Ar įmanoma efektyviai nuvalyti jautrią odą jos nesudirginant?

Teksto dydis:

Ar įmanoma efektyviai nuvalyti jautrią odą jos nesudirginant?

2018 spal. 1 07:14

Daug žmonių teigia turintys jautrią veido odą. Tai oda, kuri turi susilpnėjusį odos apsauginį barjerą ir yra mažiau atspari aplinkos veiksniams, tokiems kaip vėjas, kosmetika ar saulė. Šiandien mūsų odą dirgina ir aplinkos užterštumas, įvairūs sunkieji metalai ar bakterijos esančios vandenyje. Oda dieną ir naktį yra atakuojama įvairių ją silpninančių dirgiklių, o jautri oda dar stipriau reaguoja į šiuos veiksnius ir yra lengvai pažeidžiama.

Kaip žinoti, kas turi jautrią odą? Kartais galima pastebėti akivaizdžius požymius, pavyzdžiui, kad draugės skruostai paraudo išgėrus karštos kavos arba atėjus iš lauko, o kartais jokių signalų tiesiog nematyti. Turintieji jautrią odą patiria pojūčius, kurie aplinkiniams plika akimi nėra matomi. Jautrios odos savininkai gali jausti perštėjimą, kaitimą, niežėjimą, dilgčiojimą ar tempimą, o kartais net ir skausmą.

Jei ir tu turi jautrią odą, tikriausiai sutiksi, kad tinkamų kosmetikos priemonių pasirinkimas gali tapti tikru iššūkiu. Kai kurie žmonės kreipiasi į dermatologus, nes jų odą sudirgina net paprasčiausias vanduo (jau nekalbame apie įvairiausius muilus ar putas, kurie dažnu atveju valo puikiai, tačiau dirgina ir taip jautrią odą). Tad natūraliai kyla klausimas – ar įmanoma jautrią odą efektyviai nuvalyti jos nesudirginant?

Atsakymas – taip, ne tik galima švelniai ir kartu efektyviai valyti jautrią odą, bet ir padėti jai atkurti savo apsaugines funkcijas. Sensibio H2O micelinis valomasis vanduo yra pirmasis tokios rūšies produktas visame pasaulyje. Sensibio H2O pakeitė požiūrį į jautrios odos valymą ir šiandien žmonės tiesiog neįsivaizduoja savo rytinės ir vakarinės veido odos higienos be šio produkto.

Sensibio H2O  atrodo kaip paprastas vanduo, tačiau iš tiesų yra  „protingas“ produktas. Tai pirmasis dermatologinis micelinis valomasis vanduo, kurio natūralios sudėtinės medžiagos yra identiškos esančioms odoje. Micelės švelniai valo odą ir užtikrina, kad nebus pažeista jos biologinė pusiausvyra. Oda atpažįsta miceles, nes šios atkartoja jos biologiją, todėl net jautriausia oda ne tik nesudirgsta, bet ir lieka nuraminta bei atgaivinta. Ypač grynas vanduo, kuris naudojamas ir injekcijoms gaminti, užtikrina Sensibio H2O micelinio vandens švarumą ir nepalieka jokių galimybių vandenyje esančioms bakterijoms dirginti jau ir taip jautrios odos.

Svarbu atminti, kad odą reikia valyti ne tik tuo atveju jei naudojate makiažo priemones. Ryte ant odos aptinkama per naktį išsiskyrusių riebalų ir toksinų, kurie, jei nepašalinami, visą dieną dirgina odą. Vakare ant odos būna nusėdusių dulkių ir įvairių aplinkos taršos dalelių. Odos valymas vakare tiesiog būtinas dar ir todėl, kad aplinkoje esantys sunkieji metalai ir smulkiosios taršos dalelės kaupiasi mūsų odoje, todėl ilganiui, tinkamai nenuvalant odos, jie pradeda dirginti odą. Tinkamai nuvalydami odą vakare sukuriame jai idealias sąlygas atsinaujinimo ir detoksikacijos procesams atlikti.

Kaip naudoti Sensibio H2O micelinį valomąjį vandenį? Pakanka užpilti micelinio vandens ant vatos diskelio ir keliais judesiais nuvalyti odą bei akis. Priemonės nereikia nuplauti.

Daugiau informacijos apie jautrią odą ir jos priežiūrą galite rasti www.sensibioh2o.lt .

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

robert lizzy 2020 lapkr. 28 17:27

MOST POWERFUL AND HONEST POWERFUL LOVE SPELL CASTER DR JUMBA +1(908) 517 4108 . WEBSITE :  https://drjumbaspellhome.wordpress.com    
I am here to share the wonderful work Dr. Jumba did for me. After 7 years in marriage with my husband with 2 kids, my husband started acting weird and going out with other ladies and showed me cold love, on several occasions he threatens to divorce me if I dare question him about his affair with other ladies, I was totally devastated and confused until a old friend of mine told me about a spell caster on the internet called Dr. Jumba who help people with relationship and marriage problem by the powers of love spells, at first I doubted if such thing ever exists but decided to give it a try, when I contact him, he helped me cast a love spell and within 48hours my husband came back to me and started apologizing, now he has stopped going out with other ladies and his with me for good and for real. Contact this great love spell caster for your relationship or marriage problem to be solved today via email: wiccalovespelltools@gmail.com or text him on WhatsApp messenger:  +19085174108