Išeitis varginančioms depiliacijos procedūroms – plaukų šalinimas lazeriu

Teksto dydis:

Išeitis varginančioms depiliacijos procedūroms – plaukų šalinimas lazeriu

2020 spal. 26 15:18

Įaugę plaukeliai, išberta, paraudusi oda, alergijos, kitądien po depiliacijos pasirodantys plaukeliai –  tai kasdienybė visų, kas yra susidūrę su plaukų šalinimu. Lygios ir švelnios odos trokštame daugelis, tačiau vis pasigendame to tobulo varianto, leidžiančio tokia oda džiaugtis nuolat ir jai nepakenkiant. Todėl neretai pasiliekame prie būdo, kuris sukelia mažiausiai neigiamų padarinių odai ir savijautai.

Plaukeliai gali būti raunami, skutami, o depiliacijos metodai – suteikiantys trumpalaikį arba ilgalaikį efektą. Neretai deriname kelis iš jų, priklausomai nuo aplinkybių ir trokštamo rezultato. Tiesa ta, jog neretai sveriame visus privalumus ir trūkumus, dažniausiai atsižvelgdami į rezultatą ir šalutinį poveikį.

Privalumai ir trūkumai

Populiariausias būdas – skutimasis – yra palyginti greita, paprasta ir nebrangi išeitis norint pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Ryškiausi jo trūkumai: įpjovimai, paraudusi, išberta oda, jau kitądien matomi ataugantys plaukeliai – tai bene trumpiausio poveikio metodas. Kadangi oda nuolat erzinama, šis būdas gali visai netikti jautresnės odos žmonėms.  Depiliacija vašku – dar vienas dažnas būdas, veikiantis ilgiau (vidutiniškai 4-6 savaites), tačiau garsėjantis savo skausmingumu, ypač jautriausiose vietose. Be to, namų sąlygomis atlikta procedūra neretai nuvilia: lieka pavienių plaukelių, oda sudirginama ir netgi gali tapti skausminga. Kadangi tokios depiliacijos metu pažeidžiama natūrali odos apsauga, todėl vengiant užkrėtimų ar alergijų, ją reikia saugoti nuo karščio, pirčių ir pan. Kitas plaukelių rovimo būdas – epiliatorius, tinkamas kieto ir tvirto plauko savininkams, tačiau, deja, skausmingas ir ypač dažnai tampantis plaukelių įauginėjimo priežastimi. Cheminės depiliacijos priemonės tokios kaip kremai, losjonai ar putos veikia apie 1-2 savaites, yra neskausmingos, tačiau dėl savo stiprios sudėties gali sukelti rimtas alergines reakcijas, negali būti naudojamos itin plonai odai ar odai su išsiplėtusiomis venomis.

Ilgalaikį lygios odos efektą gali padėti pasiekti elektroepiliacija ar fotoepiliacija, tačiau pirmoji yra labai skausminga, o norint pašalinti plaukelius nuo didelio odos ploto, gali trukti net iki 20 valandų.

Depiliacija lazeriu

Pažangiausia ir kol kas efektyviausia plaukelių šalinimo procedūra, tai – plaukų šalinimas lazeriu. Šis būdas yra saugus ir neskausmingas, atliekamas lazeriu sunaikinant plauko folikulą bei ląsteles, atsakingas už plauko augimą. Lazerio šviesa sklinda ypač tiksliai, tiesiogiai veikdama plauko folikulą ir nepažeisdama aplinkinės odos.  

Depiliacija lazeriu trunka neilgai (nuo 15 minučių, priklausomai nuo depiliuojamos zonos), o paraudimas po procedūros dažniausiai netrunka ilgiau kelių valandų, nors kai kuriems jis visai nepasireiškia. Kadangi šalinant plaukelius lazerio antgalis stipriai atšaldomas, dažniausiai juntamas tik nežymus dilgčiojimas. Pasiekti veiksmingiausiam rezultatui įprastai pakanka 6 procedūrų vidutinio kurso.

Svarbiausias depiliacijos lazeriu pranašumas – ilgalaikis efektas ir nauda odai: jau po pirmųjų procedūrų dingsta paraudimai, bėrimai, alergijos ir įauginėję plaukeliai, paskatinti ankstesnių depiliacijos procedūrų. Tad galėsite džiaugtis švelnia ir lygia oda kasdien, be jokių rutiniškų, daug laiko atimančių pastangų.

Primename, jog plaukų šalinimas lazeriu turėtų būti atliekamas tik licencijuotoje medicinos įstaigoje, patyrusio specialisto. 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (22)

angel 2020 spal. 27 00:44

Hello every one my I want to use this medium to appreciate Dr obodubu monday a great spell caster for helping me retrieving back my relationship with my ex lover when he ended and turned back on me for quite a long time now (6 months ago) He performed a spell for me and within 48 hours after the spell had been cast I receive a text from my ex saying that he is sorry for the pains and tears that he had caused me and that he will not do such thing to me again in his life. I was surprised but later accepted him back again. Anyone that is in the same line of problem or different one that want to contact a spell caster should happily contact Dr obodubu monday now on this email address:babadoctorobodubuspiritualhome@gmail.com or you can contact him through his whatsapp line +2349058774809