Krūtų plastinė chirurgija

Teksto dydis:

Krūtų plastinė chirurgija

2012-07-23 13:25

Tai viena populiariausių kosmetinės chirurgijos procedūrų. Svarbu žinoti, kad operaciją pasirinkote tinkamai ir kad ją atliks patikimas chirurgas. Nesvarbu, jums reikia padidinti, pakelti ar sumažinti krūtinę, tai turi daryti geras specialistas, kuriam nebijosite patikėti savo grožio ir sveikatos, perspėja „Mybreast“.

Šiandieninėje žiniasklaidoje dėmesys kosmetinei chirurgijai skiriamas pakankamai didelis, kino ir televizijos žvaigždės nevengia kosmetinių operacijų ir taip didina visuomenės susidomėjimą. Prieš priimdama sprendimą, turite gerai pagalvoti ar jums to tikrai reikia.

Portalas Sveikas.lt – tai jūsų gidas, padėsiantis atsakyti į rūpimus klausimus apie:

 • Krūtų pakėlimą
 • Krūtų didinimą
 • Krūtų mažinimą
 • Krūtų formos dailinimą

Kada reikalinga krūtų plastiknė operacija

Egzistuoja daugybė priežasčių, kodėl moterys nori, kad joms būtų atlikta krūtų plastikos operacija...

 • Galbūt krūtys per mažos ir tai kelia nepasitikėjimą savimi.

Gimdžiusios moterys krūtų plastikos operacijai ryžtasi tada, kai krūtinė praranda savo buvusią formą: suglemba, nukara, pasikeičia jos forma (į blogąją pusę). Vienu metu gali būti atliekamas krūtų didinimas ir pakėlimo operacija, sugrąžinanti krūtinei buvusias formas bei pilnumą, kuris dažnai išnyksta maitinusioms krūtimi moterims.

 • Noras susigrąžinti krūtinės pilnumą numetus daug svorio.
 • Esant krūtų asimetrijai. Tai sukelia nepatogumų renkantis liemenėlę ir dėvint plonesnius drabužius.
 • Noras susimažinti krūtis, jei jos per didelės.
 • Noras padailinti spenelius.
 • Gali prireikti rekonstrukcinės krūtų operacijos po įvairių traumų ar ligų.

Nesvarbu, kodėl trokštama kosmetinės krūtų operacijos, pašaliniai asmenys neturi daryti jokio spaudimo pacientės pasirinkimui.

Krūtų didinimas naudojant nuosavus kūno riebalus

Ar žinojote, kad yra alternatyvų silikoniniams implantams. Specialūs krūtų didinimo prietaisai ir kitos „natūralios“ priemonės gali padėti pacientėms, norinčioms išvengti chirurginės interencijos. Tiesa, rezultatas būna ne visada toks, kokio tikėtasi, perspėja „Mybreast“.

Vienas iš įmanomų dalykų riebalų nusiurbimas iš kurios nors kūno vietos ir krūtinės užpildymas savais riebalais. Tačiau tai intensyvus ir didelių pastangų reikalaujantis metodas. Bendrai, ši technika kol kas negali būti palyginta su ilgai išliekančiais, patikimais ir formą sukuriančiais krūtų implantais.

Tiesa, po šios procedūros randų beveik nelieka – tik maži 1 – 2 mm randeliai. Kai riebalai prigyja, lieka visam gyvenimui. Ši procedūra laikoma „natūralia“.

Trūkumai

Šios procedūros atlikimo galimybės ribotos. Tinka tik toms moterims ar merginoms, kurios nori nedaug pasididinti krūtis ir kurių krūtų forma tinkama tokiam didinimui. Netgi siekiant nedaug padidinti krūtis reikia nemažo riebalų kiekio, todėl netinka toms, kurios turi mažai riebalinio audinio.

Tai ilgas ir daug pastangų reikalaujantis procesas, kartais prireikia bendros nejautros, tačiau toks būdas jau laikomas chirurginiu. Gali prireikti daugiau nei vienos procedūros.

Privalumai

Pagrindis pacientes traukiantis nechirurginio krūtų didinimo bruožas tas, kad nereikia gultis ant operacinio stalo, nereikia pasilikti ligoninėje. Operacija gali būti atliekama taikant vietinę nejautrą, privačiame chirurgijos kabinete, po jos iš karto galima keliauti namo. Ši operacija dažniausiai atliekama toms, kurios netrokšta ilgalaikių pokyčių ir toms, kurios dar nėra priėmusios sprendimo dėl chirurginės krūtų didinimo operacijos.

Krūtų mažinimo operacija

Labai didelės ir sunkios krūtys gali sukelti fizinį ir psichologinį diskomfortą. Fizinis diskomfortas pasireiškia kaklo, nugaros ir pečių skausmais, netaisyklinga laikysena ir odos sudirginimu, dėl gausesnio prakaitavimo po krūtine. Krūtinės mažinimo operacija viena populiariausių, rašo „Mybreast“.

Kas daroma krūtinės mažinimo metu?

Procedūros metu pašalinama papildoma oda ir krūties audinys, tada formuojama nauja forma ir dydis. Procedūros metu taikoma bendroji anestezija. Operacijos trukmė priklauso nuo krūtinės dydžio. Randų kiekis po operacijos taip pat individualus dalykas.

Kiek laiko praleidžiama ligoninėje?

Krūtų mažinimo operacija atliekama pacientei esant bendroje nejautroje. Ligoninėje būtina pasilikti per naktį, pacientė gali keliauti namo jau kitą dieną, priklausomai nuo to, kaip jaučiasi.

Kaip atliekamas pjūvis?

Egzistuoja trys atliekamų pjūvių tipai:

 • Pjūvis aplink spenelį

Randas susidaro tik prie spenelio, toks pjūvis atliekamas tik tada, kai reikia nedaug sumažinti krūtinę.

 • Vertikalus pjūvis

Pjūvis atliekamas aplink aureolę ir tada pjaunama išilgai žemyn per krūtį. Toks pjūvis tinka kai atliekamas vidutinis krūtinės sumažinimas.

 • Apverstos T arba inkaro pjūvis

Tai tradicinė pjūvio forma. Randai dažniausiai lieka aplink aureolę, nuo aureolės iki krūties apačios į abi puses. Toks pjūvis atliekamas kai reikia sumažinti labai dideles krūtis. Į abi krūties puses įstatomas drenas, kuris ištraukiamas kitą dieną po operacijos.

Krūtų liposukcija

Jei krūtų audinyje yra nemažas kiekis riebalinio audinio, yra galimybė jų dydį sumažinti viso labo nusiurbiant riebalus. Po šios procedūros beveik nelieka randų, greičiau pasveikstama. Kita vertus, po liposukcijos dėl odos pertekliaus krūtys gali nukarti.

Ruošimasis vykti namo

 • Viena naktis praleidžiama ligoninėje.
 • Po nedidelės krūtų mažinimo operacijos ar liposukcijos pacientė namo gali būti paleidžiama jau tą pačią dieną.
 • Po operacijos reikės dėvėti specialą prilaikančią liemenėlę 2 – 4 savaites, siūlai išimami praėjus 10 dienų po operacijos.
 • Pirmasis apsilankymas ir chirurgo apžiūra po operacijos atliekama praėjus 10 dienų.

Krūtų pakėlimas implantais

Jei jūsų krūtys nukarusios arba natūraliai mažo dydžio, vien krūtų pakėlimas (mastopeksija) nepadės pasiekti norimo rezultato. Todėl krūtų pakėlimo operacijos metu dedami ir silikoniniai implantai. Chirurgas padės pasirinkti tinkamo dydžio implantus pagal pacientės poreikius.

Kas daroma krūtų pakėlimo (mastopeksijos) metu?

Šios operacijos metu krūtis pakeliama, o spenelio padėtis suformuojama krūties centre, Krūties oda patempiama, o krūties audinys pakeliamas aukščiau, tuo pačiu gali būti įdedami ir implantai. Tai kompleksinė procedūra, todėl kartais prireikia ne vienos, o kelių operacijų, perspėja „Mybreast“.

Kiek laiko praleidžiama ligoninėje?

Krūtų pakėlimo operacija atliekama pacientei esant bendroje nejautroje. Daugelis pacienčių operacijos dieną į ligoninę atvyksta jau ankstų rytą. Ligoninėje būtina pasilikti per naktį, pacientė gali keliauti namo jau kitą dieną, priklausomai nuo to, kaip jaučiasi.

Koks ilgalaikis krūtų didinimo poveikis?

Po krūtų pakėlimo operacijos turi praeiti šiek tiek laiko, kad būtų matomas tikrasis rezultatas, be to gali prireikti dar vienos operacijos. Jei pacientei buvo implantuoti silikoniniai implantai, chirurgas turėtų perspėti, kad jų galiojimo laikas yra ne daugiau 10 metų. Naujausios rūšies krūtų implantai gali būti nešiojami dvigubai ilgiau. Tačiau jei jums ne daugiau nei 20, atminkite, kad ateityje gali prireikti papildomos krūtų didinimo operacijos, nes krūtinės forma gali kisti.

Krūtų didinimas ir silikoniniai implantai

Krūtų didinimas (mamoplastija, krūtų augmentacija) tai chirurginė krūtų operacija, kurios metu naudojami silikoniniai implantai, siekiant padidinti krūtinės dydį ir padailinti moters krūtų formą. Tai populiari operacija, galinti patobulinti moters išvaizdą ir padidinti pasitikėjimą savimi. Daugelis moterų teigia, kad krūtų padidinimas pakeitė jų gyvenimą į gerąją pusę, rašo „Mybreast“.

Kaip atliekama krūtų didinimo operacija?

Chirurgas įdės individualiai parinktus silikoninius implantus į abiejų krūtų vidų, kad padidintų jas ir suteiktų pilnesnę formą. Geriausia, jei naudojami krūtų implantai derantys prie kūno formos ir silueto, tada pasiekiamas geriausias rezultatas.

Kiek laiko praleidžiama ligoninėje?

Krūtų didinimo operacija atliekama pacientei esant bendroje nejautroje. Daugelis pacienčių operacijos dieną į ligoninę atvyksta jau ankstų rytą. Dažniausiai operacija atliekama iš ryto arba vėlyvą popietę. Ligoninėje būtina pasilikti per naktį, pacientė gali keliauti namo jau kitą dieną, priklausomai nuo to, kaip jaučiasi.

Kaip ilgai nesusidėvi silikoniniai implantai?

Verta žinoti, kad pasidarius krūtų didinimo operaciją viskas tuo nesibaigia. Praėjus kuriam laikui gali prireikti korekcijos. Paprastai su krūtų implantais ramiai galima gyventi apie 10 metų. Naujausios rūšies krūtų implantai gali būti nešiojami dvigubai ilgiau. Tačiau jei jums ne daugiau nei 20, atminkite, kad ateityje gali prireikti papildomos krūtų didinimo operacijos, nes krūtų forma gali kisti.

Renkantis krūtų implantus, būkite atidžios ir kiek galima daugiau klausinėkite apie jų patikimumą ir ilgaamžiškumą, nes tai svetimkūnis, kuris nuo šiol bus jūsų kūno dalis ir su juo turite jaustis kuo geriau.

Asimetriškos krūtys

Normalu, jei moters krūtų dydis kiek skiriasi, dažniausiai tai nėra pastebima. Tačiau kartais krūtų dydžio skirtumas būna labai ryškus. Moterims tai kelia diskomforto ir nepasitikėjimo savimi jausmą. Ši problema gana dažna, pastebi „Mybreast“.

Trumpai apie operaciją

Operacijos tikslas abi krūtis padaryti vienodas dydžiu tiek, kiek įmanoma. Tokiu atveju mažesnę krūtį galima padaryti didesne sumažinant didesnę krūtį.

Operacijos metu gali būti naudojami ir silikoniniai implantai. Procedūros atlikimas priklauso nuo individualios situacijos, kurią aptarsite su chirurgu.

Kiek laiko reikės praleisti ligoninėje?

Operacja atliekama esant bendrai nejautrai, dėl ko vieną naktį būtina pasilikti ligoninėje. Tolesnis buvimas ligoninėje priklauso nuo pacientės poreikių ir sveikatos būklės.

Komplikacijų rizika

Komplikacijų rizika, susijusi su asimetriškų krūtų chirurgija priklauso nuo operacijos specifikos, nes gali būti atliekamas krūtų didinimas arba mažinimas. Geriausia apie konkrečias komplikacijas pasitarti su operuosiančiu plastikos chirurgu.

Asimetriškų krūtų operacija

Nors krūtų asimetrija yra pakankamai dažnas ir normalus reiškinys, kartais krūtų dydžių skirtumas pernelyg didelis ir keliantis diskomfortą.

Operacijos metu gali būti:

 • Padidinama viena krūtis, kad dydžiu susilygintų su kita.
 • Sumažinama viena krūtis, kad dydžiu susilygintų su kita.
 • Naudojami skirtingo dydžio silikoniniai implantai, siekiant suvienodinti krūtų dydį ir formą.
 • Gali būti derinamos aukščiau išvardintos procedūros.

Įdubę speneliai

Įdubę speneliai – pakankamai dažnas reiškinys, kurį galima pakoreguoti chirurgijos pagalba. Procedūros specifika priklauso nuo to, kiek įdubę speneliai. Kai kuriais atvejais operacijos gali net neprireikti. Lengvesni spenelių įdubimo atvejai koreguojami naudojant specialų spenelių įsiurbimo aparatą, rašo „Mybreast“.

Kaip atliekama operacija?

Spenelių įdubimas atsiranda dėl sutrumpėjusių pieno latakų, atsiveriančių į spenelį. Operuojant atliekamas pjūvis ir spenelis ištraukiamas, o tada pritvirtinamas, kad liktų vietoje. Kartais po operacijos speneliai vėl grįžta į pradinę padėtį, todėl prireikia dar vienos procedūros.

Kiek laiko praleidžiama ligoninėje?

Įdubusių spenelių korekcijos metu taikoma vietinė nejautra. Po operacijos pacientė namo gali keliauti tą pačią dieną. Randas paprastai lieka nedidelis. Šios operacijos trūkumas tas, kad kartais prireikia įpjauti kanalą, kuriuo išteka pienas, todėl maitinimas krūtimi tampa nebeįmanomas.

Tačiau taip būna ne visais atvejais, o tik sudėtingais. Dažniausiai po tokios operacijos nepatariama susilaukti vaikų bent metus, kol viskas pilnai sugis. Sugijus ir pagimdžius vaiką galima sėkmingai žindyti.

Galima rizika

Pagrindinė galima rizika tai pieno latako įpjovimas ir dėl to atsiradęs negalėjimas maitinti krūtimi. Jei speneliai labai įdubę, operacija gali padėti tik laikinai.

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (1)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-17 22:19


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.