologiškos vestuvės

2013-01-29 00:00

Planuojate ekologiškas vestuves, o gal ieškote tik keletos ekologiškų idėjų šiai įsimintinai šventei? Yra daugybė būdų tai padaryti. Štai būsima nuotaka iš JAV Amanda Montgomery ir jos sužadėtinis suplanavo savo vestuves, kurioje ekologija vyrauja visur: nuo ceremonijos bažnyčioje iki paskutinio vestuvių šokio. Apie kitokį pasirinkimą būsima nuotaka net ir negalėjo pagalvoti, nes tiek ji, tiek jos būsimasis vyras ištikimi gamtos saugotojai ir mylėtojai. Paskaitę žemiau pateiktus patarimus, sužinosite, kaip surengti ne tik pačias gražiausias, bet ir pačias ekologiškiausias vestuves.

1. Nuotakos suknelė

Iš tiesų sunku rasti ir gamtai draugišką, ir tuo pačiu gražią suknelę. Tačiau viskas gali būti kur kas paprasčiau, nei atrodo: įsigykite organiškos medvilnės, išsirinkite suknelės modelį ir žingsniuokite pas siuvėją. Tiesa, yra ir kitų organiškų medžiagų: tai šilkas, linas, kanapių, sojos pupelių ir netgi bambuko plaušų pluoštai. Kitas sprendimas būtų ieškoti padėvėtos suknelės arba užsivilkti tą suknelę, kurią per savo didžiąją šventę vilkėjo jūsų mama.

Ar žinojote?

JAV medvilnės ūkiuose medvilnės laukai kasmet apipurškiami daugiau nei 9 kg chemikalų. Šie chemikalai veikia dirvožemį ir požeminius vandenis, gali sukelia lėtines ligas fermeriams ir už fermos ribų gyvenantiems žmonėms.

2. Gėlės

Atėjus metui rinktis gėles, rinkitės tas, kurios yra ir organiškos, ir augančios tuo metų laiku, kai tuokiatės. Jei neturite galimybės šitaip padaryti, naudokite vietojų gėlių ką nors kitą. Žvakės, antikvariniai nešiojami žibintai ar apvalus žuvyčių akvariumas tai tik keletas įdomių idėjų, kurias galite panaudoti kaip alternatyvą vestuvinei puokštei. Išlaisvinkite savo kūrybinius sugebėjimus!

Ar žinojote?

Gėlių salonuose parduodamos gėlės ir jų puokštės yra daugybę kartų apipurkštos chemikalais: fungicidais, pesticidais, augimo hormonais, augimo reguliatoriais ir cheminėmis trąšomis.

3. Pakvietimai

Taupydami popierių siųskite vestuvinius pakvietimus internetiniu paštu arba raskite parduotuvę, kurioje galėtumėte įsigyti gamtai nekenkiančio popieriaus ir pašto ženklų. Arba pasitelkite fantaziją ir pagaminkite pakvietimus iš savo rankų darbo popieriaus.

Ar žinojote?

Vidutinis amerikietis kiekvienais metais sunaudoja 317 kg popieriaus. Didžioji dalis šio popieriaus yra apdirbama chloro balikliu, kuris paverčia popierių neperdirbamu ir dar blogiau, toksišku tiek mums, tiek aplinkai.

4. Vaišės

Puikus sprendimas būtų užsisakyti maisto tiekimo įmonės, besispecializuojančios organiško maisto gaminime, paslaugas. Kitas sprendimas tai planuoti vestuvių meniu įtraukiant maisto produktus, kurie augs tuo sezonu, kai tuoksitės. Per vestuves dažnai lieka daugybė nesuvartoto maisto likučių. Vietoje to, kad likusį maistą išmestumėte, išdalinkite jį svečiams arba paaukokite prieglaudai. Ir nepamirškite saldumynų! Galite iškepti organišką pyragą, gerti organišką kavą ir arbatą. Jų skonis puikus!

Ar žinojote?

Vidutiniškas maisto produktas nukeliauja 3,885 kilometrus, eikvodamas energijos šaltinius ir pakavimo medžiagas, kurios vėliau pavirsta atliekomis. Jei perkate maisto produktus iš vietinių ūkininkų, jūs ne tik taupote energiją bet ir sumažinate atliekų skaičių. Pirkdami iš ūkininkų gerinate ir vidaus ekonomiką.

5. Vestuvių vieta

Kodėl gi nesurengus vestuvių ceremonijos lauke ir kur nors arčiau savo gyvenamosios vietos, kad neterštumėte gamtos savo ir svečių automobilių išmetamosiomis dujomis.

Raskite tokią vietą vedyboms, kuri jau atrodo įspūdingai, tad nereikės papildomų dekoracijų. Tai gali būti sodas, vynuogių laukai, istoriniai pastatai ir t.t.

REKOMENDUOJAME

"Raudondvaris" Vilniaus rajone – tai naujas, jaukus pobūvių centras. Čia įrengtos patalpos asmeniniams pobūviams, salės vestuvėms. "Raudondvaris" alsuoja natūralumu: rąstinis pastatas, aplink gamta, ežeras. Ramybė čia garantuota, o Vilnius pasiekiamas ranka, nes esame– 17-tame Molėtų plento kilometre. Daugiau>>.

Ar žinojote?

Važiuodami mašina gamtą užteršite mažiau, jei važiuosite ribodami greitį, vengsite staigių sustojimų ir nepradėsite staigiai važiuoti. Be to, neperpildykite kuro bako, venkite važiuoti karštą dieną.

Šaltinis:weddingbells.ca

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-16 14:33


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.