Kai kūno odą kankina aknė

Teksto dydis:

Kai kūno odą kankina aknė

2011-06-15 07:00

Kūno aknė, lygiai kaip ir veido aknė, tai genetinė liga, pasireiškianti odos spuogais. Jei vaiko tėvai turi aknę, labai didelė tikimybė, kad kūno aknė pasireikš ir vaikui. Studijos rodo, kad žmonės, kenčiantys nuo veido aknės, dažnai turi daugiau ar mažiau spuogų ir ant kūno odos. Kūno odos aknė susiformuoja dėl tu pačių priežasčių kaip ir veido. Tačiau kūno oda storesnė nei veido, o ir kūno odos poros dažnai gilesnės, todėl odos pažeidimai stipresni.

Aknė gali išsivystyti bet kurioje kūno odos vietoje, išskyrus rankų delnus ir pėdų padus. Taip yra todėl, kad tik šiose vietose nėra riebalinių liaukų, kuriose susiformuoja aknė. Taigi, jei norite sužinoti, ar pūlių pripildyti raudoni spuogai gali palikti žymes ant jūsų rankų, kojų, sėdmenų ar kur kitur, atsakymas teigiamas. Tiksli kūno aknės priežastis dažnai nežinoma. Aišku tik viena, kad odos erzinimas gali pabloginti padėtį. Viskas, kas trinasi su jūsų oda sukelia dirginimą. Drėgni prakaituoti drabužiai taip pat gali sukelti erzinimą, pabloginantį odos būklę.

Venkite erzinti odą

  • Vilkėkite odai kvėpuoti leidžiančius drabužius, kai tik įmanoma. Jei suprakaituojate, pasistenkite kuo greičiau pasikeisti drabužius.
  • Susiplanuokite treniruotes taip, kad po jų turėtumėte visas galimybes nusiprausti ir išsitepti odą kremu.
  • Venkite to, kas galėtų erzinti jūsų odą.

Pastebėjimas: ne paslaptis, kad kūno odos dirginimo išvengti beveik neįmanoma, todėl nėra reikalo tapti apsėstais. Vietoje to, pasistenkite įvykdyti tuos pokyčius, kuriuos leidžia jūsų galimybės, pavyzdžiui, vilkėkite medvilninius ir kitų natūralių audinių drabužius.

Laimei, egzistuoja daugybė priemonių kūno aknei gydyti. Gydymą galima išskirti į dvi kategorijas: 1) gydymas švelninantis lengvą kūno aknę ir 2) gydymas švelninantis sunkią kūno aknę.

1. Lengvi kūno odos aknės atvejai

Užpilkite prausimosi priemonės ant delno ir patrinkite, kad išputotų. Vėliau švelniais sukamaisiais judesiais šveiskite kūną. Šitaip oda paruošiama alfa hidroksido rūgšties įtrinimui, kurią turėsite naudoti išsimaudę. Po dušo netrindami odos nusausinkinte ją rankšluosčiu. Galiausiai odą įtrinkite 10% AHA tirpalu.

2. Sunkūs kūno odos aknės atvejai

Sunkesniems atvejams taip pat taikomas švelnus odos šveitimas, po kurio oda trinama 10% AHA tirpalu ir azelaino rūgšties kremu. Azelaino rūgštis nužudo aknės bakterijas ir pašalina negyvas odos ląsteles, kas padeda išvengti užsikimšusių porų. Alfa hidroksido rūgšties tirpalas atlieka panašias funkcijas.

Labai sunkiems, randus paliekantiems kūno aknės atvejams taikomas medikamentinis gydymas.

Šaltinis: acne.org

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-23 12:37

Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.