Gražios, sveikos ir madingos… lūpos

Teksto dydis:

Gražios, sveikos ir madingos… lūpos

2010-07-05 10:20

Lūpų grožio idealai permainingi. Ilgiausiai „reitinguose“, ko gero, išsilaikė maža burnytė siauromis lūpomis... Dabar madinga visai kitokia šypsena. O kosmetologams atsiveria naujos galimybės.
 
1. Nenuplaunamas kontūras
 
Jei pabodo kasdien brėžti taisyklingos burnos kontūrus, vis tikrinant, ar nenusivalė, galima problemą išspręsti kardinaliai. Pasidarykitepermanentinį makiažą (kitaip tatuažą) ir artimiausius penkis metus pVisame pasaulyje gerai žinoma Vokietijos bendrovė LONG-TIME-LINER®, pelniusi pripažinimą kaip metodo CONTURE® MAKE UP (kontūrinis makiažas) autorė, pristato unikalų, beskausmį ilgalaikio makiažo sprendimą. Kiekviena moteris svajoja apie gražius antakius, apie didesnes, išraiškingas akis tankiomis blakstienomis, nuostabias lūpas. Viską galima išspręsti šiuo unikaliu LONG-TIME-LINER® metodu CONTURE® MAKE UP.  Oficiali LONG-TIME-LINER BALTIC atstovė UAB „Sanreda“ jau ir Lietuvoje siūlo ilgalaikį, natūraliai atrodantį makiažą, atliekamą pagal šią technologiją. Naudojant ją galima paryškinti ir pakoreguoti veido kontūrus, retušuoti randus, patempimus, maskuoti plikes. ieštuko nereikės. Procedūros metu specialaus aparato su vienkartinėmis adatomis pagalba daromi negilūs (0,5-1 mm) įdūrimai į lūpų apvadą.
Taip galima net pakoreguoti lūpų formą, jei ji nelygi ir neproporcinga, ir lūpas paryškinti.
Tatuažas nedaromas, kai sergama pūsleline, cukralige, esant blogam kraujo krešėjimui, rimtoms širdies problemoms, peršalus.
Galimos pasekmės: neryškios linijos, nevykusiai parinkta spalva.
 
2. Kaip savarankiškai „pataisyti“ lūpas
 
Makiažo meistrai siūlo tikrąjį mažų lūpų kontūrą apibrėžti pieštuku išorinėje pusėje. Spalva turi būti artima natūraliai. Lūpų vidurį patepus blizgesiu, jos vizualiai atrodys didesnės ir putlesnės. Jei lūpos per putlios, kontūrą reiktų brėžti žemiau lūpų apvado ir naudoti tamsių tonų lūpų dažus, ypač centre. Pieštuku ne tik apvedus lūpas, bet ir juo jas nudažius, o po to papudravus su servetėle – dažai ilgam užsifiksuoja.
 
Jei lūpos nuo saulės pleiskanoja
 
Nelaižykite jų – bus dar blogiau. Pamasažuokite minkštu dantų šepetėliu du-tris kartus per dieną, po to patepkite medumi ar gydomuoju lūpų balzamu. Taip pat reiktų turėti higieninį lūpų pieštuką, saugantį nuo ultravioletinių spindulių. Jį naudokite prieš darant makiažą ir nakčiai.
 
3. Taisom įgimtus defektus
 
Apnuogintos dantenos
 
Tai nelaikoma defektu, tik individualumu. Jei visgi tokia šypsena trukdo gyventi, jos koregavimas netraumuojantis, o efektas visada geras. Chirurgui pakanka padaryti mažą nepastebimą įpjovimą.
 
Trumpa viršutinė lūpa
 
Tokį trūkumą galima pataisyti ir darant makiažą. Bet jei lūpa ne tik trumpa, bet ir siaura, tai net susičiaupus matosi dantys. Pats paprasčiausias ir labiausiai paplitęs koregavimas gelio injekcijomis. Jei to nepakanka, lūpa padidinama chirurgiškai – padaromi maži pjūviai.
 
Atrofija
 
Tai vyksta palaipsniui, su amžiumi – lūpos siaurėja, išlenkimas ir piešinys blanksta. Reiktų pradėti nuo tatuažo geliu. O jei tai nepadeda – kreiptis į plastikos chirurgą. Jis išpjaus nedidelę odos juostelę iškart virš viršutinės lūpos ir iš jos padarys naują apvadą. Kraštus susiūs. O kad lūpos atrodytų putlesnės užpildys jas geliu arba paciento riebalų injekcijomis.
 
4. Suteikim lūpoms patrauklų putlumą
 
Šiandien tai įmanoma, darant specialias „grožio injekcijas“. Tokiu būdu lūpos padidinamos paties preparato masės dėka, kuris leidžiamas didvyriškoms moterims į lūpų apvadą (tai lūpas ir pakoreguoja) arba tiesiai į centrą.
Paprastai injekcijos poveikio pakanka 6-15 mėnesių, po to preparatas įsigeria ir palaipsniui išnyksta iš organizmo, o lūpos „liesėja“. Bet yra preparatų, kurie „apsigyvena“ amžiams, ir jei jūs panorėsite susigrąžinti ankstesnę lūpų formą, teks ryžtis skausmingoms operacijoms.
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-27 23:00


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.