Darius Paknys

Sritis:Kineziterapija

Papildoma informacija:

Adresas:Lukšio g. 3, Kaunas
El. paštas:

Specializacija:

Manualinė terapija, kineziterapija, reabilitacija
• Neurologinių, ortopedinių traumatologinių ligonių reabilitacija (suaugusiųjų ir vaikų);
• Stuburo, sąnarių, raumenų skausmų gydymas;
• Ydingos laikysenos ir raumenų disbalanso korekcija (suaugusiųjų ir vaikų);
• Individualus vertinimas, sportavimo programos;
• Sportininkų funkcinis ir fizinis rengimas;
• Mitybos konsultacija, papildų parinkimas;

Atlieka gydomąsias procedūras:
• manualinę terapiją
• pasyviąją kineziterapiją
• gydomąjį masažą
• refleksoterapiją
• fizioterapiją (lazerį, impulsines sroves TENS, ultragarsą, FES)
• kinezioteipavimą


Užduoti klausimą

2018-08-09 12:49
Laba diena! Jau daug metų jaučiu skausmą kelio srityje. Maniau, kad bus problemų su menisku ar girnele. Tačiau gydytojui pasiuntus pasidaryti MRT paaiškėjo, jog šlaunikaulio srityje yra neosifikuojanti fibroma. Kas tai yra ir ar reikėtų sunerimti? Ačiū už atsakymą.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
atvykite konsultacijai, turėkite nuotrauką. Tik matant Jus ir tyrimus galima daryti išvadas dėl gydymo, judesių ir t.t.

2018-08-03 07:57
Sveiki,Atlikta MRT šių metų liepos24d.Th11/Th12-L5/S1 intervertebriniai diskai aiškių išvaržų neformuoja,nervinės šaknelės nedislokuotos,intervertebrinės angos nesiaurinamos.L3/L4/L5/S1pradinė intervertebrinė osteochondrozė.L3/L4 ir L5/S1intervertebriniai diskai dorzomedialiai lokaliai pasigaubę,su nervinėmis šaknelėmis aiškiai nekontaktuoja.L4/L5intervebrinis diskas cirkuliariai simetriškai pasigaubęs,abipus saikiai siaurina subartikulines sritis.Conus medullaris,cauda equina ir paravertebriniuose audiniuose patologiniųMR SI pakitimų nematyti.Sakroileiniai sąnariniai paviršiai tolygūs.Išvada:Intervertebrinių diskų išvaržų,nervinių šaknelių dislokacijų nematyti.Palyginimui: prieš 2 m.MRT 2016-08-26 Tyrimo aprašymas:tarpslanksteliniai diskai dalinai dehidruoti,pailgėjusios slankstelių kūnodengiamos plokštelės.Tarpslankstelinių sąnarių artrozė.Daugybiniai riebalinės kaulų čiulpų degeneracijos židiniai slankstelinių kūnuose.L3-4 diskas cirkuliariai išgaubtas,hipertrofuotos facetės abipus siaurina tarpslankstelines angas.Tekalinis maišas 13x15mm.L4-5tarpslankstelinio disko medialinė protrūzija 4mm neženkliai deformuoja tekalinį maišą,hipertrofuotos facetės abipus siurina tarpslankstelines angas.Sagitalinis tekalinio maiš0 matmuo 11mm,skersinis 13mm. L5-S1tarpslantelinio disko išvarža 5mm su nedidele laterizacija kairėn siaurina kairę laterinę kišenę,liečia kairęS1 šaknelę.Sagitalinis tekalinio maišo matmuo 11mm.Conus medullre be matomos patologijos.paravertebraliniai audiniai struktūriški.Išvada-juosmeninės stuburo dalies osteochondrozė,spondilioarttozė,L4-5 medialinė protrūzija.L5-S1 medialinė išvarža su nedidele laterizacija kairėn siaurina kairę laterinę kišenę,liečia kairę S1 šaknelę.Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki,
rekomenduočiau manualinį kompleksinį gydymą, registruokitės konsultacijai.

2018-07-20 19:44
Sveiki. Ant dešinės kojos šlaunies prieš 3 savaites pastebėjau apie 10 cm išilginį įdubimą. Apie 20 cm virš kelio. Nebuvau nei susimušusi nei kaip kitaip susižeidusi. Neskauda, diskomforto nejaučiu. Tačiau neišnyksta. Kas tai galėtų būti? Ar verta nueiti pas gydytoją?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikėtų Jus matyti, atvykite konsultacijai.

2018-07-14 19:01
Sveiki, prieš savaite užtirpo abieju koju puse didžiojo ir vidurinio piršto priekinė dalis. (Spėjimas būtu dėl fizinio darbo ir dvi dienas reikėjo dirbti atsiklaupus su statybiniais batais) bet kolkas tirpimas nei sumažėjo nei padidėjo. Pirštai šilti spalvos nepakeitę, neskauda, miegoti netrukdo, venintelis dalykas, kad užtirpę. Ar reiktu sunerimti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, taip, rekomenduočiau atvykti apžiūrai, konsultacijai.

2018-07-05 08:30
Laba diena gal zinote pas koki specelista kreiptis jei nyksta rankos raumuo? Aciu uz atsakyma.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, skambinkite ir registruokitės konsultacijai.

2018-07-05 07:00
Sveiki, nežinau pas kokį specialistą kreiptis. Gal patarsit. Įtariu kad galiu turėti fibromialgiją, gana daug simtomų atitinka, skausmingi simetriškai išsidėste taškai, prastas miegas, nuotaikų kaita ir pan. Koks specialistas nustato šią ligą. Ačiū.

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, atvykite konsultacijai.

2018-07-01 22:48
Sveiki, daug metu turiu nugaros problema...kazkada kai buvau 18 metu buvo diagnozuota šmorlio išvarža, dabar uzeina nezmoniski skausmai mazdaug karta per pora menesiu, bet skauda tik kai judu einu noriu sestis ar lenktis labai suduria kaireje puseje ties juosmeniu...kai guliu nejauciu nieko visai...pora dienu pagulejus praeina...ka patartumet daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, patarčiau atvykti manualiniam gydymui, individualiems pratimams.

2018-05-29 13:29
Laba diena. Turiu klausimą. Kryptelėjau koją, gydytojas iš pradžių sako patempti raiščiai, po savaites nuvažiavau sakė skilo kaulas. Praėjo dvi savaitės man nebeskauda, gipsą buvau nusiemusi koją lankstau normaliai ir paeinu. Ką daryti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, panašu kad raiščių patempimas. Jeigu skausmo nėra, viskas gerai. Pamatyčiau, tiksliau pasakyčiau, ką tikslinga daryti iš judesių, pratimų, gal būt fizioterapijos.

2018-05-10 17:01
Laba diena! Gal žinote kokių veiksmų reiktų imtis esant atsipalaidavusiai kelio sausgyslei? Žmogui yra siaubingas skausmas kelio srity, fizinis krūvis labai didelis, deja, ir neišvengiamas, nes tarnauja kariuomenėje, ten jam patarė nusipirkti papildų, vadinasi “Flexit drink” (Nutrend) ar to užtenka ar jam reiktų daryti kažkokius tampimo pratimus, tepti kokiais tepalais ar gal kokios specialios magnetinės juostelės yra? Ačiū!

Peržiūrėti atsakymą

Labas, rekomenduočiau atvykti konsultacijai, nes netiksli diagnozė. Kuri sausgyslė, kur lokalizuotas skausmas, skausmo intensyvumas ???, ir t.t. Kai bus aiški diagnozė, praeitas gydymo kursas, tada tikslinga parinkti papildus.

2018-05-03 16:04
Sveiki, ar yra šansų gyventi be skausmo ,prad. osteochondrozes pož. def spondiliozes pož. L4 L5 7 mm protuzija L5 S1 3 mm protuz..

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, taip, manau šansų turite gyventi be skausmo, bet... reikia gydyti. Rekomenduočiau taikyti manualinį gydymą, po to individualius teisingus pratimus. Kreipkitės.