Kiek kainuoja limfodrenažinis aparatas?

Teksto dydis:

Kiek kainuoja limfodrenažinis aparatas?

2020 vas. 27 14:28

Tikriausiai jau esate girdėję apie limfinę sistemą, jos veiklą ir veiklos gerinimą limfodrenažo masažo pagalba. Limfinė sistema rūpinasi audiniuose esančių skysčių normalizacija, kai kurių molekulių gabenimu į kraujotakos sistemą. Limfodrenažinio masažo pagalba galima pagerinti odos būklę, ją tonizuoti, sustangrinti, atjauninti, sumažinti spuoguotumą.

Šis masažas taip pat populiarus norint sumažinti patinimus, atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų ir padailinti kūno linijas. Negana to, limfodrenažinis masažas kai kuriais atvejais yra rekomenduojamas ir gydytojų sveikatos gerinimui, miego kokybei, imuninės sistemos stiprinimui ar dėl kitų priežasčių.

Šį masažą gali atlikti kvalifikuoti specialistai rankomis judėdami nuo pėdų link kūno ir rankų specialiais masažo judesiais. Kiti limfodrenažą atlieka aparato pagalba. Labiausiai paplitę yra presoterapijos ir rutulinės terapijos aparatai. 

Presoterapija yra limfodrenažo masažo rūšis. Tai nesukelianti skausmo ir net atpalaiduojanti procedūra, kurios metu kai kurie žmonės net ramiai užmiega. Presoterapija atliekama specialiu aparatu, kuris yra skirtingas atskiroms kūno dalims. Galima įsigyti limfodrenažui skirtus presoterapijos aparatus kojų, rankų ir pilvo sričiai. Šio limfodrenažinio aparato kaina svyruoja maždaug tarp 150 eurų vienai sričiai ir 1400 eurų visų sričių komplektui, o vienos (30min) procedūros kaina siekia apie 15 eurų. 

Dažnai vadinamas sportu limfodrenažinis masažas rutulinės terapijos aparatu masažuoja visą kūna ir visas sritis. Dažnai masažas šiuo aparatu yra derinamas su mityba ir sportu norint pasiekti maksimalių rezultatų lieknėjant ar dailinant kūno formas, stangrinant kūną. Šis aparatas puikiai tinka mažinti apimtis tokiose srityse kaip vidinės šlaunų dalys, pilvo apačia, apatinės rankų dalys kurios įprastai sportuojant ir sveikai maitinantis “tirpsta” lėčiausiai. Po rutulinės limfodrenažo terapijos patartina užsiimti aktyvia veikla dar bent 20 minučių, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas.  Jei lankotės sporto klube ar užsiimate kita sportine veikla, geriausia tai yra daryti po limfodrenažo ir svarbu po procedūros valandą nieko nevalgyti. Procedūros metu svarbu gerti daug vandens. Atminkite, kad jei jaučiate troškulį, Jūsų kūnas jau dehidratuoja. Rutulinio limfodrenažinio aparato kaina siekia maždaug 1500 - 2000eu, o vienas užsiėmimas (60min) apie 10eu.


Komentuoti

Skaitytojų komentarai (4)

Barbara Natal 2020 geg. 24 02:22

Sveiki, mano gerbiamas žiūrovas, rašau šį straipsnį norėdamas papasakoti pasauliui apie tai, kaip dr. Ilekhojie sugrąžino mano buvusį vaikiną. Tai yra priežastis, kodėl aš pats pasiryžau padėkoti šiam puikiam rašybos rašytojui, vadinamam dr. Ilekhojie, nes per jo pagalbą mano gyvenimas tapo kupinas meilės ir aš džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad mano buvęs draugas, kuris buvo atskirtas nuo manęs pastaruosius 3 metus, grįžo į mane, prašydamas priimti mane, tai buvo šokiruojantis įvykis, nes prieš tai susisiekiau su Dr.Ilekhojie Aš buvau tas, kuris maldavo buvusį vaikiną, kad jis sugrįžtų pas mane, tačiau padedamas Dr.Ilekhojie aš dabar atstačiau savo santykius. Geresnius santykius taip pat galite užmegzti tik susisiekę: gethelp05@gmail.com jo „Whatsapp“ numeriu +2348147400259