Kūno masažas

Teksto dydis:

Kūno masažas

2014-01-27 07:00

Kūno masažas – procedūra, gerinanti kūno odos būklę, kraujotaką, t.t. Tai gyvybiškai svarbu tiek pavargusiam ir išsekusiam kūnui, tiek protui ir sielai. Kūno masažas taikomas visam kūnui, kaip ir veido masažas visam veidui. Kūno masažas apvalo, padeda atsikratyti negyvų odos ląstelių ir drėkina odą. Be to, oda suminkštėja, pasišalina nepageidaujami toksinai. Galiausiai visame kūne imama jausti harmonija ir balansas. Kad pasiekti šių rezultatų, gali būti taikomi tiek kūno masažai, tiek kūno įvyniojimai.

Kūno masažas tai viena populiariausių kūno priežiūros procedūrų. Nors jis daugiau atliekamas savęs lepinimo tikslais, turi ir medicininių privalumų. Lengvas ir atpalaiduojantis masažas išlaisvina kūną nuo įtampos ir suteikia energijos.

Masažo yra įvairių rūšių. Švediškas masažas vienas populiariausių procedūrų, trunkanti 50-60 minučių. Jo metu kūnas minkomas, tapšnojamas, sukuriama vibracijos imitacija. Švediškas masažas pagerina kraujo cirkuliaciją, sumažina raumenų skausmus ir įsitempimą, pagerina lankstumą ir atpalaiduoja. Švediško masažo elementai naudojami sporto masaže, giliųjų audinių masaže ir atliekant aromaterapinį masažą.

Šiomis dienomis pats populiariausias yra tailandietiškas masažas. Jo metu atliekamas švelnus energetinių kūno linijų spaudimas. Tai kiek primena lengvą jogą. Masažo terapeutas įvairiomis pozomis lanksto kūną, todėl ir masažuojamam žmogui reikia įdėti šiek tiek pastangų. Tailandietiškas masažas pagerina lankstumą, atpalaiduoja raumenų ir sąnarių įsitempimą, padeda subalansuoti kūno energiją.

Kiti populiarūs masažai tai limfodrenažinis, kraniosakralinė terapija, neuroraumeninė terapija, atpalaiduojantis miofascialinis, refleksologinis, Shiatsu ir Ajurvedinis masažai.

Plačiai paplitęs kūno įvyniojimas prilygsta kūno masažui. Tai terapinė procedūra, detoksikuojanti kūną, naudojant natūralius ingredientus. Natūralūs ingredientai tvirtina ir tonizuoja odą, stimuliuoja kūno kraujotaką, padeda atsikratyti toksinų, degina riebalus ir pagerina limfos tekėjimą.

Kūno įvyniojimas pradedamas nuo sauso šveitimo arba šveitimo druskos šveitikliu. Tada kūnas storai ištepamas jūros dumblių mase, purvu, moliu, losjonu ar kremu, priklausomai nuo kūno įvyniojimo tipo. Vėliau kūnas įvyniojamas į plėvelę arba rankšluostį. Šitaip būnama 20 minučių, kol atliekamas galvos masažas. Po 20 – ies minučių kūnas išvyniojamas ir kūno kaukė nuplaunama po vandeniu. Nusausinus kūną, jis ištepamas kremu ar losjonu.

Populiariausi kūno įvyniojimai:

  • Parafino. Oda tampa minkšta ir sudrėkinta.
  • Jūros dumblių. Oda tampa lygi ir švelni.
  • Molio – dumblių. Oda detoksikuojama, apsaugoma nuo celiulito.
  • Purvo. Oda detoksikuojama, atgaivinama.

Nors šios kūno procedūros yra labiau atpalaiduojamosios, nei nemedicininės, patartina pasirinkti gerą specialistą. Taip pat, jei kenčiate nuo klaustrofobijos, verčiau neatlikite kūno įvyniojimo procedūros, nes dažnai žmogus procedūros metu įvyniojamas į kūno kaukę ir paliekamas vienas. Prieš atlikdami procedūrą, įsitikinkite, kad nebūsite alergiški naudojamiems ingredientams, neturite kraujotakos ir kitokių veikatos sutrikimų.

Šaltinis: living.oneindia.in

Komentuoti

Skaitytojų komentarai (2)

Order for a blank ATM card now and get millions within a week! +393512615163 2022-06-15 15:07


Get $5,500 USD every day, for six months! See how it works. What'sApp : +393512615163

I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so much testimony about how Dark Web hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.
Email : [email protected]

Hangout : [email protected]

What'sApp : +393512615163

They also sent me the blank atm card. I have used it to get 90,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. The Dark Web is giving out cards just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of an atm programmed card which runs in automatic mode.

nomeda 2016-07-11 09:27

Tikrai sutinku dėl to, kad reikia pasirinkti gerą specialistą. Anksčiau masažavo vienas masažistas, bet kažkodėl nepajutau poveikio, o kitą kartą pabandžiau kitą specialistą (http://www.azuolynospa.lt/naujienos/veido-masazo-nauda), nes sudomino kobido masažas ir skirtumas buvo akivaizdus. Nuo šiol tik ten ir lankausi.