Nuo ko pradėti ekologišką gyvenimo būdą?

Teksto dydis:

Nuo ko pradėti ekologišką gyvenimo būdą?

2013-03-30 01:00

Galbūt perskaitėte straipsnį apie tai, kaip surengti ekologiškas vestuves. Jums patiko ši idėja ir ja pasinaudojote? Puiku. O dabar, vestuvėms pasibaigus ir pradėjus šeimyninį gyvenimą vertėtų pamąstyti, ką galėtumėte padaryti dėl gamtos kaip sutuoktinių pora. Štai keletas paprastų gamtos puoselėjimo idėjų. Pagaukite įkvėpimą, kad išgrįstumėte ekologišką kelią ateities kartoms, t.y. savo vaikams.

Transportas

Nuo hibridinių mašinų iki „Vespa“ skuterio ir viešojo transporto bei dviračių, yra daugybė būdų sustabdyti šiltnamio efektą ir sutaupyti pinigų bei laiko. Jei gyvenimas be mašinos ne jūsų porai, padarykite kompromisą ir vietoje kelių mašinų turėkite tik vieną.

Virtuvė

Senovinis stiklas ir mediniai indai tai tik keletas puikių žaliosios virtuvės idėjų. Tešlą maišyti mediniame dubenyje ne jums, nes dairotės šiuolaikinių technologijų? Tuomet ieškokite energiją taupančių buitinių elektros prietaisų. Jie padės saugoti gamtą ir taupys jūsų pinigus.

Maisto prekių parduotuvės

Tegu savaitgalio ritualu tampa jūsų ir jūsų vyro apsilankymas ūkininkų turguje, kur galėsite atidžiai apžiūrėti ir išsirinkti po atviru dangumi parduodamų maisto produktų. Tik nepamirškite pasakyti NE plastikiniams maišeliams ir atsineškite popierinius, medžiaginius arba kitus greitai suyrančius maišelius.

Namų valymo priemonės

Atsikratykite toksiškų valymo priemonių ir rinkitės mikroorganizmų suskaidomas bei natūralias valymo priemones, kurios nėra žalingos jūsų sveikatai ir aplinkai. Namai nuo jų spindės tikrai ne blogiau, nei nuo cheminių valiklių. Naudokite rankšluosčius ir kempines vietoje popierinių rankšluosčių, nes šitaip sumažinsite atliekų kiekį, iš jūsų namų patenkantį į sąvartynus.

Skalbiniai

Vietoje to, kad mestumėte drabužius į džiovyklę, iškabinkite juos lauke ar balkone ir leiskite išdžiūti natūraliu būdu. Ne tik sutaupysite elektros energijos, bet ir patys drabužiai prisigers gaivaus oro kvapo – net brangiausi audinių minkštikliai tokio nesuteiks.

Pramogos

Kai rengsite kitą vakarėlį, patiekite svečiams valgių iš jūsų šalyje pagamintų maisto produktų ir vyno, jei tik tokia galimybė yra. Vis dažniau populiaru tampa naudotis plastikinėmis lėkštėmis, bet verčiau būkite tradiciški ir patiekite maistą porcelianinėse, molinėse lėkštėse. Jei siunčiate svečiams pakvietimus, naudokites elektroniniu paštu, nes tai padės sutaupyti popieriaus.

Sukaktuvės

Įamžinkite jūsų pirmuosius vedybinio gyvenimo metus pasodindami medį. Arba, vietoje to, kad pirktumėte vienas kitam dovanas, padarykite po gerą ir naudingą darbą: paaukokite pinigų prieglaudai, priglauskite benamį šunį ar katę,t.t.

Drabužiai

Kitą kartą, kai siaubsite parduotuves, tikrinkite drabužių etiketes ir ieškokite organiškų audinių ir audinių su sąžiningos prekybos ženklu. Jei jums daug ką reiškia etiketė, paieškokite žymių dizainerių kurtų ekologiškų drabužių kolekcijų.

Grožis ir savęs priežiūra

Ekologiškos kūno priežiūros priemonės nėra tas produktas, kurio būtų sunku įsigyti. Jų tiek nusipirkti parduotuvėse, tiek užsisakyti internetu arba pasigaminti patiems nėra sunku.

Kelionės

Atostogų metu įsitraukite su mylymuoju į gamtos sūkurį. Rinkitės viešbutį, kuriame propaguojama ekologija, pavyzdžiui, klojami lininiai lovos patalai, įdiegti vandenį taupantys dušai ir t.t., išvykite su palapinėmis prie ežero, plaukite baidarėmis. Juk yra tiek daug būdų pramogauti ekologiškai.

Šaltinis: weddingbells.ca

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (3)

papers 2024-02-29 03:25


Government Database System..Email ( [email protected] ) We Produce Passports,Drivers Licenses,ID Cards,Birth Certificates,Diplomas,Visas,SSN,Marriage Certificates,Divorce Papers,US Green Cards,University Degrees,Counterfeit Money,SSD Chemical Solution And Activation Banknotes dollar / euro Pounds Powder Used For Cleaning Coated Black Money, And Other Documents Cloned cards, Resident fullz and dumps For A Number Of Countries
Email ( [email protected] )
TEXT/CALL/WHATSAPP: 951-254-2452
https://clean-documents.com

Arnas 2013-06-26 14:11

Pradėkite, nuo gardaus, švariai auginto Afrikinio merkio šamo. Tikrai verta pabandyti afrikinissamas.lt

Moksliukas 2013-04-25 20:41

Ekologijos teorija #X:

Ekologiskiems zmonems reikia VISISKAI nutraukti kepto ir virto, ir bet kokio karsciu apdoroto maisto.

Nori but ekologiskas - buk zaliavalgis.

Nes maistui gaminti reikia deginti mediena/dujas/dar kazka, o kai ji dega, skiriasi CO2