Kokie vitaminai reikalingi plaukams žiemą?

Teksto dydis:

Kokie vitaminai reikalingi plaukams žiemą?

Vitaminų trūkumas, kurį itin jaučiame žiemą, gali paveikti ir mūsų plaukų grožį. Negana to, keletą mėnesių iš eilės plaukai kenčia šaltį, stiprų vėją mums būnant lauke, o patalpose - sausą orą. Todėl plaukai praranda savo blizgesį ir gyvybingumą. Kad kompensuotume vitaminų trūkumą ir džiaugtumėmės gražiais plaukais, turime vartoti vitamininius preparatus, sveikai maitintis ir lepinti plaukus vitamininėmis kaukėmis.
 
Vitamininiai preparatai
 
Vartoti vitaminus reiktų pradėti tik prasidėjus žiemos speigams, bet ir dabar dar ne vėlu. Tai padės jūsų organizmui lengviau ištverti žiemos neigiamą įtaką jūsų organizmui, tame tarpe ir plaukams. Plaukams būtini yra vitaminai A, C, E ir F.

Vitaminas A pagreitina plaukų augimą.
  • Vitaminas C sustiprina plaukus ir jų šaknis, suteikia jiems šviežumo.
  • Vitaminas E sugrąžina jiems sveiką blizgesį ir pagreitina toksinių medžiagų pašalinimą iš organizmo.
  • Vitaminas F apsaugo plaukus nuo sausumo, skilinėjimo ir pleiskanų atsiradimo.
 
Sveika mityba
 
Tam, kad jūsų plaukai būtų sveiki, turite ir maitintis sveikai. Į jūsų mitybos meniu turi būti įtraukta tokie produktai:
  1. Grūdai, pienas, pienas, žuvis. Šiuose produktuose yra fosforo ir vitamino B, kurie pagreitina plaukų augimą ir sumažina plaukų riebinimąsi.
  2. Geltonos ir oranžinės spalvos daržovės ir vaisiai. Juose yra vitamino A, kurio trūkumas gali sukelti plaukų slinkimą.
  3. Riešutai, saulėgrąžų sėklos, saulėgrąžų aliejus. Šių produktų sudėtyje yra vitamino E, kuris suteikia plaukams žvilgesį ir elastingumą.
  4. Moliūgo sėklos. Moliūgo sėklose yra cinko, kuris suteikia plaukams gyvybingumo ir stiprumo.
 
Vitamininės ir drėkinamosios kaukės
 
Nesvarbu, kokio tipo plaukai - riebūs, sausi ar normalūs, jiems itin nesveikas sausas radiatoriais šildomų patalpų, automobilių oras. Be to, žiemą dažniau naudojamės fenais. Kad kompensuotume savo plaukams sauso oro daromą žalą, turime juos tepti drėkinamosiomis kaukėmis. Pavyzdžiui, visai nesudėtinga pasidaryti kaukę iš indelio nesaldaus jogurto ir 2 šaukštų sutrinto avokado vaisiaus. Kaukę užtepkite pusvalandžiui ant plaukų, po to nuplaukite.
 
Sausiems plaukams rekomenduojama padaryti vitamininę kaukę, kuri pagaminama iš valgomojo šaukšto sviesto ir ricinos aliejaus bei arbatinio šaukštelio šampūno, skirto sausiems plaukams. Įtrinkite kaukę į galvos odą, apvyniokite šiltu rankšluosčiu ir palikite porai valandų, o po to plaukus išplaukite.
 

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now: +393512615163 2022-06-28 16:19

Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.

Email : carolblankatmcard@gmail.com

Hangout : carolblankatmcard@gmail.com

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

Ieva 2019-05-13 10:11

Isbandziau ivairias kaukes ir losjonus ir priedo dar vartoju bio selenium+zn papildus, efektas labai geras:|)