Kokias veido procedūras saugu atlikti vasaros sezonu?

Teksto dydis:

Kokias veido procedūras saugu atlikti vasaros sezonu?

2022-06-27 14:37

Sveika, švytinti ir lygi veido oda – daugelio moterų siekiamybė. Tam, kad būtų pasiektas taip atrodančios odos rezultatas, dauguma merginų bei moterų savo oda rūpinasi ištisus metus. Tačiau atėjus vasarai, vis dažniau susiduriant su tiesioginiais saulės spinduliais, kosmetologės pataria šiltuoju sezonu kai kurių procedūrų atsisakyti arba pakeisti šias kitomis.

Įvairūs veido valymai, šveitimai, mezoterapija, injekcijos ar kitos estetinės procedūros veido zonoje įprastai atliekamos kursais, siekiant išgauti maksimalius rezultatus. Tokios procedūros, kurias privalu atlikti pas sertifikuotus gydytojus, specialistus, gali pareikalauti piniginę atverti plačiau. Palankesnės kainos siūlomos perkant visą procedūrų paketą, o neturint pakankamo santaupų kiekio, galite kreiptis čia. Brangiau kainuojančių paslaugų įsigijimą gali finansuoti vartojimo kreditai ar medicininėms reikmėms skirtas finansavimas, tad susidomėjus, su paskolų bendrove galite susisiekti elektroniniu paštu bei telefonu.

Ko vengti?

Pasak specialistų, rūgštinė veido valymo procedūra rekomenduojama atlikti tais sezonais, kai su saule susiduriame mažiau. Tačiau, jeigu sąžiningai po procedūros tepsitės ne mažiau nei 50 SPF apsaugos filtrą turintį kremą, veidą dengsite skrybėle, o gal net apsišarvuosite kantrybe ir pora dienų neisite iš namų, rūgštinio veido valymo procedūra nebus kenksminga.

Mezoterapija – viena populiariausių procedūrų visame pasaulyje, galinti išgyti įvairius odos pažeidimus, kraujotakos sutrikimus. Tačiau net ir neturint minėtų problemų, ši procedūra yra naudinga veido zonai, kadangi jos metu po oda yra suleidžiamos mikro injekcijos su hialurono rūgšties užpildu bei kitomis veikliosiomis medžiagomis. Kadangi kiekvienam asmeniui yra sudaromas individualus procedūrų planas, rekomenduojama jį atlikti rudens – pavasario sezonais. Po mezoterapijos procedūrų kurso, veido oda bus pripildyta drėgmės, geriau kovos su neigiamais aplinkos veiksniais, laisvaisiais radikalais. Po vasaros sezono, procedūrą galėsite vėl kartoti.

Tinkamos procedūros

Šiltuoju periodu svarbu nepamiršti odos drėkinti. Todėl vienos populiariausių ir saugiausių procedūrų vasaros sezonu yra tos, kurios prisotina odą drėgme. Papildomas drėkinimas, ypač po saulės vonių, yra būtinas ir namų veido priežiūros rutinoje. Tam galite rinktis serumus bei kremus, savo sudėtyje turinčius hialurono rūgšties, glicerino bei kitų aktyviai drėkinančių komponentų. Taip pat deginimosi sezono metu veido odą galite palepinti lakštinėmis veido kaukėmis.

Brandžiai odai vasaros sezonu rekomenduojama atlikti biorevitalizacijos procedūrą. Jos metu atkuriamas vandens, esančioje odoje, balansas, suaktyvinamas ląstelių atsinaujinimo procesas, stimuliuojama elastino, kolageno gamyba. Tiesa, šią procedūrą svarbu atlikti ne 1 kartą, o rekomenduojamą kursą, kurį paskirs gydytojas, įvertinęs individualią odos būklę.

Ar žinojote, kad botulino toksino injekcijos kovoja su prakaitavimu? Tai ypač aktualu vasaros sezonu ne tik moterims, bet ir vyrams. Pastebima, kad vasarą žmonės dažniausiai renkasi injekcijas pažastų srityse, o didžiausias efektas pasiekiamas praėjus 2-3 savaitėms. Injekcijos sustabdo nervines ląsteles, kurios veikia prakaito liaukas apie 6 mėnesių laikotarpiui. Injekcijos gali būti leidžiamos ne tik į jau minėtas pažastis, bet ir į plaštakas ar pėdas. Tad, jeigu planuojate atostogas karšto klimato šalyje, šios injekcijos gali padėti susitvarkyti su ne itin maloniu prakaitavimu.

Prieš apsisprendžiant atlikti bet kokio tipo procedūrą, svarbu pasikonsultuoti su specialistu, laikytis rekomendacijų prieš bei po procedūros, o vėliau beliks džiaugtis maloniu rezultatu ir jo ilgai išliekančiu poveikiu.

REKLAMA

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Maria Elisabeth 2023-02-21 17:39

FOR RECOVERY OF STOLEN BITCOIN / CRYPTOCURRENCY , RECOVERY OF LOST FUNDS FROM SCAMMER.

Good day to everyone here on this platform, I'm Maria Elisabeth from Montana Mines, United State. A single Mom of Three daughter, My ex left because i had three daughters without a male child, It's been two years we divorced, I meant a guy on social media dating site who accepted my kid's so i taught everything was going well, due to the trust i have towards him, he was able to talk me into investing on a trading platform and i did. I never knew that it was a scam, by the time i start suspecting his actions i then now hire Wizard Web Recovery via Whats’App +1 (616) 540-6244 who was referred to me by a very old childhood friend from Missouri. this great WIZARD WEB RECOVERY got his mobile phone hacked and then discover he was cheating on me and also a scammer, I give a special greetings to WIZARD WEB RECOVERY who did everything in his professional best to help me get back my scammed funds from the scammer, really don't know where i would have ended up by now if not for him. you can reach out to him via Whats’App +1 (616) 540‑6244 / Email: wizardwebrecovery@gmail.com