Darius Paknys

Sritis:Kineziterapija

Papildoma informacija:

Adresas:Lukšio g. 3, Kaunas
El. paštas:

Specializacija:

Manualinė terapija, kineziterapija, reabilitacija
• Neurologinių, ortopedinių traumatologinių ligonių reabilitacija (suaugusiųjų ir vaikų);
• Stuburo, sąnarių, raumenų skausmų gydymas;
• Ydingos laikysenos ir raumenų disbalanso korekcija (suaugusiųjų ir vaikų);
• Individualus vertinimas, sportavimo programos;
• Sportininkų funkcinis ir fizinis rengimas;
• Mitybos konsultacija, papildų parinkimas;

Atlieka gydomąsias procedūras:
• manualinę terapiją
• pasyviąją kineziterapiją
• gydomąjį masažą
• refleksoterapiją
• fizioterapiją (lazerį, impulsines sroves TENS, ultragarsą, FES)
• kinezioteipavimą


Užduoti klausimą

2019-07-15 18:13
Sveiki.Esu 47 metų moteris su nustatyta abiejų klubo sąnarių pirmine artroze. MRT išvada: juosmeninės stuburo dalies osteochondrozė, spondilozė, spondiloartrozė I-II st. Sacrum kanale iš dešinės, S2 lygyje - nedidelė arachnoidinė cista 5mm. L4-5 disko įplyšimo požymiai užpakalinės dalies - deš.lateraliai,dešinė lateralinė disko protrūzija 3-mm, L5-S1 centrinė disko protrūzija 4mm. Turiu viršsvorį - KMI 30 (svoris ženkliai padidėjo per pastaruosius 2 metus - priaugau beveik 16 kg). Suprantu,kad turiu sureguliuoti savo kūno masę mityba ir fiziniu krūviu. Tad klausiu Jūsų,kokie galimi fiziniai pratimai, esant tokioms diagnozėms.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
rekomenduočiau Jums atvykti, parodyčiau pratimus, paaiškinčiau kaip juos efektyviai atlikti kad gauti maksimalų rezultatą.

2019-05-29 22:28
Labas vakaras mano berniukui 10 metu prasidėjo bėda prieš metus geriam papildus nuo nervinio tiko, bet net nežinau ar tikrai jis. Mum nuo kaklo srities eina kaip kad traukulių kas, tada purto galva jis. Kokios procedūros galėtų padėti? Nežinau nei kur kreiptis nei kaip gydyti, neurologė išvada nervinės sistemos jautrumas.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
iš savo pusės gydyčiau stuburą, daugiau kaklinę dalį, manau nuo to reikėtų pradėti. Tiksliau atsakyčiau tik matant vaiką, kreipkitės.

2019-05-29 20:42
Laba diena, po delno lūžio du pirštai kai noriu susukti į kumštį keistai susikrožiuoja. Kodel taip? Ar kas nors blogai suaugo?

2019-04-23 13:02
Laba diena, be jokios priežasties ėmė skaudėti kairiojo kelio užpakalinė dalis – ties sulenkimo vieta. Toks tempimo įspūdis juntamas. Ypač sunku atsikelti nuo kėdės, žengti pirmą žingsnį, taip pat vargina einant. Sėdint ir gulint visai nejaučiu skausmo. Kai daugiau pavaikštau šiek tiek įskausta ir kelio sritis, bet negaliu nustatyti konkrečios vietos. Pastebėjau, kad ši koja (šlaunies sritis) dažnokai būna aptirpusi. Man 69 metai, aš fiziškai stipri, daug judu.
Tepalai nei padeda, nei kenkia.
Kas tai yra? Sausgyslės problema? Raiščiai? Gal yra kokie pratimai? Gal specialios kojinės padėtų?
Labai prašyčiau atsakyti.
Pagarbiai
A. B.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
neatsakysiu Jūsų nematęs, skausmą šioje zonoje gali duoti ir lokalios problemos ir funkciniai dubens, kelių, pėdų sutrikimai. Tikslinga atlikti manualinę korekciją, funkcinius testus, paskirti korekcinius pratimus ir dažniausiai šios problemos išsisprendžia pakankamai greitai. Kreipkitės

2019-04-16 22:31
Sveiki. Norėjau paklausti dėl nenusileidusios vienos sėklidės. Prieš porą metų buvo man issoperuota išvarža netoli lytinio organo ir ne nusileidusi seklide. Gydytojas buvo sakęs kad dar reikės kreiptis bet ne skubėjau. Ir noriu paklausti ar be operacijų ir ko nors eitų je kaip nors nusileisti. Nes maždaug žinau kurioj jinai vietoj. O jeigu ne ar darytų operacija 21meto vaikinui? Ir kaip ji būtų atlikta? Ačiū už dėmesį.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
kreipiatės ne tuo adresu, skaitykite kokiam specialistui rašote...

2019-03-18 14:34
luzo blauzdikaulis kartu su svestikauliu operavo gruodzio ar gali guldyti jai koja visai negija

Peržiūrėti atsakymą

Klausimas ne tuo adresu

2019-03-18 14:32
luzo blauzdikaulis kartu su svestikauliu operavo gruodzio ar gali guldyti jai koja visai negija

Peržiūrėti atsakymą

Klausimas ne tuo adresu

2019-03-06 06:36
Sveiki, uzeina tirpimas kaireje kojoje, labiau pedoje, taip pat kaires rankos pirstai, bei liezuvio galiuke keistas jausmas, kame problema?aciu

Peržiūrėti atsakymą

Labas,
panašu kad turite problemų su stuburu, gal būt ir kraujotakos pakitimai, būtų aiškiau jeigu atvyktumėte konsultacijai.

2019-02-26 15:40
Po keliu vizitu pas kinezioterapiauta man spengia ausyse visa laika,jau kokius 3 menesius ir skauda kaireje krutines puseje tarp sonkaulio ir raktikaulio,kur tureciau kreiptis? P.S turiu isvarzu kakle.dekoju

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, atvykite konsultacijai, skausmo priežastys gali būti kelios.

2019-02-15 21:34
Laba diena turiu klausima kuris mane neramina. Man skauda (oda)krūtines lastoje kaireja pusėje nuo širdies (iš abieju pusiu tiek iš nugaros tiek ir iš krugines.taipat ir kairės rankos oda nuo alkunes iki pažasties. Pažasty taip pat.!
Apibūdinsiu skausma( skausmas yra tokis lyg butu nutirpia,fiziškai judant maudžia, palietus su ranka ta puse laibai skauda pačia oda ir nemalonus jausmas.
Prašau atsakyti i mano klausima?

Peržiūrėti atsakymą

Labas,
galima įtarti neurogeninės kilmės skausmą, krūtinės atvaros tunelinį sindromą, kaklo problemas. Tiksliau konsultuoti galėčiau tik Jus matant. Atvykite konsultacijai.