5 žingsniai, kurie lengvai padės atsikratyti žalingo įpročio

Teksto dydis:

5 žingsniai, kurie lengvai padės atsikratyti žalingo įpročio

2014-01-09 14:33

"Prieš dvejus metus atsidūriau ligoninėje dėl siaubingų pilvo skausmų. Tai progresavo jau kelias savaites, bet vieną rytą tiesiog nesugebėjau atsistoti iš lovos. Tuo metu aš gerdavau daug kavos ir mityba nebuvo pilnai subalansuota.

Po susitikimo su šeimos daktaru nusprendžiau iš savo meniu išbraukti kavą. Tai buvo nelengva: buvau irzli, tačiau pasiryžusi. Nenorėjau patirti tuos baisius skausmus dar kartą. Aš žinojau, kad turiu tapti sveikesnė ir atsiratyti savo kavos įpročio."

Mano skrandis ir virškinimo sistema negali pakęsti kavos rūgštingumo dėl kurio patiriu baisų diskomfortą. Jei jūs taip pat turite problemą arba norite atsikratyti šio įpročio, pabandykite šiuos 5 žingsnius įtraukti į savo kasdienybę.

Štai 5 žingsniai kuruos patariame daryti tam, kad išlaikytumėte save be įtampos, kurią sukelia kavos trūkumas.

1. Kekvieną rytą pradėkite  puodeliu šilto vandens su citrina.

Tai labai paprasta ir naudinga: šiltas vanduo su citrina valo kepenis bei suteikia Jūsų odai spindesio. Be to taip apgausite organizmą, jei esate pripratę prie šiltos kavos puodelio rytais.

2. Nuo kavos prie žaliosios arbatos.

Skirtingai nuo kavos žalia arbata padeda išvalyti organizmą, bei suteikia Jums taip trūkstamo kofeino kiekį. Taip pat žalioji arbata greitina medžiagų apykaitą.

3. Darykites žaliuosius kokteilius.

Nerimaujate, kad kofeino trūkumas privers jus jaustis pavargus jau įpusėjus dienai? Žaliųjų sulčių stiklinė gali daryti stebuklus: pakelti Jūsų energijos lygį visai dienai bei suteikti daug maistinių medžiagų.

4. Judėkite!

Nesvarbu tai 5 min. ar 20 min. bėgimas, pasivaikščojimas ar lengva joga. Bet koks judėjimas prikelia Jūsų kūną ir padeda geriau cirkuliuoti kraują. Taip pat tai padeda likti susitelkusiam visą dieną. Pradžioje pabandykite po truputi: 30 min. mankštos ar bet kokio judesio pirmąją valandą nuo pabudimo. 

5. Sveika mityba.

Kuo sveikiau maitiniesi, tuo daugiau energijos turi. Venkite perdirbtų maisto produktų, cukraus,  dirbtinių saldiklių ir maisto produktų.

Paruošta pagal mindbodygreen.com; Autorė ANDREA HOOD.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 15:13


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.